وضعیت آب و هوای همدان
درحالی که مسئولان بارها عنوان کرده‌اند همدان به مثابه یک کارگاه بزرگ عمرانی در حال توسعه و پیشرفت است، اما در این کارگاه بزرگ، ۲ دستگاه لودر یا بلدوزر برای بازگشایی جاده پیست تارک‌دره پیدا نمی‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: بسیج ورزشکاران بازوی توانمند ما در تبیین فرهنگ اخلاق و منش پهلوانی در فضاها و میادین‌ ورزشی است.

مطالب ورزشی

تداوم بردهای تیم خانه بسکتبال اسدآباد در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته یک کشور، امید به صعود و پایان طلسم ناکامی‌های این تیم در ادوار گذشته را دوچندان کرده است.
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: جابجایی مدیرکل سابق ورزش همدان دستور وزارت خانه بوده و هنوز هیچ حکمی برای وی صادر نشده است.
رضا طلایی منش به مدت یک فصل به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان معرفی شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: با توجه به وضعیت کنونی باشگاه‌های ورزشی، آرایشگاه‌ها و اماکن تفریحی شهروندان از حضور در این اماکن به دلیل شیوع ویروس کرونا پرهیز کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: از ابتدای انتقال امتیاز پاس به همدان تاکنون ۴۵ میلیارد تومان کمک مالی صرف این تیم در لیگ‌های فوتبال کشور شده است.
شاید علائمی مثل تنگی نفس هنگام بالا رفتن از پله‌ها، احساس کمردرد و خستگی بتواند به شما این اطمینان را بدهد که بدنتان روی فرم نیست.
باشگاه الاهلی قطر از اینکه امید ابراهیمی را به راحتی از دست داد پشیمان شده و به دنبال بازگرداندن این هافبک پرتلاش ایرانی است.
پیشکسوت استقلال گفت: هر آن ممکن است لیگ از سر گرفته شود در آنصورت فقط تیم هایی ضرر می کنند که بازیکنان‎شان در این دو ماه خوب تمرین نکرده اند.
ستاره تیم فوتبال تاتنهام دوران جدید زندگی‌اش را شروع کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: تمامی مجموعه‌های ورزشی دولتی و خصوصی زیرنظر دستگاه ورزش این استان در راستای پیشگیری از ویروس کرونا ضدعفونی شد.
درحالی که مسئولان بارها عنوان کرده‌اند همدان به مثابه یک کارگاه بزرگ عمرانی در حال توسعه و پیشرفت است، اما در این کارگاه بزرگ، ۲ دستگاه لودر یا بلدوزر برای بازگشایی جاده پیست تارک‌دره پیدا نمی‌شود.
خروجی نشست بررسی عملکرد کشتی همدان در جام بین‌المللی جهان پهلوان تختی نشان از نارضایتی‌ها و برآورده نشدن انتظار صاحب نظران و کارشناسان داشت.

صفحه‌ها