http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال

 

آخرین عناوین سایت

رئیس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی :
رئیس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، سیل، بارندگی و تگرگ را مهم ترین عوامل خسارت زا به محصولات کشاورزی استان در سال جاری معرفی کرد.

مطالب اقتصادی

پورابراهیمی داورانی مطرح کرد:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:عدم توجه به ارتقای تراز بازرگانی کشور، به ایجاد مسئله در حوزه مسائل ارزی منجر می‌شود.
فرماندار همدان :
فرماندار همدان ازطرح ریزی لايحه اشتغالزايي و توسعه توليد دولت براي روستاييان و عشاير خبر داد وگفت: منابع این طرح از محل صندوق توسعه ملي تامين مي‌شود.
رئیس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی :
رئیس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، سیل، بارندگی و تگرگ را مهم ترین عوامل خسارت زا به محصولات کشاورزی استان در سال جاری معرفی کرد.
نماینده مردم همدان در مجلس:
نماینده مردم همدان در مجلس:
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه بزرگترین پالایشگاه غرب کشور در همدان احداث می‌شود گفت: بنا به دستور صریح وزیر نفت مقرر شد تا فاز مطالعاتی و احداث پالایشگاه مذکور با سرعت و امکانات لازم در اسرع وقت شروع شود.
مصرف بنزین در منطقه همدان به مرز 262 ميليون لیتر رسيد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان:
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان با اشاره به توزیع بیش از 960 میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی طی 6 ماهه سال جاری در منطقه همدان گفت: طی این مدت مصرف بنزین در این منطقه به مرز 262 ميليون لیتر رسيد.
نماینده مردم فریدن گفت: پول‌های حاصل از فروش نفت در کجاخرج می شود؟ به نظر می‌رسد دولت مجبور است با پول حاصل از فروش نفت به واردات جنس‌های بنجل خارجی اقدام کند
وضعیت مالی صندوق ذخیره بحرانی است/ احتمال خروج برخی متهمان اختلاس از کشور/ رقم های اختلاس فراتر از چیزی است که پیش بینی می شد
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی :
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی ضمن تاکید بر اینکه ماحصل گزارشاتی که رسیده نشان می دهد اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان از آنچه که پیش بینی می شد بسیار بیشتر است عنوان کرد: نه تنها مدیران بازداشت شده باید پاسخگو باشند بلکه بسیاری از مدیران دیگر برای احقاق حقوق معلمان باید پای کار بیایند تا حقوق از دست رفته معلمان باز گردد.
 آخرین اخبار درباره تفحص از هدفمندی یارانه‌ها
پورابراهیمی مطرح کرد
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از آغاز به کار هیئت تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها از روز دوشنبه خبر داد.
یک پژوهشگر حوزه بانکی:
یک کارشناس مسائل اقتصادی و پژوهشگر حوزه بانکی با بیان اینکه دولت در اقتصاد ایران نقش اصلی را در رشد نقدینگی ایفا می‌کند و این امر به ساختار اقتصادی کشور و اتکا به درآمدهای نفتی برمی‌گردد، گفت: راه برون‌رفت از آن تکیه‌بر عامل فناوری و بهره‌وری در تابع تولید است که البته نیاز به عزم جدی و یک برنامه بلندمدت اقتصادی دارد.
استاد اقتصاد در شهرستان رزن؛
بحث افزایش نقدینگی، عوامل موثر بر آن و‌ نتایج آن از بحثهای چالشی بخصوص در اقتصاد ایران است.
در گفت و گوی اختصاصی با حاجی بابایی مطرح شد:
رئیس فراکسیون ولایی مجلس اظهار داشت: حدود 6 ماه از ابتدای سال گذشته است نه بازرسی کل کشور و نه دیوان محاسبات هیچ کدام گزارشی از تمام پرداخت هایی که دستگاه های اجرائی دارند، نداده اند.
نائب‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه دولت ۱۱هزار میلیارد تومان پیش‌بینی‌شده سال ۹۶ برای پرداخت یارانه نقدی را در ۵ماه نخست سال پیش‌خور کرده، از مصرف ۱۱هزار میلیارد تومان دیگر از منابع بودجه تا پایان سال برای پرداخت نقدی یارانه‌ها خبر داد.
استاندار همدان:
استاندار همدان با بیان اینکه هزار میلیارد تومان از محل طرح تحول نظام سلامت وارد همدان شد گفت: ۲۹۰ مرکز بهداشت و پایگاه سلامت در استان در حال ساخت است.
یک کارشناس اقتصادی اعلام کرد
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به غیرکارشناسی و تورم زا بودن تصمیم حذف قیمت گذاری کالا در کارخانه تاکید کرد، با حذف این قیمتها، هرج و مرج در بازار خرده فروشی حاکم خواهد شد.

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 57
کارشناس امور بین الملل: کارشناس امور بین الملل، طرح موضوع خروج از یونسکو از سوی ترامپ را خروج از سیاست های رییس جمهور پیشین این کشور دانست.
07/26/1396 - 09:05

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل