http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

 

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
موسسه خیریه نسیم وصال
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

آخرین عناوین سایت

رئیس سازمان مدیریت و برنامه یزی بودجه استان همدان
رئیس سازمان مدیریت و برنامه یزی بودجه استان همدان بیان داشت: با توجه به ظرفیتهای خوب استان همدان پیشنهاد و درخواست افزایش بودجه استان را در لایحه بودجه داده ایم.
مشاور اقتصادی رئیس جمهور:
مشاور اقتصادی رئیس جمهور با تشریح ۶ چالش اقتصاد ایران گفت: علیرغم میزان اشتغال ۷۰۰ هزار نفری که در بازار کار ما در سال ۹۵ ایجاد شده اما ۵۰۰ هزار نفر به تعداد بیکاران اضافه شد.

مطالب اقتصادی

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی همدان؛
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی و استاد حوزه و دانشگاه در گفت وگو با خبرنگار نافع با بیان اینکه درسالهای گذشته شاهد این بوده ایم که در نامگذاری سالها مساله ی اصلی کشور "اقتصادی" بوده است گفت: نظام، مردم و همه به این باور رسیده اند که تولید و اشتغال یک ضرورت است.
ما هنوز هم نفت ارزان قیمت خود را تقدیم هند و چین میکنیم و بجای پول، کالاهای بنجل و بی کیفیت آنها را وارد میکنیم و نه تنها با این حجم واردات تولید داخلی را فلج میکنیم بلکه آمار فروش نفت را رشد اقتصادی میدانیم
چین امروز در حال تبدیل شدن به بازار کار جهانی است و به نظر می‌رسد هر روز حضور نیروی کار خارجی در این کشور افزایش پیدا کند.
مشمولان سهام عدالت مراقب افراد سودجو باشند
دریافت هر گونه وجه نقد بابت اقداماتی از جمله ارائه صورتحساب سهام عدالت و صدور قبض پرداخت این سامانه توسط شرکتها، افراد و ... غیرقانونی و ممنوع است.
20 هزار نفر در واحدها و کارگاه های صنعتی شهرستان رزن مشغول به کار هستند.
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد، کاهش دو سال اخیر سرمایه گذاری ها در بخش تولید نفت ممکن است موجب شود عرضه جهانی نفت پس از سال ۲۰۲۰ تامین کننده تقاضای بازار نباشد.
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: دو دهک پایین جامعه از امروز به میزان یک میلیون تومان و مابقی مشمولان به مبلغ 530 هزار تومان صاحب سهام خواهند شد.
کاهش 150 هزار تومانی قیمت زعفران
مسؤول دبیرخانه کارگروه صندوق پژوهش و فناوری کشور مطرح كرد
مسؤول دبیرخانه کارگروه صندوق پژوهش و فناوری کشور گفت: وظیفه اصلی صندوق نوآوري و شكوفايي در حوزه توسعه فناوری اين است كه شرکت‌های داراي توان و دانش را با توان مالی مناسب مورد حمایت قرار مي‌دهند.
رئیس بنیاد مسکن ملایر خبر داد؛
رئیس بنیاد مسکن شهرستان ملایر گفت: از زمان آغاز اجرای طرح هادی در روستاهای کشور طرح هادی در اکثر روستاهای ملایر تهیه‌شده و در طرح هادی 38 روستا بازنگری شده است
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار با بیان اینکه 90 درصد آجیل و خشکبار از تولیدات داخلی تأمین می‌شود، گفت: بادام زمینی، تخمه آفتاب‌گردان و مغز گردو از چین و شیلی وارد می‌شود.
رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی گفت: قیمت مرغ از ابتدای این هفته با افزایش عرضه در بازار کاهش یافته و امروز به ۷۳۵۰ تومان رسیده و تا عید افزایش قیمت روی نخواهد داد.
ادعای بازگشایی ال سی در دوران پسا برجام؛
انتظار می رفت بعد از ماه ها مذاکره و صرف وقت بسیار پای میز مذاکره با طرف های خارجی برای دستیابی به توافق هسته ای ، بسیاری از مشکلاتی که بخش اعظمی از اقتصاد کشور با آن مواجه است تا حدودی مرتفع گردد اما با توجه به شواهد و قرائن موجود این اتفاق مهم رخ نداده است و به گفته برخی کارشناسان و نمایندگان مردم در مجلس برجام هنوز دردی را از اقتصاد مریض کشور دوا نکرده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه یزی بودجه استان همدان
رئیس سازمان مدیریت و برنامه یزی بودجه استان همدان بیان داشت: با توجه به ظرفیتهای خوب استان همدان پیشنهاد و درخواست افزایش بودجه استان را در لایحه بودجه داده ایم.
منابع بودجه سال ۹۶ بالغ بر یازده میلیون و پانصدو بیست و هفت هزار و یکصد و هشت میلیارد و نهصد و شصت و نه میلیون ریال تعیین شد.

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 26
خبرنگار تسنیم در دمشق پیش از حمله انتحاری تروریست‌ها به کاخ دادگستری سوریه خبر داد که ده‌ها کشته و زخمی به جا گذاشته است.
12/25/1395 - 16:16

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل