http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال

 

آخرین عناوین سایت

همزمان با شروع مرداد ماه، قرار بود طرح ضربتی بانک مرکزی برای وام ازدواج جهت کوتاهتر شدن صف این نوع وام در یازده بانک کلید بخورد. محمدحسن حسینی شاهرودی، عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس طی مصاحبه ای در دهم مرداد ماه اعلام کرد: تنها سه بانک اقدام به پرداخت وام ازدواج کرده اند که آن هم به نوبت و به افراد محدود است.
در حالی سازمان هدفمندسازی یارانه ها یارانه نقدی مشمولان کمیته امداد و بهزیستی را از فروردین ۹۶ تا ۳ برابر افزایش داده بود، که این یارانه از خرداد قطع می شود و به جای آن کمیته امداد و بهزیستی مستمری ها را ۳ برابر می کنند.

مطالب اقتصادی

معاون مرکز آمار اعلام کرد
معاون طرح‌های آماری و آمارهای ثبتی مرکز آمار ایران می گوید: آمارهای ساخت و ساز علائم خروج از رکود در بخش ساختمان را تایید می‌کند.
به شرط انجام تعهد طی یکسال/
فرماندار اسدآباد گفت: پس از 6 ماه پیگیری چند جانبه کارخانه رب گوجه‌فرنگی اسدآباد فک پلمپ شد و به چرخه تولید بازگشت.
همزمان با شروع مرداد ماه، قرار بود طرح ضربتی بانک مرکزی برای وام ازدواج جهت کوتاهتر شدن صف این نوع وام در یازده بانک کلید بخورد. محمدحسن حسینی شاهرودی، عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس طی مصاحبه ای در دهم مرداد ماه اعلام کرد: تنها سه بانک اقدام به پرداخت وام ازدواج کرده اند که آن هم به نوبت و به افراد محدود است.
معاون فرماندار اسدآباد عنوان کرد:
معاون فرماندار اسدآباد با انتقاد از دستگاه‌های اجرایی در زمینه عدم تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: بعداز 4 جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی باید برای تحقق آن نسخه می‌پیچیدیم که هنوز موفق نشده‌ایم.
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع)همدان گفت: مهمترین مشکل روستاییان همدان در عرصه اشتغال و تولید نبود بازار مناسب برای فروش محصولات تولید شده است.
همدان براي رسيدن به اشتغال و توليد نيازمند رونق صادرات، خروج از وابستگي صادرات در مناطق محدود و برقراری ارتباط اقتصادی با اروپا و آسیاست.
مدیرعامل بانک توسعه صادرات:
مدیرعامل بانک توسعه صادرات داشتن تفکر صادراتی را در کشور بسیار مهم دانست و گفت: در تمام ارگان‌ها و سازمان‌ها باید تفکر صادراتی وجود داشته باشند.
گذری بر؛
مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای زیگورات گفت: هدف ما از برگزاری دوره ها، ارائه آموزش های اشتغال محور است.
در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای طرح هجرت مطرح گردید:
جلسه ستاد پشتیبانی از اردوهای طرح هجرت با حضور مسئولین ادارات شهرستان کبودراهنگ درمحل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.
کارآفرینی روحانی با جوان 22 ساله؛
اقتصاد مقاومتی، اقتصادی است که از سوی رهبر تأکید و از مسئولان بی‌توجهی می‌شود اما نهادی مقدس با مشاوره و کلاس‌های آموزشی به مردم موجب ایجاد اشتغال برای افراد جویای کار شده است.
یک مقام بانک مرکزی مطرح کرد
مدیرکل نظارت بر بانکها و موسسات اعتباری بانک مرکزی با اشاره به نحوه برخورد هیات انتظامی با بانکهای متخلف گفت: احکام نظارتی بر بانکها از جرایم نقدی تا انفصال از خدمت مدیران را شامل می شود.
در کمیته برنامه‌ریزی و توسعه اسدآباد مطرح شد؛
فرماندار اسدآباد گفت: بیشترین اعتبارات شهرستان در بخش‌های مختلف از محل اعتبارات استانی به اسدآباد اختصاص یافته است.
گزارشی از صنعتی که وعده افتتاحش تیرماه‌هاست؛
چند تیرماه باید بگذرد تا افتتاح پروژه کارخانه گندله‌سازی صورت بگیرد؟ این سؤالی است که امروز علی‌رغم وعده مسئولان برای افتتاح این پروژه بی‌نتیجه ماند.
چند روز قبل منزل یکی از دوستانم یک فایل صوتی روانشناسی گوش دادم، مطالب علمی و جامعی بود روانشناس به این نکته که عمده ایرانی ها نقاب می زنند و پشت نقابشون مخفی هستند اشاره کرد و به‌همین خاطر در کارهای تجاری و معاملاتی از واسطه یا دلال یا مشاور استفاده می کنند.
از سوی بانک مرکزی;
با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک های مجاز قرار گرفت.

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 40
ارتش سوریه موفق شد 5 نقطه مرتفع را در شرق روستای «منوّخ» آزاد کند و کنترل ارتفاعات «تل ابو قل، ضهور رجم القن و الملح» را به دست گیرد.
05/16/1396 - 13:05

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل