http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

 

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
موسسه خیریه نسیم وصال
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

آخرین عناوین سایت

رئیس اتاق اصناف همدان مطرح کرد:
رئیس اتاق اصناف همدان با اشاره به اینکه رکود و کسب و کار بد در کف بازار همدان وجود دارد، گفت: بازار همدان ۲ سال با رکود مواجه است.
گزارش لحظه به لحظه از استیضاح «وزیر راه»
پس از گذشت بیش از 2 ماه از وقوع حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه هفت‌خوان، امروز جلسه استیضاح آخوندی برگزار شد.

مطالب اقتصادی

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید عنوان کرد:
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: بانک دی در شرایط سختی به سر می برد زیرا صدها میلیارد تومان وام به شرکت هایی که وجود خارجی ندارند، داده شده است.
کارشناس مسائل اقتصادی:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: بر اساس محاسبات و کارشناسی هایی که درباره میزان درآمد حاصل از هدفمندی یارانه ها شده است، این میزان درآمد که ماحصل اختلاف قیمت حامل های انرژی و غیره است رقمی بیش از 100 هزار میلیارد تومان است.
با تصویب شورای عالی اجرای اصل ۴۴ سازمان خصوصی سازی مکلف شد تا زمان آزادسازی سهام عدالت، سود این سهام را از شرکتهای سرمایه پذیر وصول و متناسب با میزان سهام قابل تخصیص به هر فرد نسبت به پرداخت سود به مشمولین اقدام کند.
رئیس اداره آزمایشگاه‌های استاندارد همدان:
رئیس اداره آزمایشگاه‌های استاندارد همدان گفت: آزمایشگاه شیمی اداره کل استاندارد استان همدان از نظر تجهیزات موجود و کارایی در منطقه غرب كشور بی‌نظیر است.
حقوق حق التدریس، اضافه کار و حقوق کارکنان فرهنگی قراردادی تا 20 اسفند پرداخت می شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از تجهیز ۱۳۱ هزار هکتار از اراضی مستعد آبی استان همدان به سیستم آبیاری مدرن خبر داد.
وزیر اسبق آموزش و پرورش با اشاره به رایگان شدن هزینه آب و برق و گاز مدارس در دوران تصدی خود، تصریح کرد: فقط در مدت یک سال ۲۵۰ میلیارد تومان از بدهی مدارس در این خصوص تسویه شد.
صندوق‌های ذخیره بازنشستگی در سال‌های اخیر به حیاط خلوت دولت‌ها تبدیل شده و در عمل شاهد سواستفاده‌های فراوانی از این صندوق‌ها هستیم به نحوی که اخبار ناگواری از اختلاس، رانت‌خواری و ویژه خواری در این خصوص منتشر شد.
سردار جعفری:
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه مفتخر است که در همه فعالیت‌های خود در عرصه‌های امنیتی و سازندگی سربلند بیرون آمده است.
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور:
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور با اعلام اینکه حقوق‌های نجومی در کشور کولاک می‌کنند، گفت: سخت ترین فشارها بر ماده ۳۸ برنامه ششم اعمال شد و افرادی خواهان حقوق بیشتر هستند.
استخدامی,
گزارشی از اقدام و عمل یک نماینده در مجلس؛
نماینده مردم اسدآباد در مجلس با گزارشی از اقدامات خود در طی این مدت خدمتش، گفت: ما در سطح شهرستان جذب نیروی استخدامی در مقطع قرادادی، پیمانی و یا رسمی حتی یک نفر هم نداشتیم؛ البته در سطح بهداشت و درمان بوده که بنده هیچ دخل و تصرفی در این زمینه نداشتم.
گزارشی از وضعیت خرید و فروش در بازار بهار؛
مردم شهر بهار به واسطه خرید و فروش سیب زمینی در چند سال گذشته همیشه به عنوان قشری از مرفه ترین یا متمکن ترین مردم منطقه شناخته می شدند و این دیدگاه را از برخورد بازاری های همدان می توانستیم به خوبی دریابیم، اما یکی دو سال است که وضعیت به گونه ای دیگر شده و قدرت خرید مردم شهر همچون مردم دیگر نقاط کشور پایین آمده است و مردم به شدت از وضعیت بازار و خرید و فروش ناراضی هستند.
 راههای تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی
برای بهره بردن از خواص فراوان و شفا د هندگی عسل، از این نوع استفاده نکنید.
رئیس اتاق اصناف همدان مطرح کرد:
رئیس اتاق اصناف همدان با اشاره به اینکه رکود و کسب و کار بد در کف بازار همدان وجود دارد، گفت: بازار همدان ۲ سال با رکود مواجه است.
آخرین قیمت سکه و طلا
 قیمت لحظه ای طلا و سکه در بازار تهران

صفحه‌ها

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 23
"ترامپ خواستار افزایش فشار هر چه بیشتر علیه ایران شد و این کشور را به حامی اول تروریسم در جهان عنوان کرد."
11/30/1395 - 07:15

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل