http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال
آخرین قیمت سکه و طلا

 

آخرین عناوین سایت

رئیس کمیته فرهنگیان دوره نهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سند 2030 بر علیه و ضد تمام اعتقادات راسخ انسان مسلمان و ایرانی است گفت:هدف از این سند تهی کردن هویت کشور ما است.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت: در سفر حجت‌الاسلام روحانی به همدان چه ضرورتی داشت آموزش و پرورش معلمان و دانش‌آموزان استان را فراخوان دهد و در سالن ابن سینا جمع کند؟ البته اشکالی ندارد اگر این توان را دارند هر روز دانش‌آموزان و کارمندان را به مرکز استان بیاورند اما برای پنج کاندیدای دیگر نیز بیاورند.

مطالب سیاسی

یکی از مراجع تقلید گفت: بر خلاف ظاهر سند ۲۰۳۰، برخی از قسمت‌های این سند دامی حساب شده برای ملت‌های جهان است تا آن‌ها را زیر سلطه بگیرند و فرهنگ و مذهب آن‌ها را دگرگون کنند.
رئیس کمیته فرهنگیان دوره نهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سند 2030 بر علیه و ضد تمام اعتقادات راسخ انسان مسلمان و ایرانی است گفت:هدف از این سند تهی کردن هویت کشور ما است.
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از رزمندگان و هنرمندان دفاع مقدس:
رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: یکی از درس‌های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا به صورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می‌توان بر همه موانع و چالش‌ها، مؤمنانه غلبه کرد.
افشاری در شورای اداری؛
فرماندار شهرستان اسدآباد با قدردانی از مشارکت 78 درصدی مردم اسدآباد در انتخابات امسال، گفت: در این انتخابات رقابت‌ها فرمایشی نبود و لازم است همه مدیران ملاک حرکت را برنامه‌های دولت رئیس جمهور منتخب بدانند.
سردار اهوازیان در گفت‌وگو با آوای سیدجمال:
از فرماندهان قرارگاه به‌کلی سری نصرت گفت: در 35 روز حماسه خرمشهر صدای «هَل مِن ناصر یَنصُرنی» شهدا جمعیت 36 میلیونی را فرار گرفت و از آن جمعیت کمتر از هزار نفر به فریاد خرمشهر رسیدند و شاید دلیل آن بی‌بصیرتی‌ها بود البته که امروز هم 35 سال هنوز کسی صدای مظلومیت، عقب‌ماندگی اقتصادی و معیشتی مردم خرمشهر را نمی‌شوند.
زمانی که نتايج آراء براي انتخاب عالي ترين مقام اجرایي؛ رياست جمهوري دوازدهم و محلي ترين نهاد مشورتي؛ پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر و روستا از طريق رسانه ها اعلام شد تحليل هاي متعددي از سوي افراد، رسانه ها ،احزاب سياسي،و شبکه هاي اجتماعي منتشر گرديد که سعي در تفسير انتخابات بر اساس يافته ها و علايق خود داشتند اما استان همدان چهره ي متفاوتي در اين دوره از خود به نمايش گذاشته و همدان را بعنوان مهد انقلابيون به كشور معرفي كرده است .
به اتهام تهديد و توهين به نامزد رياست جمهوري؛
دادستان شهرستان اسدآباد عليه يكي از روساي ادارات به اتهام تهديد در امر انتخابات و توهين به نامزد رياست جمهوري و مقدسات اعلام‌جرم کرد.
هنرمند همدانی در اقدامی خلاقانه انتقاد خود را به دولت یازدهم و عملکرد چهار ساله ایشان در مقابله با فقر و بیکاری و بسته شدن کارخانجات صنعتی اعلام داشت.
یکی از حوزویان اسدآبادی گفت: پیامبر اکرم(ص) با تشکیل سپاه و مرکز حکومت خود در مسجد از همان ابتدا حکومت سیاسی را شکل داد نه سکولار و لیبراسیم.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه کسی که مشارکت در انتخابات و یا انتخاب فرد اصلح تعللی داشته، باید فردای قیامت پاسخگو باشد، گفت: برخی نااهلان در دولت هم نفوذ می‌کنند تا ریشه نظام و انقلاب را بخشکانند و باید مرقب بود.
امام جمعه اسدآباد:
امام جمعه اسدآباد گفت: افرادی که در مجلس ششم گند زده و در حمایت از فتنه‌گران تحصن کرده و مقابل ولایت ایستاده بودند، امروز مدافع، همراه و سخنران در تبلیغات‌ها شده‌اند.
در یک گردهمایی بزرگ/
بسیجیان شهرستان اسدآباد امروز با حضور در همایش گردان‌های بیت المقدس این شهرستان بر حضور حماسی خود در انتخابات مهر تأیید زدند.
گزارش میدانی/
مردم اسدآباد هم از منتخب خود در جایگاه ریاست جمهوری انتظاراتی دارند که می‌توان به ایجاد فرصت‌های شغلی، رفع مشکلات معیشتی،مسائل اقتصادی و عمل کردن به شعارهای انتخاباتی اشاره کرد.
هشدارهای دادستان اسدآباد به نامزدهای شورای شهر؛
دادستان شهرستان اسدآباد با اشاره به اخبار موثقی در خصوص خریدوفروش آراء در این شهر تأکید کرد: در صورت مشاهده تخلف در این زمینه و یا اقدامات ساماندهی شده برای حضور افراد غیربومی از روستاها و شهرها بدون چشم‌پوشی نامزد و افراد خاطی بازداشت خواهند شد.
عصر امروز تالار معلم همدان لبریز از جمعیتی بود که مشتاقانه پذیرای حضور دکتر علم الهدی شدند.

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 32
نیروهای عراقی با آزادی کامل مناطق «17 تموز» و «الاقتصادیین» در غرب موصل فقط چهار منطقه تا آزادی کامل شهر فاصله دارند.
02/30/1396 - 17:00

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل