نمایش 1 - 10 از 152
پاسخ کوبنده علمای استان همدان به اظهارات ترامپ:
اسرائیل و آمریکا در واقع زمینه ی اتحاد کشور های اسلامی ، بیداری امت اسلامی و بیداری گروه های فلسطینی را ایجاد کردند و در حقیقت اینها خودشان را یک قدم به مرگ حتمیشان نزدیک کردند .
درخطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ ضمن اشاره به حماقت رییس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن ، قدس شریف به عنوان پایتخت اسرائیل، اعلام کردند: البته ترامپ دیوانه ای ادواری است و این حرکت او موجب اتحاد بیش ازپیش مسلمانان و آزادی قدس شریف خواهد شد.
درخطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ ضمن گرامیداشت هفته وحدت؛ وحدت میان مسلمانان را در پیشبرد اهداف و برچیده شدن داعش از سطح منطقه موثر دانستند.
درخطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛به خدمات رسانی های مردمی، سپاه وسازمان دولتی به مناطق زلزله زده کرمانشاه اشاره کردند.
درخطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ به عظمت، شکوه ، تمدن ساز بودن و اهمیت پیاده روی اربعین، درمتجلی شدن اسلام درجهان اشاره کردند.
در خطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛
ائمه جمعه استان همدان در خطبه های نمازجمعه این هفته ضمن تاکید براستکبارستیزی، براهمیت حضورگسترده آحاد مختلف مردم دریوم الله 13 آبان تاکید کردند.
نافع گزارش می دهد؛
30 مهرنقطه عطف حرکت انقلابی مردم در روز 13 آبان و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی شد.
در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی اسدآباد؛
در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس مسئولان در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان اسدآباد در سپاه ناحیه این شهر بر ولایت‌پذیری بیشتر جامعه تأکید کردند.
در حالی که عبدکوند شهردار سابق اسدآباد در سفر حج بود/
اعضای شورای اسلامی شهر اسدآباد یکی از کارکنان شهرداری را به سرپرستی این سازمان انتخاب کردند.
در هفته دولت امسال/
امسال در هفته دولت 59 پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی ورفاهی در شهرستان اسدآباد به بهره‌برداری می‌رسد که برخی از این پروژه‌ها با مشارکت بخش خصوصی بوده است.

صفحه‌ها