نمایش 1 - 10 از 145
در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی اسدآباد؛
در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس مسئولان در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان اسدآباد در سپاه ناحیه این شهر بر ولایت‌پذیری بیشتر جامعه تأکید کردند.
در حالی که عبدکوند شهردار سابق اسدآباد در سفر حج بود/
اعضای شورای اسلامی شهر اسدآباد یکی از کارکنان شهرداری را به سرپرستی این سازمان انتخاب کردند.
در هفته دولت امسال/
امسال در هفته دولت 59 پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی ورفاهی در شهرستان اسدآباد به بهره‌برداری می‌رسد که برخی از این پروژه‌ها با مشارکت بخش خصوصی بوده است.
یکی از فرماندهان قرارگاه به‌کلی سری نصرت:
یکی از فرماندهان قرارگاه به‌کلی سری نصرت با اشاره به اثرگذاری شهادت "شهید محسن حججی" بر انگیزه‌بخشی که در مقاومت برابر استکبار داشت، گفت: این شهید با نشان دادن رسالت مظلومیت تشیع به جهان آثار ایجابی را نه تنها در 85 میلیون نفر ایرانی بلکه در بسیاری از افراد خارجی برجای گذاشت.
در آستانه آغاز به کار دولت دوازدهم/
بنابر گفته مسئولان شهرستانی و استانی سیاستی که دولت در پی گرفته بود، تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام بود اما با اتمام خدمت این دولت کمترین پروژهای شهر اسدآباد تکمیل و به بهره‌برداری رسید. که در این گزاش به آنها پرداخته ایم.
رئیس سابق کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی:
رئیس سابق کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی گفت: اگر همان روز که برجام نقض شد، آن را متوقف کرده و از موضع قدرت با آنها برخورد می کردیم، امروز شاهد این وضعیت نبودیم
رنجبرزاده در گفتگو با آوای سیدجمال مطرح کرد/
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: علی‌رغم همه پیگیری‌ها، دوندگی‌ها و تزریق اعتبارات اما همچنان مشکل جوانان و خانواده‌های اسدآبادی در بحث اشتغال به قوت خود باقی است.
در حالی که نهال نوپای انقلاب اسلامی در حال شکل دادن به نهادها و ارگانهای خود برای اداره ی کشور بود و نخستین انتخابات ریاست جمهوری به تازگی برگزار شده بود گروهی از افراد نفوذی بازمانده از رژیم وابسته شاهنشاهی در ارکان کشور تصمیم میگیرند تا با استفاده از شبکه خود در نیروهای ارتش و با قی ماندگان نفوذی دست به کودتای بسیار بزرگ بر علیه انقلاب بزنند.
تحلیل عملکرد زنان در کابینه دولت یازدهم:
در سالهای اخیر با افزایش حضور بانوان در کابینه دولت ها مواجه هستیم اما توجه به این نکته بسیار مهم است که به جای شمارش تعداد زنان کابینه که عمدتاً برای راضی نگاه داشتن جامعه زنان از دولت ها صورت می گیرد باید به میزان تأثیرگذاری زنان در حل مشکلان بانوان کشور و نحوه عملکرد آنها در جایگاه و سمت خود توجه شود.
اسحاق جهانگیری که این روزها بیش از گذشته نشان داده است تلاش دارد تا با تعقل بیشتری نسبت به سایر هم حزبی و هم جناحی هایش سخن بگوید با سخنان خود بیش و پیش از همه چیز به فتنه گران امثال تاجزاده ثابت کرد که خیال و خواب آنها برای مصادره آرای مردم به نفع حرکتهای ویرانگر و ضد انقلابی فتنه گران حتی برای جهانگیری هم امری مردود است.

صفحه‌ها