http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

 

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال

 

آخرین عناوین سایت

دبير ستاد انتخابات استان همدان گفت: طبق آخرين ارزيابي هاي صورت گرفته انتخابات پنجمين دوره شوراهاي اسلامي در 920 روستاي اين استان برگزار مي شود.
دارالمومنین همدان چند صباحی است که درگیر وضعیت بغرنج حجاب و عفاف بویژه در برخی مناطق خود همچون مراکز خرید و خیابان بوعلی بوده است و برخی بصورت سازماندهی شده برای ایجاد هنجارشکنی و برخی ديگر با دستمزد مراکز خرید و بوتیکها برای ایجاد مد ظاهری نامناسب با فرهنگی دینی و ملی اقدام به استفاده از تیپها و پوششهای غیر متعارف میکنند.

مطالب استانی

اردیبهشت ماه سال63در منطقه کوهستانی جوانرودبا کوه های بلند ی بنام «شاخ شمیران» و«شاخ سورمر» بعنوان مسئول دسته گردان153قاسم بن الحسن(ع) به فرماندهی حاج محسن عینعلی(شهید)،و حاج قاسم محمدی (شهید) جانشین گردان، تیپ انصارالحسین ماموریت پدافندی منطقه را به ما واگذار کردند.
حاجی دلیگانی در گفت گو با نافع مطرح کرد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با انتقاد از کمیسیون آموزش مجلس در خصوص زمان بر شدن پیگیری پرونده تحصیلی فریدون بیان داشت: کار کمیسیون آموزش در رسیدگی به این موضوع، تأیید و بررسی آن و همچنین تهیه گزارش زمان بر شده است.
به میزبانی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان برگزار شد
همایش یادبود شهدا و امتدادیه راهیان نور95 دانشگاه های استان با شعار ما آماده ایم در دانشگاه صنعتی همدان با حضور سردارمجیدی جانشین سپاه انصارالحسین همدان، راویان، روحانیون و مداحان راهیان نور برگزار شد.
یادداشت/ رسول شکری‌نیا
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره‌های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
گزارش تصویری
مراسم روز ارتش با حضور مسئولین استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی استان همدان و مردم برگزار شد.
در میزگرد اختصاصی نافع با فعالان برجسته سیاسی، رسانه ای استان همدان مطرح شد
استان همدان این روزها شاهد ثبت‌نام و پس‌ از آن تلاش لیستها و رقابت گروه‌ها برای به دست آوردن کرسی‌های پارلمان شهری است در میزگردی با حضور رئیس شورای شهر سابق، نماینده سابق همدان و فعال برجسته سیاسی استان، همچنین مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی همدانستان، فعال رسانه‌ای و دانشجویی به بررسی مدیریت شهری چالش‌ها و فرصت‌های آن در شهر همدان پرداختیم.
گزارشی از وضعیت بیکاری در استان همدان
به دنبال انتشار نتایج طرح آمارگیری نیروی کار سال 95 در سایت مرکز آمار، میبینیم که خیل عظیمی از جوانان به جرگه بیکاران پیوستند و مردم استان همدان نیز از این قائله مستثنی نیستند از همین رو بر آن شدیم تا طی گزارشی به این معضل فراگیر در سطح استان همدان بپردازیم.
چهار سال وعده و اجرا در شب انتخابات
وزیر کار وعده افزایش یارانه فقرا در کارزار انتخاباتی را فریب کاندیداها تعبیر کرده و گفته بود که ۲۰۰ تومان در جیب فقرا می‌گذارند و چند برابر آن را از جیب آنها برمی‌دارند؛ اما حالا از دولت خبر افزایش دو تا سه برابری یارانه فقرا می‌رسد.
انقلاب اسلامی تاریخ جدیدی ورای مجموعه مناسبتهای اقتصادی و سیاسی صرف رفتن و آمدن رژیم هایی که در تاریخ ظهور پیدا کرده، تاسیس کرده است.
همدان در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان روستائیان کشور مقام چهارم را کسب کرد.
وزير راه مطرح كرد
وزير راه و شهرسازي با بيان اينكه رئیس جمهور اردیبهشت‌ماه پروژه راه‌آهن همدان ـ تهران را تا ایستگاه راه‌آهن افتتاح می‌كند، گفت: خط راه آهن تهران ـ همدان با سرعت خوبي در حال اجراست.
حضور در اعتکاف؛
با آغاز ایام البیض ماه رجب شاهد برگزاری مراسم اعتکاف در مساجد مختلف استان همدان هستیم، در این ایام معتکفین سه روز متوالی را رها از قید و بند دنیا به راز و نیاز با معبود خویش می پردازند.
برای نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری
محمدعلی پورمختار برای نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.
گزارش مرکز آمار ایران نشان می دهد
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران نرخ بیکاری استان همدان از 8.5 درصد در سال 94 به 9.5 درصد در سال 95 افزایش یافته است؛ در حالی که استاندار همدان در آبان ماه سال گذشته مدعی بود که در این استان ماهانه بین 800 تا یک هزار شغل جدید ایجاد میشود.
همزمان با فرا رسیدن ایام ولادت حضرت علی علیه السلام، شهر همدان را جشن و سرور فرا گرفته است.

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 28
رئیس کمیته روابط خارجی سنا از تعویق بررسی تحریم‌های جدید علیه ایران از بیم واکنش اتحادیه اروپا و اثر منفی بر انتخابات ایران خبر داد.
01/16/1396 - 13:27

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل