http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال

 

آخرین عناوین سایت

حجت الاسلام رئیسی در یزد:
تولیت آستان قدس رضوی در یزد گفت: در وضعیت فساد اداری هر روز شاهد یک پرونده هستیم. بنده در سه دهه مدیریت خصوصاً زمانی که در سازمان بازرسی بودم، تمامی دستگاه ها، آسیب ها پشت ویترین گذاشتم تا تمام مدیران بیایند و آسیب ها را ببینند، اما غصه من این است که آسیب شناسی شد اما آسیب زدایی نشد. باید بسترهای فساد نابود شود.
دبير ستاد انتخابات استان همدان گفت: طبق آخرين ارزيابي هاي صورت گرفته انتخابات پنجمين دوره شوراهاي اسلامي در 920 روستاي اين استان برگزار مي شود.

مطالب استانی

زمانی که نتايج آراء براي انتخاب عالي ترين مقام اجرایي؛ رياست جمهوري دوازدهم و محلي ترين نهاد مشورتي؛ پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر و روستا از طريق رسانه ها اعلام شد تحليل هاي متعددي از سوي افراد، رسانه ها ،احزاب سياسي،و شبکه هاي اجتماعي منتشر گرديد که سعي در تفسير انتخابات بر اساس يافته ها و علايق خود داشتند اما استان همدان چهره ي متفاوتي در اين دوره از خود به نمايش گذاشته و همدان را بعنوان مهد انقلابيون به كشور معرفي كرده است .
امروز در استان همدان همزمان با سراسر کشور رأی گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ساعت 8 صبح آغاز گردید.
هنرمند همدانی در اقدامی خلاقانه انتقاد خود را به دولت یازدهم و عملکرد چهار ساله ایشان در مقابله با فقر و بیکاری و بسته شدن کارخانجات صنعتی اعلام داشت.
مردم آخرین لحظات از فرصت قانونی تبلیغات را در گوشه و کنار شهر به تبلیغ کاندیدای مورد نظر خود مشغول بودند.
در قاب تصویر
مردم همدان با گرفتن پلاکاردهایی انتقادی در دست نارضایتی خود را از عملکرد روحانی در 4 سال ریاست جمهوری اعلام کردند.
در قاب تصویر ببینید
در این روزها تبلیغات کاندیداهای دو انتخاباتی که در پیش رو داریم فضای شهر همدان را متفاوت ساخته است.
عصر امروز تالار معلم همدان لبریز از جمعیتی بود که مشتاقانه پذیرای حضور دکتر علم الهدی شدند.
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرستان همدان با بیان اینکه همه باید احساس مسئولیت کنند و پای صندوق رای حاضر شوند گفت: افتتاح پروژه راه آهن قبل از آماده سازی برای استفاده مردم جای تامل دارد.
با فرا رسيدن موسم انتخابات آمد و شد نامزدهاي انتخاباتي به مناطق كمتربرخوردار پررنگ مي‌شود و بازار وعده‌هاي تبليغاتي هم داغ، اما در اين ميان برخي اقشار مانند گوني بر دوشان زباله‌گرد حتي در اين موقعيت هم مورد توجه قرار نمي‌گيرند.
بر اثر درگیری دو جوان در همدان یکی از آنها بر اثر ضربات چاقو جان خود را از دست داد.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با تاکید بر اینکه برخی فکر می‌کنند با شعار ساختارشکنانه به رئيس جمهور خدمت می‌کنند، گفت: بعضی از معلمان را براي شركت در مراسم استقبال از رئيس جمهور هدایت کردند كه درست نبود، در جایی که اشکالی باشد با هیچ فردی مماشات نمی‌کنم.
فرمانداري شهرستان همدان اسامى و کد نامزدهاي انتخابات پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر همدان را اعلام كرد.
ستاد فرماندهی اجرای مرحله دوم تبصره 35 قانون بودجه به منظور سرعت عمل بخشیدن به روند بخشودگی سود و وجه التزام تسهیلات بدهکاران کمتر از 250 میلیون ریال بانک کشاورزی روز دوشنبه 18 اردیبهشت با حضور مدیرعامل این بانک تشکیل شد.
حواشی حضور روحانی در همدان/
امروز پلاکاردهای منتقدان در حالی توسط انتظامات جمع آوری شد که تصاویر سران فتنه و پلاکاردهایی در حمایت از فتنه گران به راحتی در دستان برخی در بین جمعیت بود.
چه کسی مسئول است؛
آسفالت های کنده شده و گودالهای درست شده در وسط کوچه ها حاکی از بی توجهی و عدم رسیدگی صحیح مسئولین به مناطق جنوب شهری می باشد.

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 32
نیروهای عراقی با آزادی کامل مناطق «17 تموز» و «الاقتصادیین» در غرب موصل فقط چهار منطقه تا آزادی کامل شهر فاصله دارند.
02/30/1396 - 17:00

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل