وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان همدان از برگزاری اختتامیه جشنواره سراسری فرهنگی هنری «حبیب حرم» در روز چهارم آذرماه خبر داد.
رونمایی
در گفتگو با نافع مطرح شد:
کتاب "آب هرگز نمی‌میرد" نوشته حمید حسام به خاطرات سردارشهید میرزا محمد سُلگی است که در مدت 28 ماه ثبت شده است.

مطالب استانی

شهرستان اسدآباد هنوز سال‌هاست بدون سینماست، اما حالا با تعریف دو پروژه سینمایی برای آن، عزم مسولان را می‌طلبد تا پیگیر جدی به نتیجه رسیدن این پروژه‌ها باشند.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان همدان از برگزاری اختتامیه جشنواره سراسری فرهنگی هنری «حبیب حرم» در روز چهارم آذرماه خبر داد.
30 مهر، حماسه‌ای که در گذر تاریخ به فراموشی سپرده شد
مانند هر سال، نسیم پاییزی غبار از چهره مردمان زجردیده رخ بر می‌کشید..صدای فریادهای مردم خیابان شهدا را فرا گرفته بود..هر که به سوی می دوید ..چند نفری مجروحین را به جای امن منتقل می کردند.
روایت 30 مهر 57 در همدان در قاب تصویر
حماسه ۳۰ مهر ۵۷ هجری شمسی در همدان را می‌توان تجلی اراده مردم مومن کهن شهر ایران زمین در بهم ریختن بساط حکومت ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی به ویژه رژیم منحوس پهلوی دانست.
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از جذب ارتوپد جدید برای اسدآباد خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم معضل متخصص ارتوپد را برای همیشه در اسدآباد حل کنیم.
رونمایی
در گفتگو با نافع مطرح شد:
کتاب "آب هرگز نمی‌میرد" نوشته حمید حسام به خاطرات سردارشهید میرزا محمد سُلگی است که در مدت 28 ماه ثبت شده است.
خاطره جالب بانوی رزمنده نهاوندی از فداکاری بانوان رزمنده در دوران دفاع مقدس
بانوان فداکار نهاوندی از مواد غذایی فرستاده به جبهه می خوردند تا اگر غذایی به وسیله منافقین آلوده یا سمی شده به جبهه نرسد و برای رزمندگان اسلام مشکلی پیش نیاید .
سرپرست معاونت امور توانبخشی بهزیستی استان همدان با بیان اینکه تعداد ۸۵ نوزاد مبتلا به پی کی یو(PKU) یا بیماری «فنیل کتونوری» در این استان شناسایی و تحت مراقب‌های درمانی ویژه این سازمان قرار دارند.
زلفی گل:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه اشتغالزایی و ایجاد فرصت های شغلی مولد و پایدار به عنوان اولویتی مهم باید به یک پروژه محوری در کشور تبدیل شود، گفت: وزارت علوم در دوره جدید مدیریتی خود، تولید اشتغال و ثروت از علم را به عنوان یک اولویت سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.
روز همدان برای ایرانیان سراسر کشور است
روزی به نام همدان در پیش است، روز یکم شهریورماه مصادف با سالروز تولد حکیم ابوعلی سینا به نام همدان نامگذاری شده است و سومین سال برگزاری این آین شایسته و فرصت ارزشمند را امسال شاهد خواهیم بود.
مدیر روابط عمومی باشگاه پاس همدان پیرامون آرای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در رابطه با پاس گفت: احکام کمیته اخلاق برای برداشتن فشار رسانه‌ای صادر شده است، اگر جز این است چرا تبانی‎گران محروم نشدند؟
پیام تشکر فرمانده کل سپاه پاسداران از رزمندگان همدان پس از عملیات مرصاد
با شروع عملیات مرصاد در 5 مرداد 1367 گردان و لشکرهای زیادی به طرف غرب کشور شتافته و با منافقان نبردی سنگین داشتند، اما لشکر انصارالحسین(ع) همدان تنها نیروی دفاعی حاضر در منطقه بود که توانست با جانفشانی و تقدیم شهدای بسیار، مانع رسیدن منافقان به کرمانشاه و معطل ساختن آن‌ها تا رسیدن سایر لشکرها شود.

صفحه‌ها