وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری پروژه‌ها روند خوب دارد اما برخی واگذاری‌ها نتیجه نمی‌دهد یا برخی برای مردم مشخص نیست.
مصطفی آزادبخت، رئیس #ستاد انتخابات استان همدان، نتایج شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را اعلام کرد.

مطالب ملایر

با تعویض قطعات پمپ؛
مشکل وضعیت آب روستای علی آباد دمق ملایر با تعویض قطعات پمپ حل شد اما مردم روستا منتظر جریان آب سالم در منازل خود هستند.
مدیر جهاد کشاورزی ملایر از انجام یک‌هزار هکتار آبیاری نوین در سال جاری در اراضی کشاورزی شهرستان ملایر خبر داد.
گزارش تصویری آماده سازی پنجاه هزار بسته نوشت افزار ایرانی برای دانش اموزان مناطق کم برخوردار غرب کشور به همت گروه های جهادی دانشجویی استان همدان
امام جمعه ملایر:
امام جمعه ملایر گفت: همانگونه که اصحاب اباعبدالله(ع) امام حسین(ع) را تنها نگذاشتند، ما نیز اگر تشنه و تهدید شویم تحت هیچ شرایطی از حسین زمانمان دست نمی‌کشیم.
عاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: پنج طرح صنعتی در حوزه فروسیلیس و فروآلیاژها با اعتبار ۶۰۰ میلیارد تومان در شهرک صنعتی جوکار این شهرستان تا پایان دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
۷۰ قلم لوازم منزل با عتبار ۸۰۰ میلیون تومان به همت سپاه ناحیه ملایر تهیه و بین خانواده‌های نیازمند این شهرستان که از سیل سال گذشته خسارت دیدند، توزیع شد.
معاون فنی جهاد کشاورزی ملایر از خرید تضمینی بیش از ۱۲ هزار تن گندم از کشاورزان این شهرستان خبر داد.
معاون اقتصادی استاندار همدان با تاکید بر اینکه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی یکی از عوامل گرانی است گفت: ۱۳۰ قلم از اقلام اساسی به طور مرتب بازرسی می‌شود.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری پروژه‌ها روند خوب دارد اما برخی واگذاری‌ها نتیجه نمی‌دهد یا برخی برای مردم مشخص نیست.
یک پژوهشگر اجتماعی تأکید کرد:
یک پژوهشگر اجتماعی گفت: بررسی آمار طلاق در سال های گذشته بیانگر آن است که وضعیت طلاق به عنوان یکی از آسیب های اجتماعی مهم متأسفانه شرایط مطلوبی نداشته که این روند افزایشی می‌تواند تهدیدی برای سلامت نظام اجتماعی و نهاد خانواده باشد که باید برنامه های پیشگیری و کاهش آن چاره اندیشی شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر تاکید کرد: روند شیوع ویروس کرونا در این شهرستان پس از پایان ماه مبارک رمضان، سیر صعودی به خود گرفته و ادامه این روند برای ملایر خطرناک است و ممکن است وارد وضعیت قرمز شویم.
فرمانده انتظامي شهرستان "ملاير"از شناسائي و دستگيري 15 توزيع کننده مواد مخدر با تلاش قاطعانه پليس این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها