رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان خبرداد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه پیگیر منابع اعتباری تصویب شده در سفر رییس جمهور به همدان برای بیمارستان اکباتان هستند گفت: امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات بتوانیم این بیمارستان را در هفته دولت افتتاح کنیم.
محصول گلخانه پیشرفته هیدروپونیک نهاوند به بازارهای کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و روسیه صادر می‌شود.
اگر تصميم گرفته ايد كه جزو پرورش دهندگان مرغ شاخدار شويد، اين گزارش را با دقت بيشتري بخوانيد چرا كه سوژه اين گزارش مي خواهد فوت و فن پرورش مرغ شاخدار و البته آن فوت هاي ريز كوزه گري را با شما در ميان بگذارد.
عضو کمیته هسته ای مجلس:
یکی از بزرگترین اشتباهات استراتژیک دولت این بود که به جای برنامه ریزی و تمرکز قدرت خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی، راه نجات را در ارتباط با غرب دانست و اشتباه کرد.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور ۴ توصیه مقام معظم رهبری به منظور اجرای موفق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را ابلاغ کرد.
رمضان رسولي روي پشت بام منزلش يك "صندوقچه گنج" دارد. او كسي است كه 100 متر از پشت بام خانه اش را تبديل به گلخانه كرده و با كشت گل و گياه و صيفي جات و صرف فقط چند ساعت در روز، سالانه 18 ميليون دارد. با رمضان رستمي و خانواده اش همراه شديم تا ريز و درشت كشت خيار گلخانه اي روي پشت بام منزل را برايمان تشريح كند.
سرپرست معاونت امور اقتصادي استانداري همدان:
سرپرست معاونت امور اقتصادي استانداري همدان گفت: وظيفه و تکاليف دستگاه هاي اجرايي همدان در اجراي اقتصاد مقاومتي مشخص مي شود و دستگاهها نيز موظف به اجراي آن هستند.
احمد زائري درباره ميزان توليد ماهي كپور و سود حاصله از آن در مجمع توليدي اش، اظهار مي كند: "در حال حاضر مشغول پرورش 300 هزار قطعه ماهي كپور هستم. حدود 8 ماه طول مي كشد تا بچه ماهي هاي كپور به وزن 1 كيلو گرم برسند.
کارشناس مسائل سیاسی استان همدان:
نامه 4 وزیر به رئیس جمهور درخصوص وضعیت بحرانی اقتصاد ایران، بیان دردی بزرگ از زبان خود دولتی ها است.
گسترش اقتصاد مقاومتی امروز مانند آبی گوارا در کویر اقتصاد بحران زده ایران نجات بخش است.
حمایت از تولید ملی از حرف تا عمل
بدهی بالای یک دستگاه دولتی به تولید کننده همدانی موجب تعطیلی یک واحد تولیدی و بیکاری 40 نفر از کارگران آن شد.
حرف این نوشته، یک پیشنهاد ساده است؛ برای این که بدانیم اقتصاد مقاومتی چه میزتان اهمیت دارد و چه قدر مهم است، بهتر است که برای چند صباحی، موضوعی به نام اقتصاد مقاومتی را برای همیشه فراموش کنیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در خصوص توصیه مقام معظم رهبری به دولت برای کمک گرفتن از بسیج در امر اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: چندی پیش سردار دهقان وزیر دفاع با من تماس گرفتند و گفتند قرار است جلسه ای در این خصوص برگزار کنند.
اجمالی/ نوبخت در نشست خبری:
سخنگوی دولت با بیان اینکه کیفیت خودروهای تولید داخل باید افزایش یابد، گفت: از صنعت خودرو انتظار داریم کیفیت خودروها را هم‌سطح مطالبات مردم کند.
استاندار همدان:
استاندار همدان گفت: استان همدان پس از کرمان، مقام دوم کشوری را از نظر کاهش نرخ بیکاری در کشور دارد.

صفحه‌ها