http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

 

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال
آخرین قیمت سکه و طلا

 

آخرین عناوین سایت

اخبارمهم

با هدف حمایت از کودکان سرطانی برگزار می گردد:
مدیر تیم فوتبال حامیان کودکان سرطانی همدان بیان داشت: تیم حامیان کودکان سرطانی طی بازی خیر خواهانه ای به مصاف تیم خبرنگاران و هنرمندان ایران می رود.
در هفته تربیت بدنی انجام شد؛
مسابقات استانی فوتسال کارکنان زندان های استان همدان به مناسبت روز تربیت بدنی و گرامیداشت سردار شهید حاج حسین همدانی در سالن ورزشی الغدیر همدان برگزار شد.

مطالب ورزشی

چهار پینگ پنگ باز پیوند اعضا همدان به دور جدید اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان دعوت شدند.
یادی از یاران غیور:
جمعی از کونگ فو کاران همدانی به همراه خانواده معظم شهدا و مردم شهر دارالمومنین همدان در کنار مزار شهید محمد غفاری کنار هم گرد آمدند تا بار دیگر سالروز تولد این هدیه آسمانی را جشن بگیرند .
معاون استاندار همدان:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت: پتانسیل سرمایه‌گذاری از دیرباز در استان همدان وجود داشته اما سرمایه گذاری در استان همدان در حد انتظار نیست.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان:
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان گفت: همایش هم‌اندیشی روسای هیئت‌های ورزشی کردستان و کرمانشاه در همدان برگزار می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان‌همدان عنوان کرد:
مدیرکل ورزش و جوانان استان‌همدان از افزایش ۱۲ درصدی تعداد ورزشکاران بیمه شده همدان در ۹ ماه نخست سال جاری خبر داد.
نفوذ سیاست در تار و پود ورزش همدان!
ورزش همدان، این روزها جولانگاه مدیران دولتی شده و این نفوذ سیاست با تار و پود ورزش استان گره خورده است.
یک دوره مسابقات شطرنج سریع، ویژه بازیکنان بی ریتینگ و دارای ریتینگ بین المللی کمتر از 1600، در همدان و در محل هیات شطرنج استان همدان برگزار شد.
هدف از سرمایه گذاری دولت در شروع کار جشنواره زمستانی تشویق سازمانهای خصوصی برای ورود به جذب گردشگری در بخش برنامه های زمستانه بود و ادامه این روند نیز نیازمند حمایت بخش خصوصی است.
چرا ما با کمبود آب در بخش کشاورزی و درخواست تقاضای بالای آب روبه رو هستیم؟ پس باید این بحران را به خوبی اداره کرد که لازمه ی تحقق این امر توجه پیش از پیش مسئولین مربوطه می باشد که رهبرانقلاب اسلامی درباره اهمیت مدیریت آب فرمایشاتی فرمودند.
سرپرست تیم هنرمندان استان همدان گفت: همدان میزبان مسابقات جام جهانی فوتبال ( ۷ نفره ) هنرمندان شد.
سوارکاران همدانی در رقابت های قهرمانی اسب های اصیل ایرانی در مجموعه سوارکاری نوروز آباد مدال های رنگارنگی کسب کردند .
مسابقات واليبال بين دانشگاهي بانوان به ميزباني دانشگاه آزاد همدان برگزار شد که از بين هفت تيم شركت كننده ، دانشگاه علمي كاربردي همدان توانست مقام سوم اين دوره از مسابقات را كسب کند.
گفته می شود گلر تیم ملی قصد دارد دستکش هایش را آویزان کند و به طور کلی فوتبال را کنار بگذارد. البته هنوز او این خبر را تائید نکرده ولی با توجه به شواهدی که وجود دارد، چنین شایعاتی قوت گرفته است.
احمد غفاری دو ومیدانی کار جوان و خوش آتیه ملایری اردیبهشت ماه 96 به مسابقات جهانی اعزام می شود .
رئیس کمیسیون حقوق ورزشی کمیته ملی المپیک تاکید کرد:
رئیس کمیسیون حقوق ورزشی کمیته ملی المپیک ایران ایجاد مرجع حکمیت ورزش در ایران را یکی از ضروری ترین نیازهای حقوقی ورزشکاران دانست و گفت: ایجاد مرجع حکمیت ورزشی در ایران ما را درزمینهٔ مای حل اختلافات در بین نهادهای ورزشی و ورزشکاران و داوران ، مربیان ، باشگاه‌ها و فدراسیون‌ها و درزمینهٔ مای حقوقی کمک می‌کند .

صفحه‌ها

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 15
خلافت خود خوانده و تحریف تاریخ(2)؛ خطر کردن البغدادی و خواندن خطبۀ جمعه در مسجدی که نورالدین زنگی در موصل ساخته بود، به رغم اینکه در این مسجد چند قبر وجود داشت و این امر باعث انتقاد جریان‌های وهابی شد، می‌تواند به نشانه‌هایی تاریخی ارجاع دهد.
10/29/1395 - 23:30

صفحه‌ها

اشتراک در بین الملل