نمایش 1 - 10 از 24
نایب رئیس هیأت فوتبال تهران:
نایب رئیس هیأت فوتبال تهران با واکنش در مقابل اقدام دو فوتبالیست ایرانی در دیدار با نماینده رژیم اشغالگر صهیونیستی، گفت: این اقدام از سوی جامعه ورزش محکوم است و آنان بی حرمتی به این جامعه و حتی نظام داشتند.
در همدان؛
سرپرست و مربی تیم فریزبی اسدآباد گفت: شهرستان اسدآباد در مسابقات جام رمضان در رشته آلتیمیت فریزبی مقام اول را کسب کرد.
خانواده ای با چهار قهرمان
فرزندان ورزش؛
با فر را رسیدن ماه مبارک رمضان و شرایط خاص ورزشکاران در این ماه مبارک به خواهران تکواندو کار همدانی به گفت و گو پرداختیم .
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ:
فرمانده سپاه کبودراهنگ از برگزاری مسابقات فوتسال جام شهدای مدافعین حرم در شهرستان کبودراهنگ خبر داد.
دبیر مجمع بسیج استان همدان گفت: سکینه خدابنده‌لو مربی تیم تیراندازی بانوان همدان در المپیک ریو تجلیل می شود.
کمیته آلتیمیت فریزبی فدراسیون همگانی کشور در این باره گفت: دور مقدماتی مسابقه های آلتیمیت فریزبی باشگاه ها و دسته های آزاد کشور از تاریخ ۱۷ الی ۱۹ شهریور ماه جاری به میزبانی ورزشگاه ۱۰ هزار نفری شهید حاجی بابایی مریانج همدان برگزار خواهد شد.
سرمربی تیم ووشو ملایر در گفت‌وگو با ما خبر داد:
سرمربی تیم ووشو ملایر گفت: تیم هیئت ووشو ملایر در هفته پنجم و ششم رقابت های لیگ برتر ووشو موفق به کسب دو پیروزی شد.
رئیس کمیته دفاع شخصی استان همدان:
رئیس کمیته دفاع شخصی استان همدان با اشاره به حضور مثال زدنی سردار شهید، سرلشکر حاج حسین همدانی در میدان اصلی فتنه، عنوان کرد: اگر حضور این شهید گرانقدر در کانون اصلی فتنه وجود نداشت قطعا ضربات جبران ناپذیری به اصل نظام وارد می شد.
یک تولید کننده پوشاک ورزشی عنوان کرد:
ک تولید کننده پوشاک ورزشی گفت: متاسفانه ورود پوشاک ورزشی بی کیفیت به ویژه از کشور چین توانسته است بازار داخل را با بروز مشکلاتی از قبیل بی اعتمادی ورزشکاران به خرید مارک های با کیفت داخلی کند.
مسئول آموزش ژیمناستیک اسدآباد:
مسئول آموزش ژیمناستیک اسدآباد با اشاره به نوپا بودن رشته ورزشی ژیمناستیک در شهرستان اسدآباد، گفت: مهمترین مشکل در این رشته ورزشی کمبود امکانات در شهرستان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

صفحه‌ها