نمایش 1 - 10 از 17
مرد طلایی مسابقات دو و میدانی بازی‌های پارا آسیایی 2018:
حمید اسلامی مرد طلایی مسابقات دو و میدانی بازی‌های پارا آسیایی 2018 گفت: مسئولان استان برای اهدای جوایز تجدید نظر کنند، جوایز کنونی برای یک ورزشکار قهرمان که فرصت بسیاری برای رسیدن به این جایگاه صرف می‌کند، بسیار کم است.
ملی‌پوش کاراته‌کا همدانی:
ملی‌پوش کاراته‌کا همدانی گفت: مسئولان همدان به دغدغه ورزشکاران ملی‌پوش توجه کنند.
مسئول آموزش ژیمناستیک اسدآباد:
مسئول آموزش ژیمناستیک اسدآباد با اشاره به نوپا بودن رشته ورزشی ژیمناستیک در شهرستان اسدآباد، گفت: مهمترین مشکل در این رشته ورزشی کمبود امکانات در شهرستان است که باید مورد توجه قرار گیرد.
مسئول بسیج ورزشکاران استان همدان:
اتفاق خاصی در وضعیت اقتصادی مملکت از زمان شروع به کار دولت تدبیر و امید رخ نداده و با توجه اینکه عمر دولت یازدهم به نیمه رسیده، اگر به رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه دقیقی نشود، در عمر باقیمانده از دولت نیز اتفاقی نمی افتد.
سرپرست کاروان ورزشی مازندران:
48 ورزشکار مازندران در رشته‌های والیبال، بسکتبال، بدمینتون، شنا، تکواندو و کاراته در هفتمین المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان دختر پیام نور شرکت کرده اند.
در روز نخست برگزاری المپیاد ورزشی رقم خورد
سرپرست کاروان ورزشی دانشجویان پسر همدان گفت: علیرضا ذاکری در روز نخست المپیاد در پرش ارتفاع با ثبت رکورد یک متر و 55 سانتیمتر جایگاه سوم رقابت‌ها را از آن خود کرد.
یکی از مسئولان ورزش استان عنوان کرد:
کی از مسئولین ورزش استان، عدم استقبال مردم از میادین ورزشی و پوشش نامناسب خبری مسابقات، را از اصلی ترین دلایل فقر اسپانسر در ورزش همدان می داند.
سالن
در گفتگوی اختصاصی با زنگ اول مطرح شد:
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان از فعالیت 80 سالن ورزشی ویژه 260 هزار دانش آموز استان در فصل تابستان خبر داد.
گفتگوی صمیمی همدان ورزش با خانواده میثم مصطفی جوکار/ موفقیت فرزندم را مدیون اهل بیت هستم
به مناسبت پیروزی ایران در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد آمریکا؛
پایگاه خبری همدان ورزش؛ به مناسبت پیروزی ایران در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد آمریکا و کسب نشان طلا توسط میثم مصطفی جوکار، آزاد کار همدانی به گفتگوی صمیمی با خانواده وی پرداخت.
فعالیت 850 معلم ورزش در استان همدان
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان خبر داد:
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان از فعالیت 850 معلم ورزش در این استان خبر داد.

صفحه‌ها