http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

 

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال

 

آخرین عناوین سایت

معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري همدان :
معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري همدان گفت : بيش از 90 درصد روستاهاي شهرستان همدان از سيستم جمع آوري زباله برخوردارند
بارش برف در روزهای پایانی بهمن مردم را غافلگیر کرده و موجی از شادمانی را به همراه داشت، اما شدت بارش ها و آماده نبودن ستاد بحران شهرستان ها موجب شد تا در برخی مناطق و شهرها، حوادثی برای مردم پیش آید که با حضور جهادی نیزوهای امدادرسان و خدماتی برطرف شد.

مطالب اجتماعی

عدالت اجتماعی یکی از اصول مهم برای همزیستی صلح آمیز در درون و میان ملت ها است، مفهومی که به باور کارشناسان، دربردارنده مولفه های برابری، عدالت جنسیتی، حقوق مهاجران و غیربومیان و توازن میان تمامی اقشار جامعه است.
رئیس اداره مسافر حمل و نقل جاده‌ای همدان:
رئیس اداره مسافر حمل و نقل جاده‌ای همدان با بیان اینکه اولویت شرکت های مسافربری باید بر پیش فروش بلیت‌های نوروزی به صورت اینترنتی باشد، گفت: 50 درصد سهمیه بلیت‌های نوروزی استان به صورت اینترنتی پیش‌فروش می‌شود.
میلاد زندی
پاسی که روزهای اول در همدان این همه خواهان داشت و همه برایش سر ودست می شکستند، فی الحال بسان طفل سر راهی ونا خواسته ای در گوشه انزوا و با بازیکنان نه چندان میدان دیده و نیمه حرفه ای اما با غیرت و با نهایت حضور 200 الی 300 نفری طرفدارانش در همدان نیز بعضا به تیم هایی می بازد که روزگاری با شنیدن اسم مصاف با پاس تا چند روز حالت مزاجی شان دگرگون می شد و دست و پایشان به لرزه می افتاد .
مراسم امضاء طومار "خرید کالای ایرانی دارای نشان استاندارد افتخارمن است" به وسیله دانش آموزان دبستان ابتدایی فرهنگ همدان برگزار شد.
رئیس شورای شهر همدان:
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری به اندازه کافی بودجه ندارد که همه مشکلات ورزش محلات را رفع کند.
در اطراف خیابانهای اصلی همدان متکدیانی دیده میشود که با لباس های مندرس و دادن انواع مختلف قسم ها سعی در تحریک احساسات مردم و کمک به انان می باشند متکدیانی که با حضور خود چهره و جلوه ای نامناسب به پایتخت تاریخ و تمدن داده اند.
وزارت کار سی ام اسفند را تعطیل رسمی اعلام کرد.
اینهایی که الآن در ایران مشغول فتنه هستند اینها از اسلام هیچ اطلاع ندارند، و به حسب آن طوری که من می‌فهمم، اینها مرتبط با امریکا هستند و لو اینکه اسمشان بر خلاف است! و ملت ما باید اینها را رد بکنند و اعتنایی به آنها نکنند، و خودشان در همین سیل جمعیت ایران منحل خواهند شد.
معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري همدان :
معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري همدان گفت : بيش از 90 درصد روستاهاي شهرستان همدان از سيستم جمع آوري زباله برخوردارند
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان خبر داد:
معاون امور اجتماعی استان همدان از شناسایی ۴۷ کودک کار در سال جاری خبر داد.
خانم ابتکار شما هم یکی از "گذشتگانی" هستید که آن‌ها را مقصر می‌دانید
خانم ابتکار شما که مشکل ریزگردها را به گردن گذشتگان می‌اندازید؛ ظاهرا فراموش کرده‌اید که یکی از این "گذشتگان"، خود شما هستید که هشت سال ریاست سازمان حفاظت از محیط‌زیست را برعهده داشته و اقدامات لازم را برای پیشگیری انجام نداده‌اید.
مدیر کل زندان های استان همدان:
مدیر کل زندان های استان همدان از آزادی 16 زندانی نیازمند جرائم غیرعمد در دهه فجر امسال خبر داد.
این روزها در گوشه ای از شهر باشت دختر شهیدی با همسر نابینا و چهارفرزند خردسالش در مخروبه ای به نام خانه به سختی روزگار می گذرانند.
 آرامگاه بوعلی‌ سینا همدان +تصاوير
آرامگاه شیخ الرئیس بوعلی سینا یا آرامگاه بوعلی سینا بنای یادبود شیخ‌الرئیس ابن سینا فیلسوف، دانشمند و طبیب مشهور ایرانی است که در میدان بوعلی سینا در مرکز شهر همدان واقع شده‌است.
رئیس اداره مشاوره آموزش و پرورش استان همدان:
رئیس اداره مشاوره آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه دانش‌آموزان همدانی عزت نفس پایینی دارند، گفت: ۷۷ درصد کنترل و نظارت خانواده‌ها بر رفتار دانش‌آموزان حاکم است.

صفحه‌ها

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 23
"ترامپ خواستار افزایش فشار هر چه بیشتر علیه ایران شد و این کشور را به حامی اول تروریسم در جهان عنوان کرد."
11/30/1395 - 07:15

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل