http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

 

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال
آخرین قیمت سکه و طلا

 

آخرین عناوین سایت

در عید نوروز
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: اداره فرهنگ و ارشاد همدان امسال نیز همچون سالهای گذشته در سطح استان برای ایجاد روحیه امید و نشاط و شادابی برنامه هایی تحت عنوان نوروز خوانی درنظر دارد.
در اثر مصرف داروهای مختلف
کارشناس مسئول معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان همدان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته بیان داشت: کشور ما جزء بیست کشور نخست مصرف کننده دارو در دنیا است و مصرف دارو در ایران سه برابر میانگین جهانی است.

مطالب اجتماعی

گفت و گویی خواندنی با سعید ایلخانی مهوار؛
مجری خوش صدای استان همدان در رادیو و تلوزیون در گفت گوی صمیمی با خبرنگار نافع بیان داشت: یکی از آرزوهای ویژه ام این است که اگر قرار باشد سال تحویل در یک جای مقدس و دوست داشتنی باشم کربلا یا مشهد باشد.
«تخت خلیل» بنایی ناشناخته در روستای کاج شهرستان رزن+تصاویر
کمتر کسی از « تخت خلیل » خبر دارد. بنایی در روستای دورافتاده ای به نام کاج در شهرستانی به نام رزن در نزدیکی همدان. این بنا که محلی ها می گویند نزدیک 700 سال از قدمت آن می گذرد.
علت ریزش مو چیست؟
علت اصلی ریزش مو و دلایل عمده این مشکل چه می‌تواند باشد که عده زیادی از آن رنج می‌برند.
نحوه راه اندازی کارت wwan روی لپ تاپ های صنعتی
همونطور که میدونید تعدادی از لپ تاپ ها(خصوصا لپ تاپ های صنعتی) اسلات ورودی سیم کارت دارند .
پنجاه وچهارمین ماه اسارت را داشتم سپری می کردم ودر این ماها عادت داشتم به نامه وخبر از دوستم جمشید اصلیان، مدتی بود خبری ازش نداشتم ودر حالیکه سال۱۳۶۴داشت به پایانش نزدیک می شد در یک شب سرد که بی رمقی بر بدنم عارض شده بود خوابم برد خواب دیدم
چه دردی بالاتر از حقارت پدر در مقابل فرزند و شکستن غرور پدری که باید مظهر غرور باشد و آنوقت دولتی که یا نمی تواند یا نمی خواهد یا اصلا هر دو که شب عید همه را با هم برابر کند.
در بيانيه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر عنوان شد
در بيانيه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر عنوان شده كه اصحاب فتنه سبز اموی، رئيس دانشگاه ملاير را با سياسي‌كاري مجبور به استعفا كردند و يك فتنه‌گر را جايش نشاندند.
بالاخره پس از کش و قوس ها فراوان و به قول روزبهانی دبیر جامعه سالامی دانشجویان دانشکده فنی بوعلی پس از 8 بار دعوت استاندار همدان همراه با معاونینش در جمع دانشجویان دانشگاه بوعلی سینای همان حاضر شد تا نخستین مهمان سلسه نشستهای چنین شد جامعه اسلامی دانشجویان این دانشگاه در لبیک به مطالبه رهبری برای بیان اقدامات صورت گرفته در زمینه اقدامات اقتصاد مقاومتی باشد.
مساجد بستری است برای رشد جوانان و کانون های فرهنگی مساجد با سرعت دهنده هایی چون علم، هنر،ورزش که آمیخته با معنویت و اخلاق است جوان مسجدی را از موفق ترین و کارآمدترین جوانان آینده می سازند.
برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی؛
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تویسرکان گفت: عملیات تعمیر و نگهداری موزه تاریخ و فرهنگ تویسرکان که در خانه مسعودی واقع شده است از بهمن ماه آغاز شده و به زودی به اتمام می رسد.
معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: امسال با استفاده از دستگاه‌های پرتابل سنجش نیاز به آزمایشگاه‌های کنترل غذا کمتر می‌شود که از مزایای این دستگاه، ارتقای سلامت و ایمنی غذا در سطح عرضه است.
رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر:
رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر گفت: بیمارستان ۹۶ تختخوابی در روستای محروم "جوراب" احداث می‌شود.
شهردار همدان:
شهردار همدان گفت: شهرداری همدان تا پایان سال به ۴۰ میلیارد تومان نیاز ضروری دارد که تاکنون ۲۷ میلیارد تومان آن وصول شده است.
به نظر می رسد عده ای در دولت در آستانه انتخابات عزم خود را برای ایجاد حاشه با حذف نیروهای که بصورت کامل خواسته های به اصطلاح اعتدالگرایان را تامین نمی کنند گرفته است.
دستفروشان همدان به همراه خانواده‌هاي خود براي دومين بار تجمع كردند و خواستار دو ساعت فرصت در روز براي دستفروشي در پياده‌راه بوعلي شدند اما شهرداري مخالف اين موضوع است.

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 26
خبرنگار تسنیم در دمشق پیش از حمله انتحاری تروریست‌ها به کاخ دادگستری سوریه خبر داد که ده‌ها کشته و زخمی به جا گذاشته است.
12/25/1395 - 16:16

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل