دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

پیرترین شیرجهان در همدان
مجسمه شیر سنگی همدان‌از یادمانهای تاریخ ایران باستان یکی از مهمترین ‌جاذبه‌های گردشگری این شهر است.‌
متأسفانه گاهی شاهد آن هستیم که زنان برای حضور در اجتماع که به دلایل مختلفی صورت می‌گیرد ابزار سودجویی عده‌ای منفعت طلب قرار می‌گیرند که این اتفاق هم تنزل جایگاه اجتماعی زنان و هم افت شرایط اشتغال را برای مردان به دنبال دارد.

مطالب اجتماعی

پیرترین شیرجهان در همدان
مجسمه شیر سنگی همدان‌از یادمانهای تاریخ ایران باستان یکی از مهمترین ‌جاذبه‌های گردشگری این شهر است.‌
امروزه سکونت‌گاهای غیر رسمی و مناطق حاشیه‌ای شهرها بیش از هر نقطه‌ی دیگر در معرض و تهدید آسیب‌های اجتماعی می باشند.
دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان تاکید کرد:
دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر استان همدان با تاکید بر فعال‌تر کردن و گسترش سازمان‌های مردم نهاد در بحث مبارزه با مواد مخدر گفت: عدم آگاهی و ضعف اطلاع رسانی یکی از مهمترین علل اعتیاد در جامعه بوده و در این امر عزم ملی را باید سرلوحه مقابله به این معضل خانمانسوز قرار دهیم.
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان همدان درخصوص جمع آوری و پرداخت آنلاین زکات فطریه روزه داران گفت: با توجه به افزایش وقوع جرائمی از قبیل برداشت های غیرمجاز و کلاهبرداری های آنلاین در فضای مجازی و پیش رو بودن عید سعید فطر شهروندان مراقب اینگونه شیادان باشند.
فرمانده انتظامي استان، از کشف 20 فقره سرقت منزل و دستگيري يک سارق خبر داد.
مدیر کل زندان های همدان از برگزاری دوازدهمین جشن گلریزان از ساعت 18/30 مصادف با بیست و پنج رمضان در محل تالار انصار همدان خبر داد.
رئیس پلیس راهور استان، محدوديت ترافيكي روز قدس را اعلام کرد.
مسوول کنترل دخانیات دانشگاه علوم پزشکی همدان از توقف عرضه سیگارهای الکتریکی در همدان خبر داد و گفت: پاکسازي مراکز تفریحی از قلیان و قلیان‌فروشان در دستور كار است.
رئیس پلیس راهور استان طرح های ترافیکی ویژه شب های قدر را اعلام کرد.
مدیرکل سازمان انتقال خون استان همدان:
مدیرکل سازمان انتقال خون استان همدان بابیان اینکه نباید مردم نذر خون خود را تنها در شب‌های قدر انجام دهند و انتظار می‌رود که در دیگر ایام به سازمان مراجع کنند، گفت: البته ساعات فعالیت سازمان از 8 تا 2 بامداد در لیالی قدر افزایش می‌یابد.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان:
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه خوشبختانه در حال حاضر در استان کمبود دارویی خاصی وجود ندارد،گفت:در پاره ای از موارد در رابطه با داروهای خارجی، تحریم ها موجب می شود تا بیماران در انتظار رسیدن یک دارو بمانند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان عمده مشکل موجود در ثبت نام دانش آموزان را مراجعه خانواده ها با قولنامه صوری به مدارس عنوان کرد.
دبیر اجرایی خانه کارگر همدان:
دبیر اجرایی خانه کارگر گفت: 95 درصد از 13.5 میلیون نفر کارگر مشمول تامین اجتماعی دارای قراداد موقت هستند و فاقد امنیت شغلی و معیشتی هستند.
مدیر فرودگاه همدان عنوان کرد:
مدیر فرودگاه همدان مهم‌ترین عامل استقبال کم از پروازهای همدان-تهران را ضعف اطلاع‎رسانی و تبلیغات عنوان کرد و افزود: در صورت تکمیل نشدن ظرفیت موردنظر، این پرواز که پس از چند سال تعطیلی برقرار شده، مجددا لغو می‌شود.
مديرکل ثبت احوال استان همدان خبر داد:
مديرکل ثبت احوال استان همدان از کاهش ۶درصدی آمار زاد و ولد در استان در سال ۹۶خبر داد و گفت: در این راستا نیز آمار وفات در استان در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال ۹۵، ۱ درصد کاهش داشته است

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 261
پیمان های پولی دو جانبه که یکی از بهترین شگردها برای حذف دلار و مقابله با تحریم آمریکاست، در ۶۰ کشور دنیا که اغلب آنها اصلا تحریم هم نبودند اجرا شده است.
04/04/1397 - 09:23

صفحه‌ها

اشتراک در بین الملل