نمایش 1 - 10 از 158
خبرهای داغ شورای شهر همدان
مرخصی یک‌ماهه مولوی مسئولیت‌های سخنگویی و مرکز مطالعات را به رئیس و نایب رئیس شورا تحمیل کرد.
یادداشت
با وجود تلاش دشمنان، تردد کامیون‌ها در سطح جاده‌ها به روال عادی برگشت؛ رانندگان بیدار دل و شیرمردان جاده‌های ایران با درک حساسیت‌ها، بدون ترس از جو روانی ایجاد شده از سوی دشمنان به فعالیت خود ادامه دادند.
هر خیری جای خودش را دارد
با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین و برپایی موکب‌های حسینی در کشور دوست و همسایه عراق، دشمن با ترویج کمک به نیازمندان به جای نذر امام حسین (ع) به دنبال کمرنگ کردن اعتقادات مردمی است.
شنبه تعیین‌کننده شورای شهر همدان
پليس راهنمايي و رانندگي انتظامي استان همدان اعلام کرد: علاوه بر وظايف و ماموريت هاي محوله خود با برنامه ريزي هاي منظم سعي در اجراي هر چه با شكوه تر مراسمات محرم و صفر دارد.
به بهانه 14 مهر روز ملی دامپزشکی
14 مهر در تقویم جمهوری اسلامی ایران با عنوان "روز دامپزشکی" معرفی شده است؛ روزی که پیشینه آن به ایران باستان باز می‌گردد.
به بهانه روز جهانی سالمندان
در اطرافمان هر روز آدم های بسیاری را می بینیم که ورق تقویم ها، حسابی از سروصورتشان رد شده است؛ گویا چهره خسته شان را با خط هایی عمیق نقاشی کرده اند.
پس از اینکه جمهوری اسلامی ایران در سال 75 به کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی از دریانوردان ملحق شد روز 8 مهر هر سال به عنوان روز دریانورد در تقویم دریایی سازمان بنادر و دریانوردی به ثبت رسید.
به بهانه روز جهانی ناشنوایان منتشر می‌شود:
رهبر معظم انقلاب، شعر زیبایی با عنوان «مناجات ناشنوایان» سروده اند که به مناسبت 8 مهر مصادف با 30 سپتامبر، روز جهانی ناشنوایان منتشر می‌شود.
رایانه ها که امروز تقریبا به همه جای زندگی انسان ها راه یافته اند مانند اختراعات دیگر هم ویژگی های مثبت دارند هم منفی، اما بهره گیری درست و مفید برای سرعت بخشیدن به کارها و یا استفاده نابجا از بهترین اختراع بشریت بستگی به ما دارد و البته استفاده نادرست از آن می تواند آسیب های مخربی را در پی داشته باشد.

صفحه‌ها