دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

مسئول ستاد مردمی اعتکاف استان همدان مطرح کرد:
مسئول ستاد مردمی اعتکاف استان همدان ضمن انتقاد از خلف وعده اداره کل میراث فرهنگی به منظور اصلاح فضای داخلی مسجد جامع،گفت: به دلیل ناکارآمد بودن بخشی از مسجد جامع همدان، در هر دوره از اعتکاف بین 800 تا یک هزار نفر از این مراسم معنوی محروم می شوند.
استاد جامعه شناسی دانشگاه بوعلی همدان مطرح کرد:
استاد جامعه شناسی دانشگاه بوعلی همدان با بیان اینکه توجه به آئین و سنت هایی مانند نوروز در واقع به نوعی واکسیناسیون فرهنگی است گفت: واکسینه کردن افراد جامعه با این شیوه می تواند فرهنگ جامعه را از دستبردها و تهاجمات فرهنگی حفظ کرده و اتکای افراد را به فرهنگ داخلی افزون کند.

مطالب فرهنگی

رئیس فراکسیون فرهنگیان:
رئیس فراکسیون فرهنگیان گفت:مطالعات تطبیقی نشان می دهد، حتی در کشورهایی که مدعی توسعه هستند ، آموزش وپرورش در این حجم خصوصی نشده است،عدالت آموزشی اولیه ترین حق شهروندی کودکان ونوجوانان است،که متاسفانه در آموزش وپرورش نقض شده است،
در سال جاری صورت گرفت؛
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از صدور سند مالکیت برای 700 هکتار از اراضی موقوفه ملایر در سال جاری خبر داد.
همزمان با گرامیداشت سوم خرداد؛
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان خواستار معرفی بازدهی عملیات بیت المقدس در ویژه برنامه های سوم خرداد شد،گفت:بازدید رایگان از باغ موزه دفاع مقدس از جمله برنامه های پیش بینی شده به همین مناسبت است.
امام جمعه اسدآباد گفت: به برکت ماه مبارک رمضان 7 سالی است که سفره پرنور قرآن به صورت جزء خوانی در مسجد جامع این شهر برپاست و به عنوان یک رویداد بزرگ فرهنگی میتوان از آن یاد کرد.
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه همدان گفت: ویژه‌برنامه ضیافت الهی در ایام ماه مبارک رمضان در ۶۵ بقعه متبرکه سطح استان برگزار می‌شود.
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان:
آیین جزء خوانی قرآن کریم همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان در حسینیه سیدالشهدا(ع) آرامستان موقوفه شهر همدان با حضور قاریان ممتاز بین المللی و کشوری قرآن کریم برگزار می شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی وپیوست نگاری شورای عالی انقلاب فرهنگی:
رئیس کمیسیون فرهنگی وپیوست نگاری شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت فرهنگ سازی در جامعه ما وضعیت بد و نامناسبی است مگر اینکه تحول خاصی ایجاد شود، گفت: متاسفانه آموزش و پرورش در موارد زیادی بچه های ما را به سمت بی دینی گرایش می دهد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان خبر داد:
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان از ارسال 700 اثر به دبیرخانه دومین جشنواره استانی دین و رسانه خبر داد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار خبر داد:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار از برگزاری جشنواره تئاتر استان در شهریور ماه سال به میزبانی شهرستان بهار جاری خبر داد.
سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت علوم:
سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: روابط عمومی ها نیازمند تفکیک مسئولیت از حوزه ریاست و بودجه مستقل هستند.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد:
وزیر علوم تحقیقات و فناوری ضمن تأکید بر لزوم اطلاع رسانی شبکه ای گفت: لازم است در مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شبکه روابط عمومی ها و اطلاع رسانی شکل بگیرد.
علی محمد صیادی مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی همدان با اشاره به اینکه فرصت ارسال آثار به جشنواره «دین و رسانه» از ۲۵ دی‌ماه تا پایان بهمن‌ماه ۹۶ بوده است، گفت: اختتامیه این جشنواره روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور اهالی رسانه برگزار می‌شود.
حاجی‌بابایی:
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هرگاه می‌خواهد طرحی از کمیسیون تا مجلس بیاید که به سمت عدالت است هزاران تیر به سوی آن شلیک می‌شود، گفت: در شأن مجلس و نظام نیست که در بین کارکنان بی‌عدالتی داشته باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان:
نماینده ولی‌فقیه در استان همدان گفت: آموزش و پرورش باید مستقل بوده و حزبی و جناحی نباشد.
‌مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان:
مدیر کل صدا و سیمای استان همدان،برگزاری "جشنواره پویا نمایی" را تمرین خوبی برای میزبانی گردشگران جهان دررویداد "همدان 2018" دانست و گفت:رسانه ملی تمام قد در رویداد مذکورایفای نقش خواهد کرد.

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 273
روزنامه واشنگتن پست در گزارشی با اشاره به ویژگی های رفتاری «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و ارزیابی روانشناختی وی، تاکید می کند که ترامپ شخصیتی هنجارشکن و خودشیفته دارد.
02/31/1397 - 10:40

صفحه‌ها

اشتراک در بین الملل