http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

 

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

 

آخرین عناوین سایت

در کارگاه‌های حوزه هنری استان همدان؛
کانون داستان حوزه هنری استان همدان به عنوان تنها مرکز آموزش مقدماتی و پیشرفته داستان‌نویسی در استان، امسال نیز فراخوان شرکت در کارگاه داستان نویسی مقدماتی را اعلام کرد.
استاندار همدان:
استاندار همدان با بیان اینکه باید لالجین به‌عنوان شهر جهانی سفال بهتر و شایسته‌تر معرفی شود،گفت:سرمایه‌گذاری برای صنایع بسته بندی سفال لالجین پیگیری شود.

مطالب فرهنگی

گفتگو با کارشناس مدیریت پسماند همدان :
کارشناس سازمان پسماند شهردار همدان اعلام کرد: تا کنون تنها برای تفکیک زباله های خشک یک کارخانه در شهر وجود داشته است اما به زودی یک کارخانه دیگر برای بازیافت زباله های تر راه اندازی خواهد شد.
در هفته معلم صورت می‌گیرد:
رئیس اداره آموزش و پرورش اسدآباد از تجلیل 11 معلم نمونه منتخب استانی و شهرستانی در اسدآباد خبر داد.
اردیبهشت ماه سال63در منطقه کوهستانی جوانرودبا کوه های بلند ی بنام «شاخ شمیران» و«شاخ سورمر» بعنوان مسئول دسته گردان153قاسم بن الحسن(ع) به فرماندهی حاج محسن عینعلی(شهید)،و حاج قاسم محمدی (شهید) جانشین گردان، تیپ انصارالحسین ماموریت پدافندی منطقه را به ما واگذار کردند.
بین من و محسن امیدی(شهید) انس و الفتی دیرینه وجود داشت از سال 1361 که در گردان156حربن یزید ریاحی تیپ انصارالحسین مشغول خدمت شدم او را می شناختم اولین فرمانده من بود.
در میزگرد اختصاصی نافع با فعالان برجسته سیاسی، رسانه ای استان همدان مطرح شد
استان همدان این روزها شاهد ثبت‌نام و پس‌ از آن تلاش لیستها و رقابت گروه‌ها برای به دست آوردن کرسی‌های پارلمان شهری است در میزگردی با حضور رئیس شورای شهر سابق، نماینده سابق همدان و فعال برجسته سیاسی استان، همچنین مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی همدانستان، فعال رسانه‌ای و دانشجویی به بررسی مدیریت شهری چالش‌ها و فرصت‌های آن در شهر همدان پرداختیم.
گزارشی از جهاد یک روحانی در عرصه فرهنگ
در سالهای که تنگناهای مالی فشار بسیاری بر فعالین فرهنگی وارد کرده است و برخی مسئولین حتی آب خوردن مردم و ریزگردها را به تحریم ها گره زدند، برخی7 در سطح استان همدان با تکیه بر عظم و همت مردمی و کمک گرفتن از نخبگان و خیرین توانسته اند با وجود مشکلات مالی اقدامات بسیار مهم و چشم گیری در حوزه فرهنگ انجام دهند.
گزارشی از اعتکاف دانش‌آموزی برای اولین‌بار در اسدآباد:
امسال برای اولین‌بار تعداد 70 دانش‌آموز پسر اسدآبادی در یک مسجد به گفتگو با خدای خود پرداختند.
حضور در اعتکاف؛
با آغاز ایام البیض ماه رجب شاهد برگزاری مراسم اعتکاف در مساجد مختلف استان همدان هستیم، در این ایام معتکفین سه روز متوالی را رها از قید و بند دنیا به راز و نیاز با معبود خویش می پردازند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: اردیبهشت مفاخر استان همدان، امسال با نکوداشت آیت‌الله دکتر احمد احمدی برگزار می‌شود.
در دلجویی از پدران شهدای اسدآباد مطرح شد/
به مناسبت ایام مبارک رجب و روز پدر جمعی از مسئولان شهرستان اسدآباد پدران و مادران شهدا دلجویی کردند.
در روایات در مورد تولد امیر المؤمنین آمده است: عقب خانه کعبه شکافته شد ,فاطمه از آن رخنه داخل خانه شد و از دیده های ما پنهان شد .سپس شکاف دیوار به هم پیوست به اذن خدا و ما چون خواستیم در خانه را بگشائیم هر چند سعی کردیم در گشوده نشد.
همزمان با فرا رسیدن ایام ولادت حضرت علی علیه السلام، شهر همدان را جشن و سرور فرا گرفته است.
رئيس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان بیان داشت: گاهی وقت ها آدم به سراغ علی می رود و در خانه او را میزند اما فقط برای دنیای خود و آبادانی آن است، آن وقت بهانه گیر می شود، آن کسی که کنار امام علی علیه السلام به نفع علی شمشیر میزد فردا برای دنیایش علیه علی شمشیر میزند.
تلویزیون برای روز سه‌شنبه که به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین (ع) تعطیل است، فیلم‌های مختلفی در نظر گرفته است.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان:
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: آتش نشانان همدانی سال گذشته ۳ هزار و ۳۶۷ عملیات مختلف انجام دادند که این رقم نسبت به سال پیش از آن ۳۳.۲۴ درصد افزایش داشته است.

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 28
رئیس کمیته روابط خارجی سنا از تعویق بررسی تحریم‌های جدید علیه ایران از بیم واکنش اتحادیه اروپا و اثر منفی بر انتخابات ایران خبر داد.
01/16/1396 - 13:27

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل