نمایش 1 - 10 از 352
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایرخبر داد:
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری مراسم اعتکاف ماه رمضان در دو مسجد شهر ملایر خبر داد
مسئول ستاد مردمی اعتکاف استان همدان مطرح کرد:
مسئول ستاد مردمی اعتکاف استان همدان ضمن انتقاد از خلف وعده اداره کل میراث فرهنگی به منظور اصلاح فضای داخلی مسجد جامع،گفت: به دلیل ناکارآمد بودن بخشی از مسجد جامع همدان، در هر دوره از اعتکاف بین 800 تا یک هزار نفر از این مراسم معنوی محروم می شوند.
استاد جامعه شناسی دانشگاه بوعلی همدان مطرح کرد:
استاد جامعه شناسی دانشگاه بوعلی همدان با بیان اینکه توجه به آئین و سنت هایی مانند نوروز در واقع به نوعی واکسیناسیون فرهنگی است گفت: واکسینه کردن افراد جامعه با این شیوه می تواند فرهنگ جامعه را از دستبردها و تهاجمات فرهنگی حفظ کرده و اتکای افراد را به فرهنگ داخلی افزون کند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان:
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان، با بیان اینکه، از زمان حضور حجت الاسلام رئیسی در راس هرم آستان قدس رضوی گسترش سیره رضوی در سطح کشور را شاهد بودیم،گفت: وی سعی کرد سبک زندگی رضوی را با محوریت آستان قدس در سراسر کشور گسترش دهد والبته موفق بوده است.
‌مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان خبر داد:
مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان از حضور 600 نفر هنرمند حوزه انیمشین و دوبله دراردیبهشت ماه سالی آتی در همدان خبر داد.
مدیر مدرسه سینمایی عمار:
مدیر مدرسه سینمایی عمار در خصوص سخنان حاتمی کیا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر گفت:این یکی از مشهورات غلط بود که شبه روشنفکران سینمای ایران سینماگران انقلابی را با برچسبهایی نظیر حکومتی ساز یا وابسته و غیر مستقل و ارگانی سعی کرده اند به حاشیه ببرند.
درگفت و گو با بانویی مبارزو انقلابی مطرح شد:
هنر انقلاب اسلامی، تحول زنان از لحاظ فکری و روحی بود و از سویی ارمغان این تحول، حضور مشتاقانه و ثمربخش انان در این عرصه است.
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی همدان عنوان کرد:
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی همدان، محوریت طرح سلامت اجتماعی را سه حوزه مسجد، خانواده و مدرسه عنوان کرد و بیان کرد: این طرح به دنبال تبدیل سبک زندگی اسلامی به یک گفتمان عمومی است و بدین سان می تواند گامی موثر جهت تحقق جامعه سالم باشد.
کارگردان موفق تئاتر گفت:
کارگردان موفق تئاتر با بیان اینکه جشنواره تئاتر فجر هنوز هم به علت نداشتن ساز و کار مشخص همچنین دبیر واحد، در مرحله آزمون و خطا است، اظهارکرد: این جشنواره نیز همیشه دستخوش یکسری تغییرات است که نتیجه آن سردرگمی هنرمندان را به دنبال دارد.
شکل گیری خانه صنفی هنرمندان مستلزم همت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی و هنرمندان است.

صفحه‌ها