نمایش 1 - 10 از 329
معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان
معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خبر داد:
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از حضور 400 هنرمند داخلی و خارجی در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر داد.
گفت و‌گو با علی‌اکبر قلیچ؛ خواننده و مداح
شب هشتم محرم به بیت رهبری رفت و در حسینیه امام‌خمینی(ره) در حضور مقام معظم رهبری نوحه‌ خواند و مورد توجه قرار گرفت؛ به دو دلیل اول این‌که او به عنوان خواننده پاپ بین مردم شهرت دارد هر چند بیشتر تِرَک‌ها و آلبوم‌هایی که منتشر کرده تم مذهبی دارد. دوم این‌که او 24 سال دارد و حضورش در این مراسم نشان‌دهنده این است که رهبر معظم انقلاب به جوانان در هر رشته‌ای اهمیت می‌دهند.
فاطمه ثنای هفت ساله را تا قبل از اول مهر امسال شاید خیلی ها نمی شناختند؛ اما حالا چند روز است که شعرخوانی او با یک عنوان اختصاصی در شبکه های مجازی دست به دست می شود: «شیرین زبانی دختر شهید مدافع حرم در آیین بازگشایی مدارس» حالا همه می دانند، فاطمه ثنا دارابی دختر هفت ساله یک شهید مدافع حرم است.
استاد حوزه و دانشگاه در گفتگوی اختصاصی با نافع مطرح کرد:
استاد حوزه و دانشگاه در گفت و گو با نافع به شرح تاثیرات عظیم جریان سیاسی و اجتماعی کربلا در ماندگاری و بقای اسلام واقعی پرداخته است.
حاج مجتبی روشن روان
گفت و گویی جذاب و خواندنی با مداح برجسته استان همدان در آستانه ماه محرم :
مداح برجسته استان گفت: توجه به این مسئله بسیار مهم است که بدانیم لازمه مرید داشتن این است که خودت مُراد باشی یعنی خودت راه را طی کرده باشی؛ وقتی ما اصلا مراد نیستیم چه دلیلی دارد که مرید داشته باشیم؛ بنابراین بهترین کار این است که مریدان را سوق به امام حسین (ع) بدهیم.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی همدان مطرح کرد:
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی همدان با اشاره به اهمیت روز مباهله اظهار داشت: درسی که روز مباهله برای امروز جهان دارد این است که در مقابل منطق و استدلال و حقانیت نظام اسلامی،قرآن و عترت بایستی سر تعظیم فرود آورد.
پنجشنبه برگزار می‌شود/
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از برگزاری یادواره 62 شهید قراویز استان همدان در اسدآباد خبر داد.
سردبیر روزنامه سپهرغرب در گفتگو با نافع مطرح کرد:
سردبیر روزنامه سپهرغرب: مهمترین شاخصه انقلابی بودن یک رسانه، پایبندی به آرمان های حضرت امام (ره) است.
زیارت
به مناسبت میلاد با سعادت امام هشتم:
یک کارشناس علوم قرآنی بیان داشت: زیارت نوعی پیوند و قرار گرفتن در مدار معصومین (ع) ونشانه وفاداری و ولایت پذیری و تجدید بیعت با اهل بیت (ع)است. زیارت فرصتی برای پاکی و سبک شدن است و انسان را متوجه خطاهایش کرده و در او امید بخشش ایجاد می کند .
نویسنده و کارگردان گروه نمایشی تئاتر شهر خنده:
مدیر گروه نمایشی تئاتر شهر خنده اسدآباد با بیان اینکه این گروه برای اولین بار اجرای نمایش به صورت عمومی و در پارک شهر می‌گذراند، گفت: به همت سپاه ناحیه نمایش‌ها را اجرا کردیم.

صفحه‌ها