نمایش 1 - 10 از 336
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه هدف از برگزاری اردوهای راهیان نورنهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین اقشار مختلف است گفت: اردوهای راهیان نور، بزرگترین عملیات فرهنگی کشور است.
خیزهمدان برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری؛
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان، رویداد بزرگ و بین المللی "همدان 2018" را فرصتی مناسب به منظور معرفی صنعت گردشگری همدان به دیگر کشورهای آسیایی و سایر استان های کشوردانست و گفت: از این ظرفیت به منظور تبدیل همدان به عنوان مقصد گردشگران بهره خواهیم گرفت.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید استان همدان:
معاون فرهنگی واجتماعی سازمان بسیج اساتید استان همدان" گفتمان انقلابی گری" و ترویج این گفتمان را کلید حل بسیاری ازمشکلات دانست و گفت: ترویج گفتمان مذکور از ضروریات است.
رئیس مجمع بسیج شهرستان همدان:
رئیس مجمع بسیج شهرستان همدان مهمترین رسالت بسیج، در انقلاب اسلامی به ویژه در بعد فرهنگی و اعتقادی را "بصیرت افزایی" در سطح جامعه دانست.
فروتن:شورای فرهنگ عمومی استان پشتوانه سیاستگذاری و اجرایی ندارد
چهاردهم آبان ماه مصادف با تصویب آئین‌نامه شورای فرهنگ عمومی است که این روزبه نام فرهنگ عمومی مصوب شده است
فریب خوردگان، تنهایی سردار را رقم زدند
در آستانه شهادت امام حسن (ع) وبه یاد سبط اکبررسول خدا، و آن همه مصیبت و اندوه و درد و رنج و مظلومیت جانکاه، چشمان تمامی دوستدارانِ و شیفتگان ولایت علوی می‌گرید.
معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان خبر داد:
معاون فرهنگ وارشاد اسلامی همدان از برپایی نمایشگاه سراسری مطبوعات از پنجم آبان‌ماه با حضور نه رسانه ازهمدان دراین نمایشگاه خبر داد.
معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان
معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خبر داد:
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از حضور 400 هنرمند داخلی و خارجی در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر داد.
گفت و‌گو با علی‌اکبر قلیچ؛ خواننده و مداح
شب هشتم محرم به بیت رهبری رفت و در حسینیه امام‌خمینی(ره) در حضور مقام معظم رهبری نوحه‌ خواند و مورد توجه قرار گرفت؛ به دو دلیل اول این‌که او به عنوان خواننده پاپ بین مردم شهرت دارد هر چند بیشتر تِرَک‌ها و آلبوم‌هایی که منتشر کرده تم مذهبی دارد. دوم این‌که او 24 سال دارد و حضورش در این مراسم نشان‌دهنده این است که رهبر معظم انقلاب به جوانان در هر رشته‌ای اهمیت می‌دهند.
فاطمه ثنای هفت ساله را تا قبل از اول مهر امسال شاید خیلی ها نمی شناختند؛ اما حالا چند روز است که شعرخوانی او با یک عنوان اختصاصی در شبکه های مجازی دست به دست می شود: «شیرین زبانی دختر شهید مدافع حرم در آیین بازگشایی مدارس» حالا همه می دانند، فاطمه ثنا دارابی دختر هفت ساله یک شهید مدافع حرم است.

صفحه‌ها