نمایش 1 - 10 از 545
رییس پلیس راهور استان همدان خبر داد:
رئیس پلیس راهور استان همدان از افزایش دو درصدی برخورد با تخلفات رانندگی به منظور کاهش تصادفات خبر داد و گفت: پنج درصد ازثبت تخلفات توسط دوبین های نظارتی انجام می شود.
سخنگوی شورای شهر همدان:
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان ازآمادگی مدیریت شهری به منظور همراهی با آهن فروشان و انتقال آنان به سایتی پیشنهادی خبر داد.
به گفته کارشناسان حوزه سلامت، اگرچه توزیع پزشکان عمومی در جای جای کشورنسبتا عادلانه است اما مناطق محروم و روستاهای کشورهنوز هم از کمبود پزشکان متخصص در برخی رشته ها رنج می برند.
تحلیل صحیح کمی و کیفی وضع هوا بدون دردست داشتن داده های معتبر که از دقت و صحت کافی برخوردارند میسر نیست و این مهم بدون حفظ و نگهداری بهینه ایستگاههای پایش آلودگی هوا حاصل نمی شود.
در گفتگو با یک کارشناس امور شهری مطرح شد:
موضوع تغییراتی که این روزها در میدان مرکزی شهر همدان به وقوع می پیوندد نقل محافل کارشناسی و مردمی شده است و موضوع از جایی داغتر و مردمی تر شد که کشف اشیای تاریخی در این محل به شبهه وجود مکان و اثری صاحب قدمت در این محدوده دامن زد.
فضاهای شهری، فضای زندگی اجتماعی برای تمامی شهروندان است و به همین دلیل باید قابل استفاده برای تمامی گروه‌های اجتماعی، سنی و جسمی جامعه باشند.
رییس شورای اسلامی شهر همدان:
رییس شورای اسلامی شهر همدان خطاب به شهروندان همدانی و فعالان رسانه ای گفت:یقیین بدانید که میراث فرهنگی وتاریخی شهر در زیر بتن ها پیاده راه سازی دفن نخواهد شد.
شهردارهمدان:
شهردار همدان، اتمام و تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام شهر را در اولویت برنامه های مدیریت شهری اعلام کرد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان:
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: از یک ماه قبل به سینماهای همدان سه ماه فرصت داده شده تا نسبت به ایمن سازی اقدام کنند و در غیر اینصورت به مراجع قضایی جهت پلمپ معرفی می شوند.
رییس پلیس راه استان همدان انتقاد کرد:
رییس پلیس راه استان همدان ضمن انتقاد از عملکرد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، گفت:متاسفانه به نظر می رسد متولیان امر تنها به شناسایی و آشکارسازی نقاط حادثه خیز بسنده کرده اند!

صفحه‌ها