نمایش 1 - 10 از 579
امروزه سکونت‌گاهای غیر رسمی و مناطق حاشیه‌ای شهرها بیش از هر نقطه‌ی دیگر در معرض و تهدید آسیب‌های اجتماعی می باشند.
مدیرکل سازمان انتقال خون استان همدان:
مدیرکل سازمان انتقال خون استان همدان بابیان اینکه نباید مردم نذر خون خود را تنها در شب‌های قدر انجام دهند و انتظار می‌رود که در دیگر ایام به سازمان مراجع کنند، گفت: البته ساعات فعالیت سازمان از 8 تا 2 بامداد در لیالی قدر افزایش می‌یابد.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان:
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه خوشبختانه در حال حاضر در استان کمبود دارویی خاصی وجود ندارد،گفت:در پاره ای از موارد در رابطه با داروهای خارجی، تحریم ها موجب می شود تا بیماران در انتظار رسیدن یک دارو بمانند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان عمده مشکل موجود در ثبت نام دانش آموزان را مراجعه خانواده ها با قولنامه صوری به مدارس عنوان کرد.
مديرکل ثبت احوال استان همدان خبر داد:
مديرکل ثبت احوال استان همدان از کاهش ۶درصدی آمار زاد و ولد در استان در سال ۹۶خبر داد و گفت: در این راستا نیز آمار وفات در استان در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال ۹۵، ۱ درصد کاهش داشته است
مسئول تیم هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی همدان:
مسئول تیم هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی همدان از اهداء عضو ۲۴نفر بیمار مرگ مغزی در همدان در سال ۹۶خبر داد و گفت: بیش از ۵۰نفر در همدان نیازمند پیوند کلیه هستند.
رئیس پلیس فتا استان همدان مطرح کرد:
مسئول پلیس فتای همدان اظهار داشت: یکی از قابلیتهای تلگرام این است که نقش بسزایی در وقوع جرایم علیه اشخاص ، عفت و اخلاق عمومی و امنیت ملی دارد .
مدیر عامل انتقال خون استان همدان خبر داد:
مدیر عامل انتقال خون استان از اهدا ۳۴ هزارو ۸۷۳ واحد خون در سال۹۶ خبر داد و گفت: در این راستا در سال گذشته ۱۰هزار واحد پلاسما مازاد برای تبدیل به داروهای مشتق از فرآورده های خونی به کشور آلمان ارسال شده است.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان:
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان گفت: علاوه بر رویکرد عمرانی باید مسائل اجتماعی در حاشیه شهرها مدنظر قرار گیرد.
کارشناسان بر این عقیده اند که در صورت بومی سازی زیرساختهای فضای مجازی و تقویت این زیرساختها، پیام رسانهای داخلی میتوانند نسبت به پیام رسانهای خارجی از جنبه های مختلف موثرترباشند.

صفحه‌ها