نمایش 1 - 10 از 528
مدیر کل هواشناسی استان همدان خبر داد:
مدیر کل هواشناسی استان همدان خبر داد:
مدیر کل هواشناسی استان همدان آسمان همدان از فردا سه شنبه 24 مهرماه تا آخر هفته دما به شکل محسوس کاهش یافته و به زیر صفر می رسد.
همسر سردار شهید قهاری سعید:
همسر سردار شهید حاج سعید قهاری سعید با بیان اینکه شهید مظلومانه شهید شد و جامعه جوان هنوز وی را نمیشناسد گفت: باید به جوانان همدانی بگویم که به این فرزند همدان افتخار کنید.
فرماندار اسدآباد خبر داد:
فرماندار شهرستان اسدآباد از برپایی دو نمایشگاه توانمندی مردم و جشنواره آلو در روز پنجشنبه به مدت یک هفته در اسدآباد خبر داد.
مجروح اسدآبادی در حادثه ترور:
یکی از مجروحان حادثه تروریستی در اسدآباد از برخی ناملایمات و مشکلاتی که بعداز حادثه ترور گریبان‌گیرش شد، می‌گوید؛ با رفتنم به مجلس نه تنها مشکلم حل نشد بلکه در این حادثه هم با اصابت گلوله به پایم دیگر توان کار هم ندارم و مسئولان هم دردی از من دوا نمی‌کنند.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد:
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد با اشاره به کاهش بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان در این شهرستان، گفت: با نظارت و آموزش شهروندان در کنترل بیماری "تب کریمه کنگو" موفق بودیم.
دبیر قرارگاه دانشجویی شهید الحسینی استان همدان
در قالب پویش نسیم مهر
دبیر قرارگاه دانشجویی شهید الحسینی استان همدان در گفت و گو با خبرنگار نافع در خصوص فعالیتهای آغاز سال تحصیلی این قرارگاه برای دانش آموزان کم بضاعت استان همدان توضیحاتی ارائه داد.
در آخرین بازجویی‌ها از متهم/
دادستان شهرستان اسدآباد گفت: متهم به قتل زن 30 ساله در آخرین بازجویی‌ها گفته که مقتول زن موقت او بوده است.
در پی گشت‌ پلیس/
دادستان شهرستان اسدآباد از کشفیات شربت متادون از شخصی در این شهرستان خبر داد.
مدیر حوزه علمیه برادران شهرستان اسدآباد:
مدیر حوزه علمیه برادران شهرستان اسدآباد:
مدیر حوزه علمیه برادران شهرستان اسدآباد با بیان اینکه روشنگری امام زین‌العابدین(ع) در بعد مظلومیت امام حسین(ع)، ارتباط باخدا و تربیت در این مسیر بود، گفت: مناجات‌های ایشان در صحیفه سجادیه به‌عنوان یک منبع عظیمی است که مخالفان را هم به خود جذب کرده است.
فرماندار شهرستان اسدآباد
فرماندار شهرستان اسدآباد خبر داد:
فرماندار شهرستان اسدآباد با همکاری دانشکده علوم پزشکی شهرستان در حال پیگیری ایجاد پایگاه انتقال خون در محل بیمارستان امیرالمؤمنین سابق هستیم، گفت: با توجه به استقبال مردم برای اهدای خون ایجاد این پایگاه بعداز ایام عاشورا انجام خواهد گرفت.

صفحه‌ها