نمایش 1 - 10 از 270
به مناسبت روز جهانی مساجد/
در روستای چشمه قنداب اسدآباد مسجدی در حال ساخت است که با یاری و مشارکت مردم برای شده اما اهالی روستا توان تکمیل آن را ندارند.
در خاطرات تلخ و شیرین یک آزاده سرافراز اسدآبادی/
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با یکی از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس گفت‌وگویی شنیدنی داشتیم.
ضرورت تدبیر مسئولان/
این روزها خانواده‌ای در شهرستان اسدآباد زندگی میکنند که زندگی نیست چرا که سقفی برای آن ندارند و در چادر خیمه زده‌اند، آن هم چادری از جنس گونی؛
همتهای بلند اردوهای جهادی در مناطق محروم
یک تیم از گروه جهادی بسیج دانشجویی اقدام به اجرای پروژه جاده‌کشی و هموارسازی مسیر امامزاده هادی(ع) روستای چنارسفلی کردند.
همدانی های همیشه در صحنه، گزارشی پیرامون وضعیت اهدای خون در این استان:
صحبت از "اهدای خون" است که خیلی ها سعادت آن را داشته اند؛ این گزارش در گفت و گو با مدیرکل سازمان انتقال خون استان همدان و دو تن از اهدا کنندگان مستمر خون به وضعیت این امر خدا پسندانه و انسان دوستانه در همدان پرداخته است.
به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه اسدآباد/
به منظور اجرای طرح اوقات فراغت و همچنین مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در روستای چنارسفلی طرحی با عنوان طرح قرارگاه جواد الائمه در یکی از روزهای هفته گذشته این امر اجرا شد.
مراجعه اسدآبادی برای اهدای خون به همدان/
نبود مکان، امکانات و آمار بالای آلودگی بیماری از دلایلی است که مسئولان سازمان انتقال خون استان همدان برای ایجاد پایگاه خون‌گیری در اسدآباد مطرح می‌کنند.
به مناسبت سالروز امامزادگان و بقاع متبرکه/
در شهرستان اسدآباد تکمیل سه امامزاده هادی(ع) چنارسفلی، پیرحمزه حسن‌آباد امام و پیرسلمان نیازمند مشارکت مردم و حمایت‌های دولتی است.
گفتگو با چند دختران موفق در زمینه‌های علمی، دینی و قرآنی/
می‌توان گفت داشتن یک الگو جهت رسیدن به موفقیت در زمینه‌های مختلف می‌تواند برای دختران حضرت معصومه(س) باشد که دراین زمینه با چند تن از دخترکان موفق اسدآباد گفتگویی داشتیم.
گیاهان گردنه اسدآباد مملو از شهدی خوش طعم برای تولید عسل/
یک تولید کننده عسل در شهرستان اسدآباد با اشاره به مرغوبیت محصول تولیدی خود، خواستار توجه بیشتر دولت ایجاد بازار فروش در سطح داخل و خارج شد.

صفحه‌ها