نمایش 1 - 10 از 306
پیرترین شیرجهان در همدان
مجسمه شیر سنگی همدان‌از یادمانهای تاریخ ایران باستان یکی از مهمترین ‌جاذبه‌های گردشگری این شهر است.‌
متأسفانه گاهی شاهد آن هستیم که زنان برای حضور در اجتماع که به دلایل مختلفی صورت می‌گیرد ابزار سودجویی عده‌ای منفعت طلب قرار می‌گیرند که این اتفاق هم تنزل جایگاه اجتماعی زنان و هم افت شرایط اشتغال را برای مردان به دنبال دارد.
ظهور فضای مجازی و جریان مسائل مختلف در آن،تردیدهای حقوقی بسیاری مطرح کرده که گاهی ادبیات حقوق سنتی با آن‌ها بیگانه است. در این راستا سئوال اساسی این است که چگونه باید این تردیدها را رفع کرد تا با واردکردن کمترین خلل به مبانی مستحکم حقوقی سنتی بتوان رفع حاجت حقوقی در فضای مجازی کرد؟
آخرین چهارشنبه سال خورشیدی در راه است وکودکان، نوجوانان و جوانان همچنان مست از رسیدن این شب هستند.
طی سال‌های اخیر به دلیل بی توجهی و غفلت، مراسم چهارشنبه‌سوری به بازی آتش و حادثه تبدیل شده است.
امروزه شاهد استفاده از زنان در مشاغل کم درآمد و بدون پشتوانه هستیم، به نوعی که زنان تحصیلکرده به عنوان نیرویی ارزان تر از مردان مشغول به کار می شوند و از سویی مردان، این نیروی کار را رقیب خود و به نوعی مانعِ اشتغال خود می دانند
در گفتگو با نافع مطرح شد:
رییس شورای اسلامی شهر با توجه به نیمه تمام بودن برخی پروژه های در سطح شهر، گفت:سال آینده پروژه جدیدی در شهر کلید نخواهد خورد.
وعده های نامحقق وزارت بهداشت در اجرای طرح تحول نظام سلامت!
طرح تحول نظام سلامت اگر چه با خود برخی شرایط مناسب را برای مردم به ارمغان آورد اما این طرح در حال حاضر بار مالی عظیمی را بر دوش بیمارستانها و شرکت های تامین کننده تجهیزات پزشکی و دارویی اعم از تولید کنندگان، وارد کنندگان و توزیع کنندگان داشت و از سویی فشار کاری محول شده بر پرستاران و پزشکان منجر به نارضایتی گسترده آن ها از این طرح شد.
همه ساله با آغاز نیمه دوم سال،چُرت صنعت گردشگری درهمدان به خواب زمستانه تبدیل می شود ودرچنین شرایطی، جذب گردشگران داخلی و خارجی هرچه بیشتررنگ می بازد.
توسعه ی پروژه ی پارکهایی مختصّ بانوان مداخله ای در وضعیّت اجتماعی آنان است، که بایستی با توجه به نیازها و خواسته های ان ها ساخته و تعبیه شود.

صفحه‌ها