نمایش 1 - 10 از 282
در گفتگو با دو نوجوان موفق اسدآبادی/
به مناسبت هفته کودک و نوجوان با دو نوجوان موفق در زمینه قصه‌گویی و ورزشی به گفت‌وگو نشستیم.
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان:
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان گفت: از جمعیت یک‌میلیون و 730 هزار نفر استان همدان تعداد 630 هزار نفر معادل 37 درصد در روستاها زندگی می‌کنند که این میزان در سطح کشور 26 درصد است.
گزارشی از شهرک حاشیه شهر/
شهرک قلمبه با جمعیت 35 خانوار در منطقه‌ای از حاشیه شهر اسدآباد زندگی می‌کنند که از نعمت گاز بی بهره‌اند.
"يادمان بنا" را دريابيد...
در استان همدان نیز پروژه هایی از مسکن مهر وجود دارد که پس از گذشت سالها از موعد مقرر برای تحویل هنوز هم تکمیل نشده اند و این موضوع نارضایتی متقاضیان را به دنبال داشته است.
گزارشی از وضعیت تصادفات در میدان پرحادثه اسدآباد/
میدان سیدجمال‌الدین شهر اسدآباد که این روزها نام میدان پرحادثه را به خود گرفته، از ابتدای امسال تاکنون 28 مورد تصادف را به نظاره نشسته است و مردم هم همچنان در انتظار افتتاح کنارگذر 7 ساله.
شب گذشته/
شب گذشته براثر برخورد یک کامیون با چند سواری و ورود به یک مغازه در میدان سیدجمال‌الدین اسدآبادی 10 نفر مصدوم شدند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد:
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد با بیان اینکه در بسیاری از مناطق استان همدان مراسم قمه‌زنی برپاست، گفت: شهرستان اسدآباد از جمله شهرستان‌هایی است که قمه زنی در آن وجود ندارد و باید دیگر شهرستانها از این شهرستان الگو بگیرند.
در استانه بازگشایی مدارس/
این روزها که در آستانه مهر و بازگشایی مدارس قرار داریم، بازار لوازم التحریر گرم است اما گرمی آن بیشتر برای فروش تولیدات خارجی است. دراین زمینه گزارشی میدانی تهیه کرده‌ایم.
مردم اسدآباد در پاسخ به سؤال:
مردم اسدآباد در پاسخ سؤال مطرح شده در خصوص شهید حججی از عشق به مدافع حرم و سلفی عزت تا انتظار برای ورود لاله خونین بی‌سر سخن گفتند.
حضور بخشدار در روستا به درخواست خبرنگار/
اهالی روستای احمدآباد در طی یک ماه گذشته دچار مشکل بی آبی شده بودند که شرکت آبفار با حفر چاهی نسبت به این موضوع اقدام کرده اما امروز هم اهالی نسبت به قطعی آب معترض بودند.

صفحه‌ها