نمایش 1 - 10 از 12
لزوم بهینه سازی زنگ ورزش در مدارس از جمله مسائل با اهمیتی است که باید نظام آموزشی کشوربیش از پیش به این مهم بپردازد چرا که ورزش سهم مهمی در تامین نیازهای دانش آموزان دارد.
رشد نزولی ورزش اسدآباد؛
این روزها که ورزش در بین انبوه مشکلات مردم گم شده باید گفت خلاء ورزش آسیبی است جدی و فراموشی آن آسیبی جدی‌تر! پس انتظار از مسئولان بالادستی شهرستان اسدآباد ای است که وارد گود شوند تا این عمق ناکامی عمیق‌تر نشود.
میلاد زندی
پاسی که روزهای اول در همدان این همه خواهان داشت و همه برایش سر ودست می شکستند، فی الحال بسان طفل سر راهی ونا خواسته ای در گوشه انزوا و با بازیکنان نه چندان میدان دیده و نیمه حرفه ای اما با غیرت و با نهایت حضور 200 الی 300 نفری طرفدارانش در همدان نیز بعضا به تیم هایی می بازد که روزگاری با شنیدن اسم مصاف با پاس تا چند روز حالت مزاجی شان دگرگون می شد و دست و پایشان به لرزه می افتاد .
جام جهانی فوتبال هنرمندان، ظرفیتی که دیده نشد
مسابقات جام جهانی فوتبال هنرمندان در پایتخت تاریخ و تمدن ایران‌زمین برگزار شد، اما همدان نتوانست از این رویداد فرهنگی و ورزشی به نحو مطلوبی بهره‌برداری کند، ظرفیتی که می‌توانست در این چند روز معرفی همدان را به دنبال داشته باشد.
نفوذ سیاست در تار و پود ورزش همدان!
ورزش همدان، این روزها جولانگاه مدیران دولتی شده و این نفوذ سیاست با تار و پود ورزش استان گره خورده است.
در حالی که تنها 24 ساعت تا مهلت قانونی برای پرداخت بدهی تیاگو بازیکن برزیلی اسبق پاس همدان وجود دارد، نبود اعتبار کافی در باشگاه پاس، زنگ خطر کسر 6 امتیاز از این تیم را به صدا درآورد.
جلوه های زیبای اسلام در المپیک ریو
اقدامات غرورآفرین جوانان مسلمان در قلب ریو 2016 جلوه های زیبایی از اسلام را به رخ جهانیان کشیده است.
آقای استاندار؛ ورزش فقط پاس نیست!
این روزها که تمام ورزش کشور در هیاهوی المپیک و حتی آغاز لیگ‌ برتر فوتبال است، بهت و حیرت و همچنین حسرت جامعه ورزشی استان همدان را فرا گرفته است.
کشتی به عنوان ورزش اول همدان بعد از سه دوره حضور در المپیک، در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو هیچ نماینده ای نخواهد داشت.
 توصیه هایی برای ورزشکاران در ماه مبارک رمضان
روزه داران به ویژه ورزشکاران در ماه مبارک رمضان باید تغذیه سالمی داشته باشند .

صفحه‌ها