نمایش 1 - 10 از 21
نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک 2004 آتن:
مسعود مصطفی جوکار نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک 2004 آتن اهل ملایر و جزو پهلوانان نام آور کشور است .
محرومیت های ورزشی در حاشیه شهر غوغا می کند؛
وقتی صحبت از ورزش در حاشیه شهر می شود روی کاغذ همه چیز خوب پیش می رود ولی وقتی پای عملیاتی کردن وعده ها به میان می اید کمتر مربی ورزشی است که بتواند در این مناطق کار کند .
سوال اینجاست که؛ در حوزه خدمت رسانی، آیا همه اقشار جامعه به یک نسبت مورد نظر مسئولین قرار میگیرند ویا ا اقشار در نواحی محروم و دور افتاده با امکاناتی سطحی و یا بدون امکانات رها شده اند؟!
گزارشی از آرزوهای دست نیافتنی والیبال همدان
والیبال همدان که سال‌ها در حسرت دوری از لیگ برتر باشگاه‌های کشور به سر می‌برد، شاید در کوران تبلیغات انتخابات شورای شهر، مظلوم‌ترین رشته‌ای بود که در حق آن رفتار شد!
ویترین مدال آوران مادستانی در نیمه اول سال
فصل بهار در دیار الوند برای ورزش دوستان و ورزشکاران خالی از لطف نبود و در اردیبهشت ماه استان همدان مدال های رنگارنگی را برگردن قهرمانانش دید و عناوین گوناگونی کسب کردند .
ژیمناستیک همدان با وجود داشتن جایگاهی مناسب در کشور و برخورداری از استعدادهای وافر و درخشان با کمبودها و مشکلات بسیاری دست به گریبان است که مانع پیشرفت و توسعه این رشته ورزشی در استان شده است.
کلنگی که یک دهه روی زمین مانده است؛
در حالی ۹ سال از کلنگ‌زنی پیست دوچرخه‌سواری همدان می‌گذرد که روند اجرای عملیات عمرانی این پروژه حرکت لاک‌پشتی داشته و در حال حاضر نیز با پیشرفت کمتر از ۱۰ درصد غیرفعال شده است.
بنابر اعلام مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان برای تکمیل ۷۹ پروژه نیمه تمام ورزشی در استان همدان بیش از ۷۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است اما امسال تنها ۳ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این پروژه‌ها تخصیص یافته است.
تیم فوتبال پاس همدان در هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف تیم فجر سپاسی شیراز می‌رود تا با کسب ۳ امتیاز این دیدار امید را در دل هوادارانش زنده کند.
پارکور، ورزشی غیرقانونی و خطرناک است که متاسفانه شرکت تله‌کابین گنج‌نامه همدان ناخواسته به ترویج آن پرداخته است.

صفحه‌ها