وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

امام جمعه شهر اسدآباد از برگزاری جشن غدیر در فضای باز ۴۱ مسجد شهری و روستایی این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
مصطفی آزادبخت، رئیس #ستاد انتخابات استان همدان، نتایج شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را اعلام کرد.

مطالب اسدآباد

گزارش تصویری آماده سازی پنجاه هزار بسته نوشت افزار ایرانی برای دانش اموزان مناطق کم برخوردار غرب کشور به همت گروه های جهادی دانشجویی استان همدان
امام جمعه شهر اسدآباد از برگزاری جشن غدیر در فضای باز ۴۱ مسجد شهری و روستایی این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی تاکنون در امور تحقیقاتی و پژوهشی موفق عمل کرده و ورود بیش از پیش این نهاد فرهنگی، پژوهشی و آموزشی در مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی و اشتغال راهگشای بسیاری از دغدغه ها و مشکلات اجتماعی و اشتغال خواهد بود.
معاون اقتصادی استاندار همدان با تاکید بر اینکه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی یکی از عوامل گرانی است گفت: ۱۳۰ قلم از اقلام اساسی به طور مرتب بازرسی می‌شود.
یک پژوهشگر اجتماعی تأکید کرد:
یک پژوهشگر اجتماعی گفت: بررسی آمار طلاق در سال های گذشته بیانگر آن است که وضعیت طلاق به عنوان یکی از آسیب های اجتماعی مهم متأسفانه شرایط مطلوبی نداشته که این روند افزایشی می‌تواند تهدیدی برای سلامت نظام اجتماعی و نهاد خانواده باشد که باید برنامه های پیشگیری و کاهش آن چاره اندیشی شود.
فرماندار شهرستان اسدآباد:
مجید درویشی از وعده تکمیل مدرسه وندرآباد اسدآباد از سوی بنیاد برکت در مهرماه خبر داد و گفت: این بنیاد تنها با پنج نیرو در شهرستان توانسته با پرداخت ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات۳۰۰ نفر اشتغال ایجاد کند.
رئیس اداره منابع طبیعی اسدآباد خبر داد:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اسدآباد از ممنوعیت برداشت گیاهان دارویی از مراتع و عرصه ملی این شهرستان خبر داد و اعلام کرد: ممنوعیت برداشت گیاهان دارویی مراتع نقش مؤثری در جلوگیری از انقراض این نوع از گیاهان خواهد داشت.
گزارشی از بازسازی خانه‌ای که در گرو تدبیر مسئولان است؛
سیل پارسال که آمد زندگی خانواده ای روستایی در اسد آباد را از خانه شخصی به اجاره‌نشینی آن هم در اتاقکی کوچک برد که هم آشپزخانه آن اُپِن است، هم حمام!
مصطفی آزادبخت، رئیس #ستاد انتخابات استان همدان، نتایج شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را اعلام کرد.
آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان همدان در ۶ حوزه انتخابیه، به شرح زیر اعلام می‌شود.
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان خواستار حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد و گفت: راه غلبه بر دشمن همان راه پیروزی ملت ایران در یوم‌الله ۲۲ بهمن و بیرون کردن رژیم پهلوی از کشور است.
با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی به سئوالاتی درباره انتخابات اسفند ۹۸ پاسخ داده شده است.

صفحه‌ها