وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۰نفر به بیماری کرونا مبتلا شدند.
رئیس اداره صمت شهرستان اسدآباد از کشف دو انبار احتکار روغن و نهاده های دامی در این شهرستان خبر داد.

مطالب اسدآباد

تداوم بردهای تیم خانه بسکتبال اسدآباد در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته یک کشور، امید به صعود و پایان طلسم ناکامی‌های این تیم در ادوار گذشته را دوچندان کرده است.
مدير اورژانس پيش‌بيمارستاني و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشكي همدان گفت: خيران سلامت با همكاري خيران فعال در امر راه و شهرسازي پنج پايگاه اورژانس جاده اي و يك پايگاه شهري در اين استان احداث مي‌كنند.
فرماندار شهرستان اسدآباد از تشدید محدودیت‌ها به علت وضعیت بحرانی کرونا در این شهرستان خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۰نفر به بیماری کرونا مبتلا شدند.
رئیس اداره صمت شهرستان اسدآباد از کشف دو انبار احتکار روغن و نهاده های دامی در این شهرستان خبر داد.
یک متخصص داخلی در شهرستان اسدآباد با بیان اینکه مهمترین دلیل ابتلا به کرونا در اسدآباد برپایی تجمعات است گفت: متاسفانه سن ابتلا به کرونا در اسدآباد به سنین پایین رسیده و ما حتی مبتلای ۱۴ ساله نیز داشتیم.
فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه ویژه برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی با محوریت فضای مجازی برگزار می‌شود گفت: دانش آموز انقلابی، پرسشگر، مطالبه‌گر، حساس به خطوط اصلی انقلاب و تلاشگر در حوزه علم آموزی است.
گزارش تصویری آماده سازی پنجاه هزار بسته نوشت افزار ایرانی برای دانش اموزان مناطق کم برخوردار غرب کشور به همت گروه های جهادی دانشجویی استان همدان
امام جمعه شهر اسدآباد از برگزاری جشن غدیر در فضای باز ۴۱ مسجد شهری و روستایی این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی تاکنون در امور تحقیقاتی و پژوهشی موفق عمل کرده و ورود بیش از پیش این نهاد فرهنگی، پژوهشی و آموزشی در مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی و اشتغال راهگشای بسیاری از دغدغه ها و مشکلات اجتماعی و اشتغال خواهد بود.
معاون اقتصادی استاندار همدان با تاکید بر اینکه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی یکی از عوامل گرانی است گفت: ۱۳۰ قلم از اقلام اساسی به طور مرتب بازرسی می‌شود.
یک پژوهشگر اجتماعی تأکید کرد:
یک پژوهشگر اجتماعی گفت: بررسی آمار طلاق در سال های گذشته بیانگر آن است که وضعیت طلاق به عنوان یکی از آسیب های اجتماعی مهم متأسفانه شرایط مطلوبی نداشته که این روند افزایشی می‌تواند تهدیدی برای سلامت نظام اجتماعی و نهاد خانواده باشد که باید برنامه های پیشگیری و کاهش آن چاره اندیشی شود.

صفحه‌ها