دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

نماز عید فطر استان همدان:
صبح امروز همزمان با سراسر کشور نماز عید فطر در تمامی شهرستان های استان همدان با حضور گسترده مردم در مصلاها و مساجد برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در همدان:
نماینده ولی فقیه در استان همدان ضمن تأکید بر اقتدار و پیشرفت نظام دفاعی کشور گفت: اسرائیل از پیشرفت موشکی ایران هراسان است.

مطالب نهاوند

مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان:
مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان که شامل کشف کالای قاچاق در شهرستان بهار، كشف 18 فقره سرقت، در همدان، کشف 40 کيلوگرم مواد مخدردر نهاوند، کشف 255 راس دام قاچاق، در شهرستان بهار، كشف 120 راس دام قاچاق، در فامنين و کشف کالاي قاچاق، در کبودراهنگ بوده است.
نماز عید فطر استان همدان:
صبح امروز همزمان با سراسر کشور نماز عید فطر در تمامی شهرستان های استان همدان با حضور گسترده مردم در مصلاها و مساجد برگزار شد.
نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت:با پیگیری های صورت گرفته برای پروژه های محور نهاوند- آورزمان، چهار باند کردن محور نهاوند – فیروزان- کرمانشاه و ایستگاه راه آهن قطار در شهر نهاوند ردیف ملی دریافت شد.
مربی مطرح کشتی نهاوند گفت: سیاسی کاری و فامیل بازی کشتی نهاوند را به مرز نابودی کشانده و علی‌رغم مخالفت‌های هیئت کشتی استان و بزرگان کشتی نهاوند این رفتارها ادامه دارد.
همزمان با هفته سلامت:
مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند گفت: در هفته سلامت بیش از۱۷ پروژه عمرانی و و بهداشتی نهاوند در حوزه سلامت به بهره برداری می رسند.
رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی نهاوند گفت: در ایام تعطیلات نوروزی 180 هزار تن از مسافران و گردشگران از جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهرستان بازدید کردند.
همزمان با روز طبیعت؛
شهردار گیان گفت : برای جلوگیری از آسیب رساندن به درختان تنها جنگل طبیعی استان همدان در نهاوند روز طبیعت هیزم رایگان بین مسافران توزیع می شود.
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: پلیس با قاطعیت با هنجارشکنان و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی در شب چهارشنبه آخر سال برخورد جدی خواهد کرد.
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: از ابتدای برخورد با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه (یک ماه گذشته تاکنون) 6 نفر از تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه در این شهرستان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده اند.
فرماندار نهاوند:
فرماندار نهاوند با بیان اینکه دستگاه های ناتوان در جذب اعتبارات تخصیصی، جریمه می شوند، گفت: سال آینده نیز اعتبارات این دستگاه ها قطع و یا کاهش می یابد.
فرمانده انتظامی نهاوند از خودکشی مردی ۴۵ ساله در حیاط خانه در شهر نهاوند خبر داد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست نهاوند:
رئیس اداره حفاظت محیط زیست نهاوند گفت: در حال حاضر شرکت سیمان نهاوند مشکل زیست محیطی ندارد و مطابق آخرین بررسی ها و آنالیزهای این اداره پارامترهای سنجش شده سیمان نهاوند در حد استانداردهای محیط زیست می باشد.
رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه،همه جریان های سیاسی کشور به این نتیجه رسیدند که دشمن قابل اعتماد نیست و نمی توانند گره ای از مشکلات کشور باز کنند، اظهار کرد: مشکلات کشور فقط به دست جوانان کشو و ظرفیت های داخل باز می شود و تنها راه نجات از مشکلات اقتصادی سپردن اقتصاد به دست مردم است.
محور نهاوند به آورزمان که روز پنج‌شنبه توسط استاندار همدان افتتاح‌شده بود پس از بارندگی‌های اخیر شاهد آب‌گرفتگی و ریزش سنگ بود.
نماینده ولی فقیه در همدان:
نماینده ولی فقیه در استان همدان ضمن تأکید بر اقتدار و پیشرفت نظام دفاعی کشور گفت: اسرائیل از پیشرفت موشکی ایران هراسان است.

صفحه‌ها

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 261
پیمان های پولی دو جانبه که یکی از بهترین شگردها برای حذف دلار و مقابله با تحریم آمریکاست، در ۶۰ کشور دنیا که اغلب آنها اصلا تحریم هم نبودند اجرا شده است.
04/04/1397 - 09:23

صفحه‌ها

اشتراک در بین الملل