نمایش 1 - 10 از 1110
نماینده نهاوند در مجلس در مورد قانون FATFگفت: با توجه به ضعف هایی که این قانون دارد نظر نمایندگان نیز در این‌مورد منفی است و با توجه به وظیفه نمایندگان، اگر‌ نظرات نمایندگانی که‌مخالفت کرده اند تامین نشود بازهم با این قانون مخالفت خواهد شد.
دبیر هیأت رئیسه مجلس:
نماینده مردم اسداباد در مجلس شورای اسلامی گفت:با اشاره به موضوع FATF ، اظهار کرد: کنواسیون ها و معاهدات بین المللی که تأمین منافع آن برای کشور ما مشخص نباشد، شک و شبه و تردیدی برای کشور باشد، در مجلس طرح نخواهد شد.
رئیس انجمن صنفی کامیون داران شهر اسدآباد :
رئیس انجمن صنفی کامیون داران شهر اسدآباد با بیان اینکه 90 درصد از مشکلات صنف کامیون داران حل شده و از اول مرداد اجرایی می‌شود، گفت: البته سامانه ای نیز برای ثبت و رسیدگی تخلفات ایجاد شده است.
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: هرگاه کشورهای غربی و اروپایی برای پیشبرد مقاصد خود وارد عرصه فیزیکی می‌شود، نشان دهنده ضعف انهاست و منطق آنها به پایان رسیده است و برخورد فیزیکی غرب نشانه فقدان منطق برخورد با حجاب اسلامی است.
جامعه شناس ادیان مطرح کرد:
جامعه شناس ادیان گفت:ضرورت و اهمیت حجاب و عفاف و پاکدامنی، امری اجتناب ناپذیر است، آنچنان که نادیده گرفتن آن، همچون اسب لجام گسیخته ای است، که فرد یا جامعه را به هرسو می راند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان همدان در جمع فعالان فضای مجازی شهرستان های همدان گفت:
، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان همدان، در جمع فعالان فضای مجازی استان همدان با اشاره به هجمه های اخیر به این سازمان در فضای مجازی، از افزایش میزان درآمد صندوق های کمیته امداد در خرداد ماه به بیش از یک میلیارد تومان خبر داد.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه همدان عنوان کرد:
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه همدان ضمن بیان شعار هفته عفاف و حجاب "جاودانه باد قیام خونین گوهرشاد عظیم ترین و مظلومانه ترین نهضت تاریخ جهان در دفاع از حجاب خطی که با خون گرفتیم"، اظهار داشت: امروز خانواده در رسانه ها مورد هجمه دشمن قرار گرفته است.
نماینده کمیته جستجوی مفقودین در همدان خبر داد:
نماینده کمیته جستجوی مفقودین در همدان از جزئیات مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید «محراب سهرابلویی» در همدان خبر داد.
رئیس هیات بولینگ و بیلیارد همدان از برگزاری اولین مسابقات آماتوری با حضور 65 ورزشکار در استان خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد گفت: فاز اول ساختمان این دانشکده با اعتبار 2 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار در حال ساخت است.

صفحه‌ها