نمایش 1 - 10 از 396
پس از پرداختن رسانه‌ها به اعتراض مردمی در فضای مجازی
استاندار همدان با وجود ارسال دو پیامک از رسانه‌های مختلف در خصوص ترند شدن «#متین_برو» و فعالیت مدیررسانه‌ای در رأس روابط عمومی استانداری از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد.
یادداشتی به قلم جواد نوری به بهانه مرمت حمام کهنه بهار :
بارها در محافل عمومی و خصوصی از قدمت و نقش بهار در ادوار مختلف تاریخی گفته اند و شنیده ایم. اما بطور کلی خود بهار بعنوان شهری که دارای سابقه ی تاریخی قابل توجه است دارای اثر تاریخی ثبت شده و قابل ملاحظه ای نبوده است.
نویسنده اسدآبادی نوشت: خبرنگار برای خودش نیست؛ او گوشی است برای شنیدن درد و دل مردم دهانی است برای گفتن حرف‌های مردم.
یکی از پادشاهان عابدی را پرسید که عیالان داشت اوقات عزیز چگونه می‌گذرد گفت همه شب در مناجات و سحر در دعای حاجات و همه روز در بند اخراجات.
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: نخبگان وابسته توان هماهنگ‌سازی حضور اجتماعی و به کف خیابان آوردن مردم را ندارند.
همزمان با تداوم تظاهرات اعتراضی مردم در شهرهای مرکز و جنوب عراق علیه ضعف خدمات عمومی بویژه خاموشی های طولانی مدت و بی آبی و نیز قطع خط انتقالی برق صادراتی ایران به عراق بدلیل نیاز مبرم داخلی، شایعات و خبرسازی های فراوانی در این خصوص صورت گرفت.
او البته از دستگاه‌هايي که نتوانسته‌اند اوراق و اعتبارات دستگاه خود را جذب کنند، خواست که طي جلساتي که با هماهنگي برنامه و بودجه و استانداري برگزار مي شود، اين اعتبارات را جذب کنند.
قوه قضاییه به واسطه آنکه رئیس آن منصوب رهبر انقلاب است همیشه برای انقلابیون جایگاه متفاوت و احترام ویژه ای داشته است. طوری که موفقیت ها و دادگری های این قوه همواره مایه سرافرازی و افتخار انقلابیون و مخصوصا جوانان انقلابی بوده است و ناکامی های گاه و بیگاه این دستگاه نیز موجب ناراحتی.
صحبت های دیروز عبدالرضا مصری در صحن علنی مجلس بسیار مهم و قابل توجه است. نماینده کرمانشاه در نطق میان دستور خود گفت: "نمایندگان در صحن از مرکز 118 بیشتر پاسخ تلفن می‌دهند و قوانین به این نوع تصویب می‌شود، متاسفانه نمایندگان جواب نامه داده یا نامه می‌نویسند و می‌پندارند قانونگذاری می‌کنند، 5 دقیقه پشت تریبون صحبت کرده و همدیگر را در آغوش می‌کشیم گویا از فتح الفتوح آمده یا از کربلای پنج بازگشتیم، هیات رئیسه هم کار خود را می‌کند و مزاحمتی برای ما ندارد."
سال 1383 بود که طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش با تهیه سندی برای آن کلید خورد؛ سندی که بر مبنای سه فرهنگ ایرانی، اسلامی-قرآنی-مذهبی و همچنین فرهنگ جهانی چیدمان شده بود.

صفحه‌ها