نمایش 1 - 10 از 544
نماینده ولی‌فقیه در استان همدان گفت: سردار سلگی معتقد بود که باید به جوانان میدان داده شود و به جذب حداکثری معتقد بود.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه سردار سلگی ذوب در ولایت بود گفت: حاج میرزا مجاهد خستگی‌ناپذیر بود و وقتی هم که بازنشسته شد از فعالیت باز نماند.
دیشب، هر کس پیامی فرستاد، برایش نوشتم: نمی‌دانی چقدر سخت است دفن شبانه و غریبانه مردی که آقا تمنای دیدنش را داشت‌. آقا هنوز تو را ندیده بود و فقط حدیث میانداری ابوالفضل گونه‌ات را در (آب هرگز نمی میرد) خوانده بود، فرمود: اگر برای من ممکن بود پا می‌شدم می‌رفتم به همدان برای دیدن این مرد.
پزشکان همدانی به دلیل کنترل بیماری کرونا و عدم مراجعه سایر بیماران به بیمارستان‌ها طرح ویزیت رایگان فضای مجازی و ارائه خدمات در کلینیک‌ها و مطب‌ها را اجرایی کردند که با استقبال مواجه شد.
رهبر معظم انقلاب در پی شهادت سردار میرزا محمد سلگی پیام تسلیت صادر کردند.
امسال ۱۳بدر را در خانه بمانیم؛
امسال برخلاف سالهای گذشته طبیعت هیچ میلی برای میزبانی از طبیعت گردان ندارد و مردم را به در خانه ماندن تشویق می کند تا اینبار با در خانه ماندن حافظ جان آنها باشد.
در شهرستان بهار انجام شد؛
کارگاه دوخت لباس های مخصوص بیمارستانی با دوخت ۱۵ دست لباس در روز صبح امروز در شهرستان بهار افتتاح شد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان با اشاره به ممنوعیت پذیرش گردشگران در خانه‌مسافرهای این استان در جهت مقابله با گسترش کرونا، گفت: این اماکن اقامتی از حوزه‌های پرچالش است و تاکنون ۱۴۰ خانه‌مسافر بازدید و ۱۰ مورد به دلیل پذیرش مسافر پلمب شدند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به توزیع هزار جهیزیه در طول ۲ سال در بین خانواده‌های نیازمند، گفت: در روزهای پایانی اسفندماه ۱۳۵ جهزیه به ارزش ریالی هر یک ۱۵ میلیون تومان تقدیم خانواده‌های بی‌بضاعت استان همدان شد.
مالکان برج سعیدیه همدان برای همراهی با کسبه در کسادی ناشی از کرونا در بازار شب عید، از اجاره اسفندماه تمام واحدهای صنفی گذشتند.

صفحه‌ها