نمایش 1 - 10 از 513
عملکرد محمد رضا متین رئیس سازمان صنعت و معدن همدان روز گذشته با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد و هشتگ "متین_برو " به داغ‌ترین هشتگ توییتر فارسی تبدیل شد
در استان همدان بنا بر موقعیت آب و هوایی خنک و کوهستانی معمولا جوانان در تابستان به ورزش و فعالیت های مناسب قشر خود مشغول هستند.
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با بیان اینکه سلامت جامعه، مقوله ای است که باید بیش از همه مورد توجه قرار گیرد، از اعزام تیم های جهادی سلامت به روستاهای محروم این شهرستان خبر داد.
درخطبه های نمازجمعه19مرداد استان همدان مطرح شد:
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ تحریم های امریکا بر علیه ایران را محکوم و سخت گیری خانواده ها را باعث بالا رفتن سن ازدواج بیان واز قوه قضاییه خواستند که با محتکران برخورد جدی کنند.
سردار نقدی در دیدار با نخبگان فرهنگی استان :
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: اگر دشمن در کشور نفوذی نداشته باشد و از کمک های داخلی بهره نبرد نمی تواند پیشرفتی داشته باشد.
حادثه ریزش ساختمان در نهاوند جان ۴ کارگر را گرفت.
در حالی که دغدغه اصلی جوانان تحصیل کرده ما بیکاری است ولی حضور بازنشستگان در مشاغل دولتی این فرصت را برای به کار گیری جوانان با استعداد وتوانمند محدود کرده است.
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ ضمن گرامیداشت سالروز اقامه اولین نمازجمعه و اهمیت و نقش آن در جامعه و جهانی شدن پیام حاج قاسم به ترامپ پرداختند.
نمایندگان و مسئولان استان همدان در گفتگوهای با اشاره به اینکه لوایح استعماری پالرمو و مبارزه با تامین مالی تروریسم عملا باید کنار گذاشته شود و خطر بزرگی که به کشور در رابطه با تسلط بیگانه بر عرصه اقتصادی مشکل ایجاد می کرد و با رد آن ها این خطرات رفع شود
به مناسبت هفته حجاب و عفاف رخ داد:
همزمان با هفته حجاب و عفاف بانوان محجبه همدانی در اجتماع عظیم مردمی حافظان حریم خانواده شرکت کردند.

صفحه‌ها