نمایش 1 - 10 از 360
چند روز گذشته مطلع شدیم که شرکت هواپیمایی قشم ایر 6 نفر از مسافران پرواز همدان- مشهد را پیاده و بارهای مسافران را تخلیه کرده است.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه ستاد کل نیرو‌های مسلح 13 شهید استان همدان را مشخص کرده تا در برنامه‌ای درجه سرتیپ تمامی شهدا را اعطا کند گفت: شهید اسلامیان به عنوان شهید شاخص همدان در سال 98 معرفی شد.
پنج نفر از فاتحان قله شنام دانش آموزان شهید به نام‌های بیژن شفیعی، محمد همایی رشید، محمدرضا فروتن، محمد ورمزیار و خسرو آذرمی در بلندی‌های قلعه شنام به لقاء الله پیوستند و خود درس و مکتبی برای سایر دانش آموزان و جامعه خود شدند. شهیدانی که جان خود را در راه مکتب سید شهدا تقدیم کردند و تفسیرگر راه حسین شدند پیکرشان بعد از سال ها به آعوش مادران خود برنگشت.
قهرمان پرس سینه انتخابی استان همدان جهت حضور در مسابقات کشوری با برگزاری یکدوره مسابقه به میزبانی شهرستان درگزین معرفی شدند.
ائمه جمعه استان همدان با توجه به قرارگیری در ماه ذی القعده به اهمیت فریضه حج پرداختند و به همگان تاکید کردند که خانه خدا را خالی نگذارند.
تكميل پروژه موزه منطقه‌ای غرب کشور که بیش از یک دهه از آغاز آن می‌گذرد، همچنان نیازمند اعتبار است که با برآورد تخصیص بودجه به آن شاید بتوان سال 1400 را زمان افتتاح آن دانست.
بانوی شایسته ایرانی لایق پوششی در شأن هویت و فرهنگ اسلامی ـ ايرانی است؛ مد بین جوان‌ها خواهان بسياری دارد اما وقت آن رسیده این سلاح نیرومند از انحصار دشمن بیرون بیاید و خودمان مُدِ فصل و سال را مشخص کنیم.
پیاده راه بوعلی و اکباتان همدان با هدف تامین آرامش و سلامت روان مردم راه اندازی شد، اما تردد موتو رسیکلت ها خطری بیخ گوش عابران پیاده است و مسئولان تاکنون برای رفع این خطر چار ه ای نکردند.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: عدم وجود مدیریت علمی و مطالعات فرهنگی برای کشور خسارت بار است.
سلام بر تو اى امام هشتم، اى فرزند پيامبر و على، اى پاره تن فاطمه اى جگر گوشه حضرت موسى بن جعفر، و اى امامى كه هر لحظه دل هاى ما به شوق ديدار حرم مطهّرت مى تپد، سلام بر تو اى على بن موسى الرضا، و سلام بر پدارن بزرگوارت و فرزندان پاك و معصومت.

صفحه‌ها