نمایش 1 - 10 از 557
در خطبه های نماز جمعه استان همدان مطرح شد؛
ائمه جمعه استان همدان با انتقاد از وضعیت اقتصادی موجود بر رسیدگی مسئولان به مشکلات اقتصادی مردم تاکید کردند.
پروین ترکاشوند بانوی کارآفرین تولیدکننده عسل مرغوب گون در تویسرکان که او را به نام «زنمو» می‎شناسند، امروز برای بیش از ۷۸ بانوی جویای کار در روستای اشترمل فرصت اشتغال ایجاد کرده است.
بهشت غرب ایران با طبیعت زیبا، جذاب و دلربایش، حس اشتیاق زندگی، جذابیت محیطی و تنفس عمیق در یک طبیعت سالم را به انسان هدیه می دهد اما متأسفانه در سال های اخیر رشد فزاینده ساخت بدون حساب و کتاب ویلاهای باغی بزرگ، این طبیعت را به طور جدی تهدید می کند.
فرماندار نهاوند گفت: با توجه به وضعیت قرمز نهاوند در بیماری کرونا شرکت در مراسم عزا و عروسی تبعات سنگینی دارد و عادی تصور کردن شرایط توسط مردم نگران کننده است.
نیمه پنهان اعتراضات آمریکا؛
بسیاری از کارشناسان بین المللی معتقدند که اعتراضات مردم آمریکا در پی قتل یک سیاهپوست به دست پلیس خشن و زورگو، ماهیت اصلی این اعتراضات نیست و اصل و اساس اعتراضات مردم متوجه نظام نابرابر سرمایه داری در این کشور است.
مرضیه حدیدچی (دباغ)، بانویی بود که دوره‌های چریکی و نظامی را قبل انقلاب در لبنان دیده بود و بعد از فرمان امام(ره) برای تشکیل سپاه در حکمی به عنوان فرمانده سپاه همدان انتخاب شد و عنوان اولین فرمانده زن در سپاه را دریافت کرد.
گزارشی از بازسازی خانه‌ای که در گرو تدبیر مسئولان است؛
سیل پارسال که آمد زندگی خانواده ای روستایی در اسد آباد را از خانه شخصی به اجاره‌نشینی آن هم در اتاقکی کوچک برد که هم آشپزخانه آن اُپِن است، هم حمام!
فکرش دور از ذهن بود که کروکودیل این موجود شگفت‌انگیز بازمانده از عصر دایناسورها در مقابل ویروس تازه به دوران رسیده کرونا زانو بزند و یک پای گردشگری ملایر، نخستین شهر پرورش‌دهنده کروکودیل در غرب کشور لنگ بماند و تُرمز آن در فصل رونق گردشگری نوروزی کشیده شود.
هرچند پایه حقوق کارگران در سال ۹۹ به میزان ۲۱ درصد نسبت به سال ۹۸ افزایش یافته اما مجموع دریافتی ماهانه کارگران شامل حقوق پایه، حق اولاد، پایه سنواتی، بن کارگری و کمک هزینه مسکن در مقایسه با سال ۹۸ بیش از ۳۲ درصد بیشتر شده است.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه ظرفیت گروه‌های جهادی در رزمایش همدلی فعال‌تر می‌شود گفت: ابراز لطف رهبر معظم انقلاب، رسالت گروه‌های جهادی استان همدان را سنگین‌تر کرد.

صفحه‌ها