نمایش 1 - 10 از 544
کارشناس مسائل سیاسی آسیا:
کارشناس مسائل سیاسی آسیا گفت: آنها فکر کرده اند این مطلب را بصورت انفرادی مطرح و خود را از واکنش های توام با خشم مردم مبراء کنند که باید گفت درخواست ارائه هر نوع مذاکره بستگی زیادی به دیدار کننده گان و ملاقات شونده گان دارد و نیز زمانی که تهاجم دشمن آغاز می شود هر گونه در خواستی به نشانه شکست، ضعف و عقب نشینی است.
کارشناس امور بین الملل با اشاره به اینکه تهاجم نظامی ارتجاع عربی به بندر الحدیده یمن، مشابهت های زیادی به یورش های ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه دارد، گفت: عربستان، امارات و حامیان غربی آنها، تهاجم نظامی به بندر الحدیده را همزمان با بازی های جام جهانی فوتبال آغاز کرده اند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان خبر داد:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری راهپیمایی روز قدس در 79 نقطه از استان خبر داد.
استاد دانشگاه بوعلی و کارشناس مسائل سیاسی گفت: امام خمینی (ره) کشورهایی چون آمریکا و اسرائیل را که جهان را به قطب فقیرو غنی تقسیم و ظلم و جوررا فراگیر کرده بودند خوب شناخت و البته تاکید کرده بود که ارتباط با آنان به مصلحت انقلاب نیست.
یک کارشناس و تحلیلگر سیاسی:
یک کارشناس و تحلیلگر سیاسی گفت: حملات بی خاصیت که در حقیقت سرپوشی برای سرخوردگی های مرتجعین عرب به ویژه آل سعود است حاصلی جز عزم جدی تر جبهه مقاومت برای پاکسازی سوریه از لوث تروریست ها نخواهد داشت و این رویه خللی در مقابله با تروریست ها ایجاد نخواهد کرد.
عضو هیأت رئیسه مجلس:
عضو هیأت رئیسه مجلس حرکت آمریکا را محکوم به شکست خواند و گفت: اینکه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه متحد ‌شدند و در مقابل کشوری که 7 سال در جنگ با تروریست‌هاست، قدرت‌نمایی ‌کردند، باید بدانند که این‌قدرت نمایی نیست بلکه ذلت و ضعف آمریکاست.
یک کارشناس و تحلیلگر سیاسی:
یک کارشناس و تحلیلگر سیاسی با اشاره به تهدیدهای اخیر امریکا مبنی بر تهاجم به سوریه گفت: حمله به سوریه بهانه ای برای تأمین امنیت اسرائیل و ایجاد منطقه ای حائل است
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرازیر شدن منافع اقتصادی متعدد از طریق استفاده از پیام‌رسان تلگرام به خارج از کشور گفت: دولت با آماده‌سازی زیرساخت‌های استفاده از پیام رسان‌های داخلی می‌تواند از نشت هزینه‌های هنگفت و آسیب‌های اقتصادی بعدی در استفاده از تلگرام ممانعت کرده و سود اقتصادی استفاده از پیام‌رسان‌ها را به داخل کشور جذب کند.
حاجی بابایی ازپشت پرده استیضاح های اخیر مجلس سخن گفت؛
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس و نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان برخی ناگفته ها در خصوص پشت پرده استیضاح های اخیر برخی وزرا در مجلس و رای آوردن مجدد آنها، گفت: مجلس عصاره فضائل و خون شهیدان است و نباید ارزان فروخته شود.
یک کارشناس و تحلیلگر سیاسی:
یک کارشناس و تحلیلگر سیاسی با بیان اینکه متأسفانه دولت یازدهم و دوازدهم عملکرد قابل قبولی در این ۵ سال نداشته گفت: طرفداران اصلاحات و حامیان دولت هم که با حمایت خود این رئیس جمهور و دولت را روی کار آوردند به این موضوع معترف هستند و کمترین اثر چنین عملکردی ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت است.

صفحه‌ها