نمایش 1 - 10 از 515
کارشناس مسائل بین الملل:
کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارتخانه این کشور از تل آویو به بیت المقدس گفت: مسلمین جهان باید نسبت به مسئله امروز قدس واکنش‌های جدّی داشته باشند تا شاهد گسترش دامنه تحرکات و نفوذ اسرائیل نباشیم.
کارشناس روابط بین الملل:
کارشناس روابط بین الملل با اشاره به اظهار نظر ترامپ و اقدام او در امضای انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت المقدس گفت: موضوع انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس به منظور راستی آزمایی کشورهای عربی است تا با واکنش آنها؛ ارتباط این کشورها را با تل آویو محک بزند.
ماموستا نوری:
امام جمعه اهل تسنن قروه با اشاره به اظهار نظر رئیس جمهور آمریکا در مورد انتقال پایتخت رژیم صهونیستی به بیت المقدس گفت: ترامپ در تلاش است تا با ایجاد یک جنگ روانی علاوه بر گسترش حاشیه امنیت اسرائیل، به اهداف اقتصادی خود نیز دست یابد.
ماموستا ملاهاشم نوری:
امام جمعه شهر قروه با اشاره به لزوم وحدت بین مسلمین گفت: امروز حفظ نظام جمهوری اسلامی که در راستای ترویج و اشاعه اسلام ناب محمدی و در تقابل با اسلام آمریکایی در حرکت است بزرگترین معروف و وظیفه مردم کشور ماست.
عضو مجلس خبرگان رهبری در واکنش به طرح انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس؛
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اظهارات رئیس جمهور آمریکا در باب انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس گفت: علمای شیعه و سنی باید نسبت به این اظهارات ترامپ واکنش نشان دهند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم:
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس نهم با اشاره به عملکرد خنثی و ضعیف فراکسیون امید در مجلس دهم گفت:عملکرد فراکسیون امید در مجلس دهم به حدی نبود که بتواند وزنه و اعتباری برای این مجموعه کسب کند.
کارشناس مسائل خاورمیانه:
کارشناس مسائل خاورمیانه با اشاره به شکست داعش در منطقه گفت: در روزهای آخر حیات داعش در منطقه، رژیم صهیونیستی توطئه استقلال اقلیم کردستان را با هدف تحقق خواسته های خود در دوران پساداعش کلید زد.
پژوهشگر و تحلیلگر مسائل سیاسی و روابط بین الملل:
پژوهشگر و تحلیلگر مسائل سیاسی و روابط بین الملل با بیان اینکه داعش در موقعیت نظامی و ژئوپولتیکی به نقطه پاین خود رسیده است گفت: پایان داعش، پایان مقاومت نیست زیرا ما به دنبال جهانی کردن اسلام و انقلاب هستیم.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به رشادت های سردار حاج قاسم سلیمانی،گفت: سردارسلیمانی، حبیب دل آزادیخواهان جهان است
کارشناس مسائل بین الملل:
کارشناس مسائل بین الملل، سناریوی گروگان گیری سعد حریری توسط سعودی ها را ابلهانه دانست و گفت: عربستان با اجرای این نوع سیاست تکرای به دنبال تضعیف حزب الله لبنان بود که البته این اتفاق نیافتاد.

صفحه‌ها