نمایش 1 - 10 از 494
کارشناس امور بین الملل:
کارشناس امور بین الملل، طرح موضوع خروج از یونسکو از سوی ترامپ را خروج از سیاست های رییس جمهور پیشین این کشور دانست.
حماسه سی مهر در همدان
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان همدان:
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان احیا و یادآوری حماسه 30 مهر با بهره گیری از راویان این رویداد را از الزامات دانست.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و کارشناس ارشد مسائل بین الملل
کارشناس مسائل بین الملل:
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و کارشناس مسائل بین الملل ،گفت: رژیم صهیونیستی با طرح موضوع برگزاری همه پرسی در کردستان عراق، در راستای حفظ حیات خود به دنبال دردسرسازی و ایجاد اختلال در غرب آسیاست
کارشناس مسائل بین الملل
کارشناس مسائل بین الملل:
کارشناس مسائل بین الملل گفت: ترامپ با ایفای نقش بازیگر دیوانه درحقیقت سعی میکند به مدیریت امور بپردازد چراکه ایران در حوزه مسائل آینده از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه حرف های ترامپ شانتاژ تبلیغاتی بدون هیچ گونه بار حقوفی بود، گفت: ترامپ قابل کنترل نیست و حیت مشاوران هم با ده ها جلسه و آموزش نتوانستند او را راهنمایی کنند و با وجودی که برای او جمع بندی را هم نوشتند، رییس جمهور امریکا هنگام سخنرانی همچون یک کاواره چی شعار داد و همچون یک رقصاص رقصید.
یک کارشناس مسائل سیاسی:
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: بر فرض اینکه کشورهای دیگر اروپایی هم از آمریکا پیروی نکنند و در برجام باقی بمانند، به نفع ایران نخواهد بود؛ چرا که این ماندن یا نماندن آنان تنها به لحاظ سیاسی است نه اقتصادی و قطعا" مشکلات ما همچنان به قوت خود باقی خواهد بود.
همدان,نوفل لوشاتو
مدرس تاریخ انقلاب اسلامی در همدان؛
مدیر دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری همدان اظهار داشت: هجرت امام از عراق به پاریس به بهترین نحو باعث شد تا اعضای انجمنهای اسلامی دانشجویی در اروپا و آمریکا با امام خمینی مرتبط شوند و اهداف انقلاب پیش رود.
استاد حوزه و دانشگاه در گفتگوی اختصاصی با نافع مطرح کرد:
استاد حوزه و دانشگاه در گفت و گو با نافع به شرح تاثیرات عظیم جریان سیاسی و اجتماعی کربلا در ماندگاری و بقای اسلام واقعی پرداخته است.
حجت‌الاسلام زادسرجیرفتی:
یک کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه همه‌پرسی در کردستان عراق در حقیقت همه‌پرسی از مرم نیست بلکه این القاء مردم‌سالاری توسط صهیونیسم جهانی است، گفت: این همه پرسی برای انتقام از جمهوری اسلامی و ایجاد پایگاه دائمی برای بازماندگان داعشی است.
سعد الله زارعی در گفت و گو با نافع؛
کارشناس مسائل منطقه اظهار داشت: همه پرسی که در مناطقی از عراق در حال برگزاری است از وجاهت قانونی برخوردار نیست.

صفحه‌ها