نمایش 1 - 10 از 169
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورا اسلامی:
دبیر هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه مفاسد اقتصای در رأس هرم نیست بلکه قاعده هرم است وباید مبارزه با آن در سطح وسیع انجام شود؛گفت: متاسفانه مبارزه با مفاسد اقتصادی برای مردم ملموس نیست.
معاون صنایع‌دستی استان همدان خبر داد:
معاون صنایع‌دستی استان همدان با بیان اینکه اولویت اول و اصلی استان در صادرات صنایع دستی، سفال است گفت: امسال 80 درصد نسبت به سال گذشته افزایش صادرات در زمینه سفال داشتیم.
یک کارشناس مطرح کرد:
حجت الاسلام سیدمجتبی حسینی یمینی استاد حوزه و دانشگاه گفت: واردات بدون دلیل و بی‌رویه کالاهای مختلف را از جمله مصادیق نقض برای کم‌کاری مسئولین در زمینه اقتصاد مقاومتی برشمرده و عنوان کرد: عدم واردات کالاهای غیر ضرور و ایجاد شبکه وارداتی نظام‌مند یکی از اصول اقتصاد مقاومتی است.
یک کارشناس مطرح کرد:
در شرایطی که کشور و استان در بعد اشتغالزایی با محدودیت هایی مواجه است حفظ اراضی کشاورزی و نگهداشت کشاورزان در این حوزه می توان بسیار حائز اهمیت باشد اگرچه به نظر می رسد در این رابطه نیازمند تغییر ساختار کشاورزی سنتی می باشیم
پروژه های نیمه تمام مدیریت شهری، بلای جان شهروندان
معاون فنی و عمرانی شهرداری همدان با اشاره به روند اجرایی پروژه تقاطع شهید همدانی گفت: شهرداری همدان حدود ۴۰ میلیارد تومان برای اجرای روند تقاطع های سطح شهر منظور کرده است و روند اجرای این پروژه ها به تأمین اعتبارات وابسته است.
سخنگوی شورای شهر همدان خبر داد:
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان از افزایش 10 تا 12 درصدی نرخ کرایه های تاکسی طی روزهای پیش رو خبر داد.
رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان: با گران فروشان به شدت برخورد می شود
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان: رفتار غلط برخی کسبه هیچگونه توجیهی ندارد،گفت: برخورد با گران فروشان در دستور کار بازرسین اتاق اصناف قرار گرفته است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه وضعیت اشتغال در ملایر رضایت بخش نیست گفت: صنعت "مبل و منبت" ظرفیت ویژه ملایر در اشتغالزایی است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان گفت: بازنگری در طرح آمایش سرزمینی بر اساس تغییرات جمعیتی آغاز شده‌است.
رئیس هیئت مدیره انجمن کارخانجات خوراک دام استان همدان مطرح کرد:
رئیس هیئت مدیره انجمن کارخانجات خوراک دام استان همدان گفت: آمار حمایت از تولیدکنندگان محصولات دامی کذب است.

صفحه‌ها