وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا خبر داد:
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت:۵۰ درصد آلودگی‌های چند هفته گذشته کرونا ناشی از ارتباطات درون خانواده ای، ۳۰ درصد مربوط به شرکت در مراسمات عروسی و دورهمی ها و ۲۰ درصد مبتلایان مربوط به سایر موارد است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از اهدای پلاسما توسط ۱۲۰ بیمار بهبودیافته خبر داد و گفت: تاکنون به بیش از ۷۵ بیمار پلاسما تزریق شده است.

اخبار ویژه

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همدان از پرداخت ۷۴۳ میلیارد تومان بهای گندم به کشاورزان استان خبر داد و گفت: تاکنون ۷۵ درصد مطالبات این قشر به حسابشان واریز شده‌است.
مدیرعامل آب و فاضلاب استان همدان از افتتاح پنج مجتمع آبرسانی با سفر وزیر نیرو به همدان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها در قالب پویش "الف ب ایران" بهره‌برداری می‌شود.
مسوول امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان از توزیع ۱۵۰ کیلو گوشت نذری بین ۱۶۵ خانواده بیمار سخت درمان نیازمند در همدان خبر داد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از افتتاح قرارگاه جهادی غدیر در ملایر خبر داد و گفت: در بحث مقابله با کرونا گروهای جهادی بسیار خوب کار کردند و سنگ تمام گذاشتند.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به بازرسی‌های صورت گرفته وزارت علوم و تحقیقات باید برخی از مراکز آزمون خود را به خاطر عدم برخورداری از شرایط لازم تغییر دهد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از اهدای پلاسما توسط ۱۲۰ بیمار بهبودیافته خبر داد و گفت: تاکنون به بیش از ۷۵ بیمار پلاسما تزریق شده است.
مسئول فضای مجازی سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت: هشتک لیو لایک علی دیروز بین ۵ هشتک برتر توییتر قرار گرفت.
مدیرکل گمرک:
مدیرکل گمرک استان همدان با اشاره به اعتراض برخی از فعالان اقتصادی استان نسبت به ارزش کالاهای صادراتی گفت: پیشنهادات این قشر در کمیته ارزش‌گذاری بررسی و در صورت نیاز تعدیل می‌شود.
همزمان با عید غدیر؛
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان گفت: همزمان با عید سعید غدیرخم ۲ هزار و ۱۳۵ زندانی در کشور مشمول عفو رهبری انقلاب شدند که سهم همدان ۲۳۰ زندانی است.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به دنبال تدوین طرح جامع مالیاتی برای جلوگیری از فرار مالیاتی دانه‌درشت‌هاست که با نهایی شدن آن کسانی که تاکنون در این زمینه قانون را دور زده‌اند مجبور به پرداخت مالیات می‌شوند.
معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان ملایر از راهیابی سه دانش‌آموز ملایری به مرحله فینال مسابقات قرآن، عترت و نماز کشوری خبر داد.