نمایش 1 - 10 از 635
در چهارمین روز ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری مجلس؛
رئیس ستاد انتخابات استان همدان گزارشی از چهارمین روز ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان ارائه کرد.
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: تردیدی نیست که رئیس مجلس روز سه شنبه به نمایندگان اطلاع داده بود که دولت طرح بنزین را عملی می کند.
نماینده ولی فقیه در استان همدان ضمن بازدید از مرکز توانبخشی حضرت ابوالفضل(ع) در همدان خواستار رسیدگی به مشکلات این مجموعه شد و قول پیگیری مطالبات آنها را داد.
سیر گیاهی است علفی و دائمی که ساقه آن تا ارتفاع ۴۰ سانتیمتر نیز می رسد . قسمت زیر زمینی آن متورم و مرکب از ۵ تا ۱۲ قطعه و محصور در غشاهای نازک و ظریف برنگ خاکستری مایل به سفید می باشد .
یک دانشیار فیزیولوژی ورزش مطرح کرد
یک دانشیار فیزیولوژی ورزش با بیان اینکه فرق زیادی بین ورزش و فعالیت فیزیکی وجود دارد که با ورزش قابل مقایسه نیست، گفت: به یکباره با ورزش های سنگین درصدد لاغر شدن نباشید.
دومین روز از ثبت‌نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی با ثبت‌نام ۳۱ متقاضی شرکت در انتخابات مجلس سپری شد و تعداد ثبت نامی‌ها به ۵۰ نفر رسید.
عملکرد مطلوب آیت‌الله شعبانی در همدان به عنوان جوان‌ترین نماینده ولی فقیه کشور، آن هم در کمتر از یک سال حضور ایشان در این مسئولیت نتیجه جوانگرایی است، عملگرایی ایشان در پرهیز از تشریقات و اهمیت به مباحث اجتماعی در اختصاص دفتر کارشان به مرکز تربیت کودک و خانواده مشهود است.
آیت الله شعبانی در اقدامی ارزشمند و جلسه در شورای فرهنگ عمومی استان، ساختمان نوساز دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان را به مرکز تخصصی تربیت کودک و خانواده اختصاص داد.
کارشناس باغبانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از تولید ۷۰۰ کیلوگرم زعفران در این استان خبر داد.
بررسی میدانی خبرگزاری فارس از بازار همدان و ارزیابی کالاهای اساسی و پرمصرف مردم بعد از افزایش قیمت بنزین نشان از افزایش چندان قیمت‌ها ندارد و آرامش بر بازار همدان حاکم است.

صفحه‌ها