نمایش 1 - 10 از 923
نمایندگان و مسئولان استان همدان در گفتگوهای با اشاره به اینکه لوایح استعماری پالرمو و مبارزه با تامین مالی تروریسم عملا باید کنار گذاشته شود و خطر بزرگی که به کشور در رابطه با تسلط بیگانه بر عرصه اقتصادی مشکل ایجاد می کرد و با رد آن ها این خطرات رفع شود
درخطبه های نمازجمعه 29 تیرماه 97استان همدان مطرح شد:
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ ضمن تبریک دهه کرامت مردم را به صرفه جویی و اسراف نکردن و رعایت عفاف در جامعه و افزودندکه نقشه دشمن در بی اعتمادی مردم به انقلاب است.
به مناسبت هفته حجاب و عفاف رخ داد:
همزمان با هفته حجاب و عفاف بانوان محجبه همدانی در اجتماع عظیم مردمی حافظان حریم خانواده شرکت کردند.
درخطبه های نمازجمعه 22تیراستان همدان مطرح شد:
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته گفتند:تنهاراه برای حل مشکلات کشوربازگشت به تفکرومواضع ومدیریت انقلابی است ورعایت حجاب و عفاف باید از دولتی ها آغاز شود واگر قاطعیت شورای نگهبان نبود، موج توطئه نظام اسلامی را از هم می پاشید.
نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک 2004 آتن:
مسعود مصطفی جوکار نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک 2004 آتن اهل ملایر و جزو پهلوانان نام آور کشور است .
درخطبه های نمازجمعه 15تیراستان همدان مطرح شد:
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته گفتند: مسئولین نیز باید تمام تلاش خود را برای کمتر کردن فشارهای اقتصادی بر مردم به کار برند وقوه قضاییه با اخلال گران بازار ارز وسکه برخورد قانونی کنندو آمریکا همواره حامی منافقین و تروریستها دانستند.
قیمت بیشتر برندهای محصولات نسبت به ابتدای سال و حتی چند روز گذشته تغییر کرده است و بین سه تا چهار درصد گران تر شده است وکمتر برندی است که نسبت به ماه گذشته بدون تغییر مانده باشد و می توان گفت افزایش و صعود قیمت ها لحظه ای است .
مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان دردوازه تیرماه 97:
مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان که شامل، کشفیات بيش از 3 هزار عدد قرص و 4 ليتر شربت متادون، 44 کيلو گرم ترياک و دستگيري 2 قاچاقچي، سيگارو داروی قاچاق و مواد مخدرمی باشد.
درخواستی در پی بحران آب:
بحران آب مسئله‌ای تازه نیست اما گویا برای شهری که کمتر از ده سال دیگر با کمبود آن مواجه است و هنوز هشدارها در پی این بحران در آن پر رنگ نیست، باید مسئله تازه ای باشد!
درخطبه های نمازجمعه هشتم تیرماه 97استان همدان مطرح شد:
ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ ضمن اشاره به اینکه چرا در کشور ما کسی را به علت فساد اقتصادی بازخواست نمیکنند؟، حمایت از کالای ایرانی میتواند توطئه جدید دشمن که جنگ اقتصادی است را خنثی کند، وارد شدن به معاهده اف ای تی اف تنها باعث ایجاد مسئولیت و مشکل برای ما می گردد، لزوم وحدت بین مسئولان سه قوه نظام/قلم فرسایی اهل قلم بدور از سیاسی کاری، حفظ وحدت و مقابله با توطئه های دشمن نیاز امروز کشور است، مواد مخدر نقشه دشمن برای به زمین زدن جوانان ما است.

صفحه‌ها