نمایش 1 - 10 از 663
گزارش میدانی/
مردم اسدآباد هم از منتخب خود در جایگاه ریاست جمهوری انتظاراتی دارند که می‌توان به ایجاد فرصت‌های شغلی، رفع مشکلات معیشتی،مسائل اقتصادی و عمل کردن به شعارهای انتخاباتی اشاره کرد.
راه‌آهن فیروزان نهاوند که هنوز آماده بهره‌برداری نشده است و در هفته گذشته توسط رئیس‌جمهور افتتاح‌شده بود، توسط وزیر راه هم افتتاح شد.
در خطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛
ائمه جمعه استان همدان در خطبه های این هفته با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا و جلوگیری از اجراشدن سند 2030 به ایراد سخنرانی پرداختند.
با فرا رسيدن موسم انتخابات آمد و شد نامزدهاي انتخاباتي به مناطق كمتربرخوردار پررنگ مي‌شود و بازار وعده‌هاي تبليغاتي هم داغ، اما در اين ميان برخي اقشار مانند گوني بر دوشان زباله‌گرد حتي در اين موقعيت هم مورد توجه قرار نمي‌گيرند.
نفوذ آموزه های غیر دینی غرب در آموزش و پرورش زیر لوای سازمان یونسکو:
معاون پرورشی مدارس همدان اظهار داشت : سند آموزشی 2030حتی غیرقانونی بودن همجنس گرایی را در ایران محکوم می کند و کاملا با آموزه های دینی و تربیت اسلامی مغایرت دارد اما متاسفانه مسئولین چنین سندی را امضا کرده اند.
در سالهای اخیر در کنار دیگر معضلات اقتصادی مردم به دلیل رکود بازار ساخت و ساز نرخ بیکاری کارگران ساختمانی افزایش داشته است و این قشربا مشکلات بسیار سختی دست و پنجه نرم می کنند. در این گزارش ناگفته ها و دردهای ناگفته بیکاران را می خوانید.
آوای سیدجمال گزارش می‌دهد
بسیج سازندگی اسدآباد در تحقق اقتصاد مقاومتی با پرداخت یک میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات به 135 نفر در این زمینه توانست هم پیشگام و هم موفق عمل کند.
حواشی ورود روحانی به همدان
ترس ازالتهاب ملاقات عمومی امروز روحانی درهمدان بالا گرفت و استقبال‌های متفاوت وشعارهایی که مردم شهرهای مختلف علیه روحانی درسفرهای اخیرش داده‌اندمنجرشده فقط رسانه‌های دولتی واختصاصی دربرنامه اجازه حضوردارند.
گزارش از فعالیت دانشجویان جهادگر همدان
در این روزها پای سخنان افرادی نشسته ایم که همچون پرستویی مهاجر چندین سال است که دل در گرو عشق سپرده اند و ایام تعطیل خود را بسیاری از اوقات به جهاد سپری میکنند، جهادی که شاید کمک به مستضعفین معنای ابتدایی آن باشد در حقیقت پله ای است که این افراد برای رسیدن به کمال از روی آن قدم برمیدارند.
گزارش میدانی/
مردم شهرستان اسدآباد از شوراها انتظاراتی در بخش فرهنگی و اقتصادی دارند که امید است نقش‌آفرین باشند.

صفحه‌ها