نمایش 1 - 10 از 913
10 سال پیش بود که کلنگ احداث مجموعه مینی ورود(جهان کوچک )در نزدیکی جاده سلامت و بام ملایر در زمینی به مساحت 48 هکتار به زمین زده شد.
معاون گردشگری میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان همدان با بیان اینکه برای ادامه کاوش‌ها در شهر زیر زمینی سامن نیازمند ادامه همکاری مردم و مسئولان هستیم گفت:برای ادامه کاوش‌ها باید برخی منازل مسکونی تملک و و آزاد سازی شوند.
رشد بی رویه عطاری ها و مراکز فروش گیاهان داروئی در شهر همدان موجب شده تا مردم بدون اطلاع از عوارض این گونه گیاهان در دام برخی افراد فاقد صلاحیت طبابت بیافتند .
راه آهن ملایر- همدان گامی بلند در توسعه شهرستان ملایر است.
قاچاق دام زنده مهمترین عامل گرانی گوشت شده است.
راهپیمایی مردم درالمومنین همدان با شعارهای مرگ بر" آل سعود"، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" در اعتراض به خروج امریکا از برجام برگزار شد.
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت:ما شکر می کنیم خدا را که دشمنان ما را از احمق ها قرار داده است، و ترامپ تحت تاثیر القائات شیاطین صهیونیسم درآمد و اربده کشان از برجام خارج شد.
درپی بحرانی شدن منابع آب زیرزمینی دشت اسدآباد شورای حفاظت منابع آب شهرستان اسدآباد جلسه ای را با حضور نمایندگان شرکت آب منطقه‌ای استان همدان، شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیرعامل و مشاور کاوش پی مشهد و تنی چند ازمشاورین ژاپنی برگزار کرد.
منطقه بکر و گردشگری اسدآباددر پس بی‌توجهی‌ مسئولین!
دربند؛ منطقه بکر و تفریحی در اسدآباد است که به‌عنوان فرصتی برای گردشگری و جذب مسافران محسوب می‌شود که متأسفانه نسبت به هنوز مسئولان گامی برنداشته‌اند.
رودخانه‌های فصلی حالا در ساختار شهر جای گرفته‌اند و رها کردن آنها نه تنها خطراتی به مراتب بالاتر دارد بلکه آلوده شدن آنها، در زیبایی و طراوت شهر هم تأثیر گذار است.

صفحه‌ها