نمایش 1 - 10 از 331
سردارزهرایی در خطبه های پیش از نماز جمعه گفت ؛ در فضای مجازی باید بهتر عمل کنیم چرا که در کل در نبرد رسانه‌ای خوب عمل نکردیم.
امام‌ جمعه همدان:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان با بیان اینکه بیشتر مواقع مصوبات و برنامه های شورای فرهنگ عمومی به علت نبود اعتبار معطل می ماند خواستار پیش بینی منابع مالی پایدار برای این بخش در راستای پیشبرد اهداف شورای فرهنگ عمومی شد.
کارآفرین جوان بهاری:
امیدرضا سیفی پور متولد ۱۳۶۵ دارای مدرک حسابداری در سال ۱۳۹۵ به‌عنوان حسابدار وارده یکی از برندهای مطرح در استان همدان در حوزه پوشاک شد،بعد از یک‌سال فعالیت و ارتباط و بهره گیری از تجربیات دیگر برندها علاقمند به فعالیت در عرصه پوشاک شد و با تکیه بر تجربه‌های خود در این چندسال نتیجه کار خود را با تاسیس کارگاه تولید پوشاک با برند معتبر در شهرستان بهار به ثمر برساند.
گزارشی از گلایه مردم انقلابی تا خبرنگاران مطالبه گر در راهپیمایی ۱۳ آبان ۱۴۰۱ اسدآباد؛
در حالی که مردم اسدآباد نسبت به سالهای گذشته و تعطیلی روز جمعه، حضور و کشوه بیشتری در راهپیمایی 13 آبان امسال داشتند، اما برنامه ریزی مناسبی در این راهپیمایی از سوی مسئولان ستاد که به ریاست فرماندار برگزار شده بود، رخ نداده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت:
سید رضا فاطمی امین‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع فعالین اقتصادی اظهار داشت؛ ما بعنوان وزارت صنعت معدن تجارت وظیفه داریم تمام موضوعات را پیگیری کنیم.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:
حاج بابایی ضمن انتقاد از عدم تبدیل محصولات معدنی به فرآورده ها مختلف گفت: لازم است ‌که هر چه سریع تر مجوزات لازم را به معادن برای تبدیل سنگ های خاص معدنی که در زادگاه آن در همدان است به فراورده با ارزش بدهیم .
مردم استان همدان با راهپیمایی خود ضمن گرامیداشت ۱۳آبان و تظاهرات ضمن محکوم کردن اغتشاشگران، فتنه گران و عوامل حادثه تلخ شاهچراغ شیراز، خواستار برخورد قاطع با عوامل آشوب ها و اغتشاشات اخیر شدند.
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه آمریکا با ایران قوی و مستقل مشکل دارد جمهوری اسلامی بهانه است گفت: این حرف شعار نیست، سوال اینجاست آمریکا چرا با چین و روسیه هم مشکل دارد، مگر آنها مسئله فلسطین و یمن و مقاومت دارند؟ پاسخ روشن است آمریکا با هر کشوری که با سیاست‌های آن و سلطه‌گری‌اش همراه نباشد دشمن است.
نافع گزارش می دهد؛
30 مهرنقطه عطف حرکت انقلابی مردم در روز 13 آبان و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی شد.
در سیزدهمین جشنواره مالک اشتر نیرو‌های مسلح انتخاب شدند؛
در سیزدهمین جشنواره مالک اشتر نیرو‌های مسلح، بسیج سازندگی، فضای مجازی و بسیج دانش آموزی به عنوان رده های برتر انتخاب شدند.

صفحه‌ها