نمایش 1 - 10 از 806
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: ۱۳ سری جهیزیه همزمان با هفته استانی دفاع مقدس همدان در قالب کمک مومنانه به نوعروسان نیازمند این استان اهدا شد.
نشانه‌های نادرست سیاست‌های مسئولان به آثار تاریخی و شهرسازی سابقه‌ای طولانی دارد.
اهالی روستای «مزرعه بید» با کمک امام روستایشان تلاش می‌کنند شادی را به منزل نیازمندان و آسیب‌دیدگان هدیه کنند، شب خوابشان نمی‌برد اگر بشنوند در خانه‌ای یا روستایی نیازمندی سر گرسنه بر بالین می‌گذارد.
اجرای طرح شهید سلیمانی اقدامی جامعه محور در راستای مشارکت اجتماعی در مهار کرونا است طرحی که آثار مثبتی در کنترل این ویروس داشته و دارد.
همدان قطب تولید محصولات کشاورزی و باغی متعددی است اما به دلیل نبود صنایع تبدیلی به تعداد مورد نیاز، نمی‌توان از این ظرفیت مهم برای رونق اقتصادی استان بهره گرفت.
امام جمعه همدان با تأکید بر لزوم حل مسئله تبعیض و شکاف طبقاتی، کمبود برخی از کالاهای اساسی از جمله روغن در استان را غیر قابل قبول عنوان کرد و گفت: نهادهای نظارتی باید بیشتر ورود کنند چراکه هیچ گونه سهل‌انگاری در این حوزه قابل بخشش نیست.
فعالیت‌اش را از یک فروشگاه ۹ متری زیر پله بدون ریالی سرمایه اولیه آغاز کرده و حالا «چهره ماندگار پوشاک کشور» نام گرفته است، کسب و کارش با تأکید بر توان داخلی تا آن جا رونق گرفته که برندهای بزرگ دنیا به مجموعه تولیدی‌اش سفارش دوخت و تولید می‌دهند، در روزهای کرونایی نه تنها تعدیل نیرو نداشته که دنبال جذب نیرو هم هست».
افزایش چند برابری قیمت مواد اولیه پخت نان در مقابل ثبات قیمت نان، سبب کم فروشی برخی نانوایان و نیز تغییر شغل بسیاری دیگر و یا مهاجرت به کلانشهرها شده است.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور:
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: مذاکره با آمریکا برای برجام دام جدید دولتمردان آمریکایی برای به دام انداختن مردم ایران است.
رهبر معظم انقلاب در دیدار کارکنان نیروی هوایی ارتش:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برگردد، آمریکا باید همه تحریم‌ها را در عمل لغو کند و ما راستی‌آزمایی کنیم و ببینیم درست است، آن وقت به تعهدات برمی‌گردیم.

صفحه‌ها