نمایش 1 - 10 از 662
مدیر مرکز تولید نشر دیجیتال انقلاب اسلامی استان همدان گفت: نخستین رویداد رقابتی تولید محتوای فضای مجازی از صبح روز چهار شنبه ۲ بهمن ماه ۹۸ با حضور گسترده فعالان این عرصه در همدان آغاز می‌شود.
آینده‌نگری کلیدواژه ای است که در غیابش شالوده توسعه صنعتی از هم می‌پاشد؛ کلیدواژه‌ای که در طرح چشم‌انداز شهرک‌های صنعتی همدان غایب بود و حال صنعتگران برای فشردن کلید افزایش تولید، چشم به تحقق وعده‌ مسوولانی دوخته‌اند که روزهای روشن را نوید می‌دهند.
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه آمریکا اول گزینه جنگ با ایران را انتخاب کرد اما ناکام ماند، به همین دلیل عصبانی شده و در شرایط جهنمی قرار گرفته است گفت: دشمن از منطقه نرود تابوت پشت تابوت روانه آمریکا می‌شود.
مردم تویسرکان با حضوری سرشار از شور و شعور در تجلیل از بزرگ‌مرد حماسه‌ساز ایران‌زمین سردار دل‌ها، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی «نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا» را با بغض در گلو و چشمان اشکبار فریاد زدند.
مردم ولایتمدار ملایر در مراسم بزرگداشت سردارسلیمانی صحنه‌هایی از عشق و ارادت و دلدادگی به «سردار دل‌ها» را خلق کردند و خواستار انتقام خون این شهید سرافراز شدند.
تکرار نامش ملال‌آور نیست؛ تکرار نامش نقاشان را دست به بوم و قلم کرد تا نقشی ماندگار از او تصویر کنند، دانش‌آموزان او را در دفترهایشان مشق کردند، پدرها به خون خواهی‌اش برخواستند، "مادران انتظار" او را یوسف گمگشته خود نامیدند و هر کسی آن گونه که بلد بود دلدادگی‌اش را معنا کرد.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: شهید سلیمانی به ما آموخت که مقاومت همیشه راهگشاست.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: وقتی نام حاج قاسم سلیمانی به میان می‌آمد استکبار می‌ترسید و ترامپ خود را ضایع می‌کرد.
رویداد «ایران باشکوه» به مناسبت عید چینی‌ها در ۹ استان کشور که همدان هم جزو آنهاست برگزار می‌شود، فرصتی که باید از آن برای تقویت گردشگری همدان تاریخی بهترین بهره‌برداری صورت گیرد.
گزارش «وطن امروز» به مناسبت یوم‌الله 9 دی؛ فتنه‌گران چگونه موجب تحمیل فشار بی‌سابقه آمریکا بر اقتصاد ایران شدند؟
وطن امروز در گزارشی به بررسی نقش فتنه گران در تحمیل فشار بی‌سابقه آمریکا بر اقتصاد ایران پرداخته است.

صفحه‌ها