نمایش 1 - 10 از 388
اجتماع 50 هزار نفری بانوان در همایش نسل ظهور
صبح امروز زنان انقلابی و منتظران واقعی امام عصر(عج) با حضور پرشور خود در همایش " نسل ظهور شرکت کردند."
یک جامعه شناس اظهار داشت: انتظار می رود صدا و سیما با برنامه های درست و استفاده از جامعه شناسان و روانشناسان مجرب جامعه را به سمت ازدواج آسان سوق دهد اما متاسفانه گاه دیده می شود که صدا و سیما با مهندسی معکوس ازدواج ساده را در اقشار کم درآمد و ضعیف نشان می دهد.
شهردار همدان خبرداد:
شهردار همدان با بیان اینکه تا چند روز آینده تکمیل پل غدیر شروع خواهد شد گفت: پل شهید همدانی شهریور ماه افتتاح می شود و در سال گذشته از200 پروژه وعده داده شده حدود ۱۸۷ پروژه انجام شده است.
یک خبرگزاری در اقدامی تأمل برانگیز، به مفتح نماینده تویسرکان ایراد گرفته که چرا درباره نقل و انتقال وحوش از منطقه حفاظت شده خانگرمز به ملایر، حتی تا جایی پیش رفته که به رئیس جمهور هم تذکر داده، همان هایی که تلف شدن یک گربه جنگلی تا مدتی تیتر یکشان بود، امروز برای انتقال وحوش مهر سکوت بر لب زده اند!
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه هنرمندان باید بیرون از مرزها، انقلاب اسلامی، آرمانها و آموزه های انقلاب را ترویج کنند گفت: آوینی هنرمند گرفتار در تخیلات خودش نبود و خیلی از کسانی که امروز هنرمند هستند گرفتار تخیلات هستند اما آوینی با واقعیت پیوند خورد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه کسانی که در برابر امریکا کوتاه می آیند و وابسته امریکا هستند پای درس موسی ننشستند و به عصای موسی اعتقادی ندارند گفت: اگر به مکتب انبیا باور نداشته باشیم و بی اعتقاد باشیم دائما می گوییم بیچاره و بدبخت شدیم.
درخطبه های نمازجمعه 23فروردین استان همدان مطرح شد:
ائمه جمعه استان همدان با پوشیدن نمادین لباس سبز سپاه پاسداران در خطبه های نماز جمعه گفتند: سپاه به عنوان سدی محکم در برابر دشمنان انقلاب اسلامی قرار دارد و دلیل این همه دشمنی با سپاه به خاطر فعالیت های این نهاد انقلابی است.
صبح امروز جمعی از دانشجویان استان همدان جهت کمک به مناطق سیل زده عازم شهر پلدختر از استان لرستان شدند.
استاندار همدان گفت: آمریکا با حرکت غیر انسانی و غیر اخلاقی یک نهاد قانونی کشور که در چارچوب قوانین بین المللی عمل می کند را تحریم می کند و این نهاد را تروریست می داند اما با این اقدامات بیش از پیش چهره کریه آمریکا را نشان می دهد.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
مراسم گرامیداشت روز پاسدار و میلاد حضرت امام حسین(ع) با حضور کارکنان تیپ 32انصارالحسین(ع) در حسینیه حضرت فاطمه الزهرا(س) پادگان امام حسین(ع) برگزار شد.

صفحه‌ها