نمایش 1 - 10 از 688
امسال ۱۳بدر را در خانه بمانیم؛
امسال برخلاف سالهای گذشته طبیعت هیچ میلی برای میزبانی از طبیعت گردان ندارد و مردم را به در خانه ماندن تشویق می کند تا اینبار با در خانه ماندن حافظ جان آنها باشد.
در شهرستان بهار انجام شد؛
کارگاه دوخت لباس های مخصوص بیمارستانی با دوخت ۱۵ دست لباس در روز صبح امروز در شهرستان بهار افتتاح شد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان با اشاره به ممنوعیت پذیرش گردشگران در خانه‌مسافرهای این استان در جهت مقابله با گسترش کرونا، گفت: این اماکن اقامتی از حوزه‌های پرچالش است و تاکنون ۱۴۰ خانه‌مسافر بازدید و ۱۰ مورد به دلیل پذیرش مسافر پلمب شدند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به توزیع هزار جهیزیه در طول ۲ سال در بین خانواده‌های نیازمند، گفت: در روزهای پایانی اسفندماه ۱۳۵ جهزیه به ارزش ریالی هر یک ۱۵ میلیون تومان تقدیم خانواده‌های بی‌بضاعت استان همدان شد.
مالکان برج سعیدیه همدان برای همراهی با کسبه در کسادی ناشی از کرونا در بازار شب عید، از اجاره اسفندماه تمام واحدهای صنفی گذشتند.
با گذشت ۱۵ روز از حضور کرونا در کشور و در حالی‌که شیوع این ویروس در برخی نقاط سیر صعودی دارد، اما با همت مسوولان استان همدان، این ویروس پشتِ در مانده و حکایت از بسیج و عزم همگانی برای شکست این مهمان ناخوانده دارد.
آخرین اخبار از کرونا:
همزمان با کاهش تعداد مبتلایان جدید ویروس کرونا در چین، بیش از پنج کشور از ثبت اولین مورد ابتلا به این ویروس خبر دادند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای جلسه درس خارج فقه مطرح کردند؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در ابتدای جلسه درس خارج فقه با تشکر از درخشش مطلوب ملت ایران در امتحان بزرگ انتخابات و ناکام گذاشتن فرصت‌طلبی و تبلیغات همه‌جانبه دشمنان، تأکید کردند: در مقابل توطئه دشمن برای ضربه زدن به ارکان مختلف کشور، همه باید برای دفاع هوشیار، و آماده ضربه و حمله متقابل باشیم.
مصطفی آزادبخت، رئیس #ستاد انتخابات استان همدان، نتایج شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را اعلام کرد.
آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان همدان در ۶ حوزه انتخابیه، به شرح زیر اعلام می‌شود.

صفحه‌ها