نمایش 1 - 10 از 686
گزارشی از مؤسسه خیریه‌ای زیر سایه امام رضا(ع)؛
در ماه مبارک رمضان امسال مؤسسه آبشار عاطفه‌ها به نمایندگی امام رضا(ع) در اسدآباد به بیش از 200 خانوار تحت پوشش سبدکالا توزیع کرده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: راهپیمایی روز قدس روز جمعه با حضور گسترده مردم شهید پرور همدان در 55 نقطه برگزار خواهد شد.
در گفتگو با برادر شهید زارع؛
برادر شهید زارع گفت: انتقام سپاه از داعش در شب گذشته موجب خرسندی و غرورآفرینی مادر شهیدم شد و اولین شبی بود که بعداز شهادت برادرم خواب آرام به چشمانش آمد.
در خطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستانهای همدان برگزار گردید و ائمه جمعه در خطبه های امروز به ایراد سخنرانی پیرامون مسائل مختلف فرهنگی اقتصادی روز پرداخته و تحریم های جدید سنای آمریکا را نقض برجام خواندند.
گزارشی از گلایه‌های شهرک‌نشینان یادگار امام(ره)؛
شهرک سید احمد اسدآباد با 15 هزار نفر جمعیت در ماه مبارک رمضان زیر چادر نماز را برپا می‌کنند و انتظارشان از مسئولان برای حضوری دلگرم‌کننده و همت‌های بلند است.
آوای سیدجمال گزارش می‌دهد؛
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد با اطمینان دادن به مردم اسدآباد برای بهداشتی بودن گوشت در قصابی‌ها، گفت: عدم بازگشایی کشتارگاه دام سنتی این شهرستان به دلیل عدم رعایت موارد بهداشتی یک مزیت برای پیشگیری به موقع از این بیماری بود.
شهرستان رزن نیز با داشتن ظرفیت و پتنسیل ورزشی بسیار خوب در بخش بانوان قطعا با بهره برداری از این مجموعه ورزشی میتواند شاهد رشد و شکوفایی هر چه بهتر و بیشتر ورزش بانوان باشد.
نافع در استان همدان بررسی میکند
با توجه به اینکه عادت به مطالعه در بین افراد جامعه یکی از معیارهای توسعه فرهنگی است و یکی از فاکتورهای اثرگذار بر عادت به مطالعه و حوزه فرهنگ کتابخوانی، امکانات و فرصت‌هایی است که در این راستا در یک جامعه ایجاد شده است بر آن شدیم که به بررسی وضعیت این فاکتور فرهنگی در استان همدان بپردازیم.
رمضان سنتی در شهر همدان :
ماه رمضان با همه معنویت و زلالی اش در هر شهر با سنت های بومی آن منطقه آمیخته می شود و حال و هوایی متفاوت خلق می کند در این گزارش سنت های بومی شهر همدان را از سنت های خور اکی تا جشن ها و هدایای مخصوص بررسی می کنیم.
گزارشی از آرزوهای دست نیافتنی والیبال همدان
والیبال همدان که سال‌ها در حسرت دوری از لیگ برتر باشگاه‌های کشور به سر می‌برد، شاید در کوران تبلیغات انتخابات شورای شهر، مظلوم‌ترین رشته‌ای بود که در حق آن رفتار شد!

صفحه‌ها