نمایش 1 - 10 از 355
شرکت پرشور مردم در انتخابات جدای از آنکه در آینده ایران قوی تاثیرگذار است ابزاری برای اعمال اراده مردم محسوب می‌شود؛ ملت ایران می‌توانند با رأی دادن به کاندیدای مورد نظر خود حضور حداکثری را در انتخابات رقم بزنند و در ایجاد ریل‌گذاری برای دولت نقش داشته باشند.
مجتمع پتروشیمی هگمتانه که از آن به عنوان الماس یا کارخانه دلارسازی همدان یاد می‌شود، در ورطه نبود خوراک گرفتار شده و گهگداری با رایزنی و گاها با فشارهای بسیار، میزان محدودی خوراک به این واحد تزریق می‌شود و در نهایت باز هم ارسال مواد اولیه به تعویق می‌افتد تا جایی که چرخ تولید مداوم نمی‌چرخد گویی آخرین سوسوی چراغ پتروشیمی را شاهد هستیم.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان:
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گفت: منبع تامین آب شرب در همدان متفاوت است بخاطر همین طعم آب با آبی که از سد اکباتان تامین می‌شد مشابه نیست.
مدتی است که حوزه هنری انقلاب اسلامی استان همدان در اقدامی جدید دورهمی طنز برگزار می‌کند و اینبار قرار است با موضوع شب چله همدانی‌ها را دور هم جمع کند‌.
صبح امروز چهاردهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری بسیج به همت سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در سالن همایش های غدیر دانشکده علوم پزشکی ابن سینا برگزار شد.
چالش آب همدان همچنان ادامه دارد
چشمه‌های آب همدان، از دیرباز، به چشمه‌های شفابخش معروف بوده‌اند، آب این چشمه‌ها، گوارا و خالص است و خواص درمانی بسیاری دارد که در حال حاضر، برخی از شهروندان همدانی، مجبورند که برای مصرف شرب، به این چشمه‌ها مراجعه کنند.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تا یک ماه آینده طبق برنامه سراسری وزارت بهداشت، موضوع کمبود شیرخشک رفع می‌شود.
کارشناس رسانه و فضای مجازی در استان همدان با روایت‌گری سه موضوع «شکست امپراتوری دروغ»، «جنگ غزه» و وجود مقبره «استر و مردخای» در همدان گفت: امروز رژیم صهیونیستی که شکست ناپذیر و سیستم امنیتی او نفوذناپذیر بود، با طوفان الاقصی درهم شکسته شده است.
فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان از کشف ۱۷ قلم اشیاء تاریخی و فرهنگی مربوطه به هزاره اول قبل از میلاد در یک زمین کشاورزی خبر داد.
سخنگوی وزارت دفاع:
سخنگوی وزارت دفاع با بیان اینکه روزگاری دشمن اسلحه به ما نمی‌داد گفت: امروز ما صاحب قدرت تسلیحاتی مدرن و پیشرفته هستیم و ایران اسلامی توانسته است استکبار را در زمین و زمان شکست دهد.

صفحه‌ها