نمایش 1 - 10 از 784
مراسم بزرگ شیرخوارگان حسینی در استان همدان:
به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری ماه محرم و گرامیداشت کودکان شهید روز عاشورا، مراسم شیرخوارگان حسینی در استان همدان و همزمان با 3500 نقطه کشور در تمامی نشهرستان ها با حضور پرشور مادران و کودکان خردسالشان برگزار شد.
در آستانه بازگشایی مدارس:
یکی از عرضه کنندگان نوشت افزار اسلامی اظهار داشت: مسئولین نهادهای دولتی و شورای شهر هیچ گونه همکاری جهت برپایی نمایشگاه انجام نداده اند.
اهمیت استکبارستیزی در استان همدان را در این گزارش بخوانید
حمايت مسئولين از برنامه های استکبار ستیزی به گرايش سیاسی و ميزان علاقه به صندلی‌هایشان بستگی دارد، اگر چنانچه گرايش سياسی خاصی بر آن‌ها حاکم نباشد غالباً به حمايت اين فعالیت‌ها تمايل دارند.
گزارشی از وضعیت تصادفات در میدان پرحادثه اسدآباد/
میدان سیدجمال‌الدین شهر اسدآباد که این روزها نام میدان پرحادثه را به خود گرفته، از ابتدای امسال تاکنون 28 مورد تصادف را به نظاره نشسته است و مردم هم همچنان در انتظار افتتاح کنارگذر 7 ساله.
خطبه های نمازجمعه استان همدان
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستانهای همدان برگزار گردید و ائمه جمعه در خطبه های امروز به ایراد سخنرانی پیرامون مسائل مختلف فرهنگی و سیاسی روز پرداختند.
در این گزارش بخوانید
آسیب‌های اجتماعی بحث بسیار مهمی است که در همه جوامع وجود دارد و متأسفانه در جامعه ما نیز هست، در بسیاری از حوزه‌ها در طول سالیان گذشته این بحث مورد غفلت قرارگرفته است. دانشگاه بخش انفکاک‌ناپذیری از جامعه است که در این فضا نیز با آسیب‌های مختلفی مواجه هستیم که در بخش خوابگاهی بیشتر بروز و ظهور یافته است، برای بررسی هرچه بهتر این معضلات به سراغ افرادی می‌رویم که تجربه زندگی در خوابگاه را دارند.
شب گذشته/
شب گذشته براثر برخورد یک کامیون با چند سواری و ورود به یک مغازه در میدان سیدجمال‌الدین اسدآبادی 10 نفر مصدوم شدند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد:
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد با بیان اینکه در بسیاری از مناطق استان همدان مراسم قمه‌زنی برپاست، گفت: شهرستان اسدآباد از جمله شهرستان‌هایی است که قمه زنی در آن وجود ندارد و باید دیگر شهرستانها از این شهرستان الگو بگیرند.
روزهای پایان شهریور و بازار داغ لوازم التحریر خارجی :
نوشت افزار ایرانی از لحاظ قیمت توانایی رقابت با محصولات چین و هند را ندارد و خریدارانی که توان خرید پایین تری دارند ترجیح می دهند از اجناس چینی و هندی استفاده کنند. همچنین طرح های زیبا و جذاب لوازم التحریر خارجی موجب اقبال بیشتر کودکان به آنهاست.
هنرمند جوان همدانی:
هنرمند جوان همدانی گفت: هنرمندِ آرمانگرا می‌تواند هنر خود را در تبلور باورها و عقاید مقدس، به خدمت درآورد.

صفحه‌ها