نمایش 1 - 10 از 1759
کارشناس مسائل بین الملل:
کارشناس مسائل بین الملل، سناریوی گروگان گیری سعد حریری توسط سعودی ها را ابلهانه دانست و گفت: عربستان با اجرای این نوع سیاست تکرای به دنبال تضعیف حزب الله لبنان بود که البته این اتفاق نیافتاد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان:
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: از یک ماه قبل به سینماهای همدان سه ماه فرصت داده شده تا نسبت به ایمن سازی اقدام کنند و در غیر اینصورت به مراجع قضایی جهت پلمپ معرفی می شوند.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان
فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان از آمادگی سپاه استان به منظور ورود به بازسازی مناطق آسیب دیده و زلزله زده خبر داد.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از کمک های مردمی به زلزله زده گان ازگله تقدیر و تشکرکرد و نیاز مردم ازگله را در حال حاضر چادر اعلام کرد.
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان :
جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان، ارائه خدمات به تمامی زلزله زدگان را تکلیف و وظیفه ای انسانی دانست.
رییس پلیس راه استان همدان انتقاد کرد:
رییس پلیس راه استان همدان ضمن انتقاد از عملکرد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، گفت:متاسفانه به نظر می رسد متولیان امر تنها به شناسایی و آشکارسازی نقاط حادثه خیز بسنده کرده اند!
فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان خبرداد:
فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان ازآمادگی کامل یگانهای سپاه استان به منظورامدادرسانی به مصدومین زلزله زده خبر دادو گفت:از لحظات اولیه حادثه، تمامی نیروها درسطح نواحی و گردانهای بیت المقدس سپاه استان به منظورهرنوع امداد رسانی به زلزله زدگان به حالت آماده باش درآمدند.
رئیس بنیاد نخبگان استان همدان تأکید کرد:
رئیس بنیاد نخبگان استان همدان با بیان اینکه عمده مشکلات کشور از سوء مدیریت ها نشأت می گیرد گفت: باید از ظرفیت نخبگان در رئوس مدیریتی بهره مند شویم تا مشکلات مرتفع شود.
تصادف شدید خاوربا مینی بوس در محور همدان - بیجار (روستای کیتو) 6 نفر کشته بر جای گذاشت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان خبر داد:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر از اعزام 9 تیم عملیاتی و 5 دستگاه آمبولانس به منظور کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه خبر داد.

صفحه‌ها