نمایش 1 - 10 از 1978
امام‌جمعه نهاوند:
امام‌جمعه نهاوند گفت: محتکران مانند دشمنان خارجی درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند و مانند منافقان صدر اسلام آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.
رئیس اداره نگهداری و بهره برداری تاسیسات آب و فاضلاب روستایی استان همدان عنوان کرد:
رئیس اداره نگهداری و بهره برداری تاسیسات آب و فاضلاب روستایی استان همدان ؛انشعابات غیر مجاز را مهم ترین عامل در هدررفت آب از طریق شبکه های آبررسانی دانست.
مدیر امور آبفار شهرستان بهار خبر داد:
مدیر امور آبفار شهرستان بهار از اجرای پروژه ساخت مخزن بتنی 200متر مکعبی و فنس کشی این مخزن خبر داد.
دبیر هیأت رئیسه مجلس:
نماینده مردم اسدآباد و دبیر هیأت رئیسه مجلس گفت:این اقدام بسیج باوجود شرایط بد اقتصادی و دل نگرانی‌های مردم آرامش و امنیتی را به جامعه می‌دهد و امیدواریم با این اقدامات مشکلات مردم مرتفع شود.
نماینده مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در شرایط و مشکلات اقتصادی مسئولان امر باید، محتکران، اخلال گران و مفسدان اقتصادی را شناسایی، دستگیر و مجازات و به ویژه آنان را به مردم معرفی کنند.
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان همدان خبرداد:
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان همدان بااشاره به اینکه در حال حاضر تنها 3 روستای شهرستان به وسیله تانکر آبرسانی می شود،گفت: پیش ازاین 12 روستا به وسیله تانکر آبرسانی می شد که با تلاش های صورت گرفته این تعداد هم اکنون به 3 روستا در سطح شهرستان تقلیل یافته است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد همدان گفت: اردوی جهادی فرصت خوبی برای اثبات این مطلب است که کسانی که مدعی دلسوزی برای مردم کشورشان هستند چقدر در زمان عمل پای حرفشان‌ میمانند و بین حرف تا عملشان چقدر فاصله است.
کارشناس فضای مجازی درباره چرایی رها شدن فضای مجازی در کشور, گفت: از یک سو مقابل ایده های جوانان کشور در عرصه فضای مجازی سنگ اندازی می کنند و از سویی دیگر در مراحل متعدد در برنامه های شورای عالی فضای مجازی وقفه ایجاد می کنند.
یک کارشناس مسائل سیاسی:
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عذرخواهی خاتمی در واقع یک نوع فرار رو به جلو برای عدم پاسخگویی مناسب و پیشگیری از ریزش حداکثری بدنه اجتماعی جریان اصلاحات است.
مدیر حوزه علمیه همدان گفت: تیم اقتصادی دولت ناکار آمد است چرا که با شرایط خاص نتوانستند خوب برنامه ریزی کنند و مراجع تقلید و مدرسین و دلسوزان نظام هر چه پیشنهاد می دهند کسی عمل نمی کند ، و چه بسا بهتر است افرادی که توانایی مدیریت را ندارند شجاعانه استعفا دهند .

صفحه‌ها