نمایش 1 - 10 از 1916
پروژه های نیمه تمام مدیریت شهری، بلای جان شهروندان
معاون فنی و عمرانی شهرداری همدان با اشاره به روند اجرایی پروژه تقاطع شهید همدانی گفت: شهرداری همدان حدود ۴۰ میلیارد تومان برای اجرای روند تقاطع های سطح شهر منظور کرده است و روند اجرای این پروژه ها به تأمین اعتبارات وابسته است.
سخنگوی شورای شهر همدان خبر داد:
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان از افزایش 10 تا 12 درصدی نرخ کرایه های تاکسی طی روزهای پیش رو خبر داد.
مسئول تیم هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی همدان:
مسئول تیم هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی همدان از اهداء عضو ۲۴نفر بیمار مرگ مغزی در همدان در سال ۹۶خبر داد و گفت: بیش از ۵۰نفر در همدان نیازمند پیوند کلیه هستند.
یک کارشناس و تحلیلگر سیاسی:
یک کارشناس و تحلیلگر سیاسی گفت: حملات بی خاصیت که در حقیقت سرپوشی برای سرخوردگی های مرتجعین عرب به ویژه آل سعود است حاصلی جز عزم جدی تر جبهه مقاومت برای پاکسازی سوریه از لوث تروریست ها نخواهد داشت و این رویه خللی در مقابله با تروریست ها ایجاد نخواهد کرد.
رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان: با گران فروشان به شدت برخورد می شود
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان: رفتار غلط برخی کسبه هیچگونه توجیهی ندارد،گفت: برخورد با گران فروشان در دستور کار بازرسین اتاق اصناف قرار گرفته است.
رئیس پلیس فتا استان همدان مطرح کرد:
مسئول پلیس فتای همدان اظهار داشت: یکی از قابلیتهای تلگرام این است که نقش بسزایی در وقوع جرایم علیه اشخاص ، عفت و اخلاق عمومی و امنیت ملی دارد .
مدیر عامل انتقال خون استان همدان خبر داد:
مدیر عامل انتقال خون استان از اهدا ۳۴ هزارو ۸۷۳ واحد خون در سال۹۶ خبر داد و گفت: در این راستا در سال گذشته ۱۰هزار واحد پلاسما مازاد برای تبدیل به داروهای مشتق از فرآورده های خونی به کشور آلمان ارسال شده است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه وضعیت اشتغال در ملایر رضایت بخش نیست گفت: صنعت "مبل و منبت" ظرفیت ویژه ملایر در اشتغالزایی است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان گفت: بازنگری در طرح آمایش سرزمینی بر اساس تغییرات جمعیتی آغاز شده‌است.
عضو هیأت رئیسه مجلس:
عضو هیأت رئیسه مجلس حرکت آمریکا را محکوم به شکست خواند و گفت: اینکه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه متحد ‌شدند و در مقابل کشوری که 7 سال در جنگ با تروریست‌هاست، قدرت‌نمایی ‌کردند، باید بدانند که این‌قدرت نمایی نیست بلکه ذلت و ضعف آمریکاست.

صفحه‌ها