نمایش 1 - 10 از 1114
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: سرقت تابلوهای ایمنی و هشداری نصب شده در جاده های برون شهری این استان در اصل بازی با جان افراد و فراهم کردن زمینه تصادف و مرگ شهروندان است.
مسئول روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در همدان گفت: به مناسبت روز پزشک از دو پزشک مدافع حرم و یک پزشک فعال در عرصه خیرین سلامت در نماز جمعه همدان تجلیل می‌شود.
رئیس پلیس راه استان همدان با انتقاد از تاخیر در بهره برداری دور برگردان سه راهی اصله و افزایش سوانح فوتی و جرحی در این جاده خواستار بهره برداری سریع این طرح ها شد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه مجلس گاهی در رأس امور است و گاهی نمی‌خواهد که باشد گفت: اگر اعتراضی که به عدم اجرای قانون واگذاری قیر رایگان شد؛ برای تخلف محرز دولت در یکسان‌سازی حقوق‌ها صورت می‌گرفت؛ بی شک قانون مجلس اجرا می‌شد.
فرودگاه همدان در حالی خود را برای استقبال از زائران بیت‌الله آماده می‌کند که زمزمه‌های برقراری پرواز به مقصد عتبات عالیات از این آشیانه پس از سال‌ها چشم‌انتظاری به گوش می‌رسد.
نماینده مردم‌ همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه هگمتان بازار که متشکل از ۱۰۰۰ واحد صنفی و تجاری است یک فرصت بسیار ویژه برای سرمایه‌گذاری است.
مدیرکل ثبت احوال استان همدان از ثبت 6 هزار و 568 مورد ولادت در سه ماهه ابتدای سال در همدان خبر داد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان گفت: ماموران نیمه شب گذشته در یک عملیات ضربتی موفق به کشف ۲۰ کیلوگرم هروئین شدند.
پورمختار در تشریح عملکرد فراکسیون "مقابله با تحریم‌ها":
رئیس فراکسیون مقابله با تحریم‌ها گفت: در طی برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت و بلند مدت در جهت انزوای آمریکا تلاش می‌کنیم البته برای این کار به دنبال اجماع جهانی بر علیه آمریکا هستیم.
نماینده مردم همدان، فامنین وعضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات در مجلس گفت: بهترین راهکار برای حذف پدیده نفوذ در کشور، جلوگیری از ورود نفوذی‌ها به مجلس و دولت است.

صفحه‌ها