نمایش 1 - 10 از 1945
نماینده مردم همدان در مجلس:
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه ساخت مسکن با واسطه و بدون واسطه بیش از 3 هزار و 600 نوع شغل در کشور ایجاد می‌کند و هیچ نیازی به خارج از کشور ندارد، گفت: آیا کاهش ساخت در این زمینه ارتباطی به تحریم‌ها دارد یا نشان از بی‌مدیریت و کار جهادی نکردن و بی‌اعتقادی است.
پرداختن به موضوع پرداختن به موضوعی که امروزه ضرورت دارد و مساله مهمی است که بارها و بارها شاهد سوال نمایندگان از رئیس جمهور شدیم و تعداد قابل توجهی امضا کردند اما در نهایت امضاهای خود را پس گرفتند.
نماینده مردم همدان در مجلس:
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه واردات بی‌رویه، غیرمنطقی، قاچاق یا غیرقاچاق برنامه‌هایی در مغایرت و مخالف با اقتصاد مقاومتی است، گفت: امروز بزرگترین مشکل کشور بی‌مدیریتی، اشرافی‌گری، بی‌اعتقادی به مبانی اسلامی و جهادی کار نکردن است.
کارشناس امور بین الملل با اشاره به اینکه تهاجم نظامی ارتجاع عربی به بندر الحدیده یمن، مشابهت های زیادی به یورش های ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه دارد، گفت: عربستان، امارات و حامیان غربی آنها، تهاجم نظامی به بندر الحدیده را همزمان با بازی های جام جهانی فوتبال آغاز کرده اند.
نماینده مردم همدان در مجلس :
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخل کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا وزارتخانه های اقتصاد دارایی و صنعت و معدن درخصوص ( ال سی و ثبت سفارش) کار انجام می دهند که نمی توان منکر بسته شدن تعداد 1400 قرار داد مبتنی بر واردات شد، متاسفانه هم اکنون تعداد زیادی از ال سی هایی که باز می شود، در طی دو ماه اخیر بالای 20 میلیارد دلار خریداری شده که بی سابقه است.
مدیرکل‌تبلیغات‌اسلامی‌استان‌همدان:
گرچه امسال گرمای هوا و طولانی بودن فاصله میان سحر و افطارش، روزه‌داری را هم پرثواب‌تر و هم دشوارتر کرده اما سعه صدر مردم را نیز افزایش داده است و برکت زندگی‌شان را افزون کرده است.
نماینده اسبق مردم همدان و فامنین با اشاره به کنوانسیون استعماری FATF اظهار داشت:این چنین لوایح استعماری وسیله‌ای و ابزاری در دست دولتهای زورگو شده است که به کشورهای کوچکتر از خود زور بگویند و آنها را دست بگیرند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از اهدای 11 عضو یک جوان اسدآبادی که بر اثر حادثه تصادفی دچار مرگ مغزی شده بود، به نیازمندان در تهران خبر داد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک همدان گفت:
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک همدان با اشاره به اینکه کمترین آسیب را در زمینه مواد نیرو زا و مخدر در بین دانش آموزان و جامعه فرهنگی خود شاهد هستیم، گفت: قرص ریتالین یک مورد از آنهاست که دانش آموزان را تهدید می کند.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد:
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر اینکه اثربخشی بررسی انحرافات تفریغ بودجه به منظور ارائه راهکاری جدید برای مدیریت شهری خواهد بود، گفت: جلسات تفریغ بودجه تنها برای بررسی انحرافات و نیست ؛ بلکه بررسی عملکرد مالی و برنامه‌های یکسال شهرداری بوده و به این منظور است که با تجزیه و تحلیل وضع موجود در مقایسه با سال‌های گذشته، می توانیم نقاط ضعف و قوت را احصا کنیم و برای آینده، برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشیم.

صفحه‌ها