نمایش 1 - 10 از 816
دادستان همدان گفت: پرونده قضایی بحران آب همدان پس از انجام تحقیقات لازم، به لحاظ صلاحیت های قانونی به دادسرای تهران فرستاده شده و هرگونه تصمیم گیری در این باره با آن دادسرا است.
یک پژوهشگر در دانشکده علوم پزشکی اسدآباد تاکید کرد:
یک پژوهشگر در دانشکده علوم پزشکی اسدآباد توجه اساسی به ارائه خدمات سلامت مناسب به سالمندان لازم دانست و گفت: مطالعات حوزه خدمات سلامت سالمندی باید بیشتر مبتنی بر سلامت روان، ارائه خدمات سلامت اولیه، و اپیدمیولوژی بیماری‌ها باشد.
یک کارشناس و پژوهشگر در اسدآباد خبر داد:
یک کارشناس و پژوهشگر در دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد برای انجام پیشگیرانه رفتاری ایذر مطالعه‌ای را بر روی دانش‌آموزان دوره متوسطه شهر اسدآباد انجام داد.
مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه به دلیل وارداتی بودن برخی داروها و یا مواد اولیه آنها، گاهی اوقات به صورت مقطعی دچار کمبود می‌شوند گفت: در حال حاضر داروی همه بیماری‌های خاص در سطح استان موجود است.
مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی همدان:
مدیر نظارت بر بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داوری دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه واکسن آنفلوآنزا در سطح همه داروخانه‌های استان توزیع شده و به صورت متمرکز در داروخانه‌های هلال احمر و داخل بیمارستان‌ها موجود است گفت: افراد با نسخه پزشک می‌توانند واکسن را تهیه کنند.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دنبال آن است با تبدیل طرح هماهنگ‌سازی حقوق بازنشستگان به قانون، دولت را مکلف به اجرای آن کند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: «دهکده الگویی اقتصاد مقاومتی » در اردوگاه سیدالشهدا همدان تشکیل می‌شود.
با حضور سردار نقدی
دبیر کمیته رسانه و مطبوعات دومین کنگره ملی شهدا گفت: نخستین یادواره شهدای رسانه استان همدان با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
فرمانده انتظامی نهاوند خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: شخصی که به دلیل اختلافات شخصی یک نفر را دریکی از مناطق نهاوند با کلت کمری به قتل رسانده بود، در کمتر از 24 دستگیر شد.
مشاور فرمانده سپاه همدان تاکید کرد:
مشاور فرمانده سپاه همدان گفت: وقتی یک جوانی در موکب تربیت شده و در مسیر قرار بگیرد دشمنان از آن وحشت می‌کنند چرا که آنان خوب متوجه این امر هستند کسانی که در دفاع مقدس بودند در هیات‌ها و با نفس گرم حضرت امام (ره)، تربیت شدند.

صفحه‌ها