نمایش 1 - 10 از 1827
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان:
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری 5 هزار عنوان برنامه، همزمان با ایام الله دهه فجر سال جاری خبر داد.
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی انتقادات جناح اصلاح طلب از عملکرد رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور هنز در مسیر اصلاحات است و اصلاحات و اعتدال از هم جدا نیستند.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل ارشاد استان:
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل ارشاد استان همدان از اکران ۲۳عنوان فیلم از سری فیلمهای جشنواره فجر خبر داد.
پورمختار:برجام تا کنون هیچ عایدی برای ملت نداشته است/ دیپلماتهای ایران تضامین لازم را در متن برجام نادیده گرفتند
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام تا کنون هیچ عایدی برای ملت ایران نداشته است، گفت:در صورت بازی های سیاسی دشمن، باید با تصمیمی انقلابی از برجام خارج شویم.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده سرمایه‌گذاری در تویسرکان مسطح و هموار شده است.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان:
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره سخنان یکی از اعضائ شورای شهر همدان، در مورد استخدام های سفارشی در شهرداری گفت: من این موضوع را نه تأیید و نه تکذیب می کنم.
مدیر منطقه یک شهرداری همدان:
مدیر منطقه یک شهرداری همدان از اتمام کاوشها در میدان امام و طراحی سایت موزه ای به منظور نمایش آثار کشف شده، در هسته مرکزی شهر خبر داد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان:
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان گفت: به نظر نمی رسد در وضعیت فعلی درامدی مردم، برای سال آینده افزایشی در موضوع مالیات استان داشته باشیم.
بادامی اعلام کرد:
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهرضمن رد سیاسی بودن انتخاب بلواری به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی،گفت: هر 11 نفراعضای شورای اسلامی شهر در دور پنجم به این پیشنهاد رای موافق دادند و این اقدام هرگز جنبه سیاسی ندارد.
استاد علوم سیاسی دانشگاه بوعلی همدان:
استاد علوم سیاسی دانشگاه بوعلی همدان با بیان اینکه ریشه های تاریخی احزاب موجب بدبینی و عدم اقبال مردم به گروهها شده است گفت: فرهنگ سیاسی ما با این سابقه، دچار نوعی آنتی حزب شده است.

صفحه‌ها