نمایش 1 - 10 از 792
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به ضرورت تبیین ارزش های وحدت آفرین در هفته وحدت گفت: امروز با توجه به توطئه های دشمنان برای بر هم زدن اتحاد و انسجام مسلمانان و تضعیف دنیای اسلام، حفظ یکپارچگی بیش از هر زمان دیگری ضروری است.
معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: در هفته گردشگری برگزاری جشنواره شیره‌پزی و برداشت محصولاتی چون گردو، آلو و سیب پیش‌بینی شده که می تواند گردشگران زیادی را جذب کند.
رئیس پلیس راه استان همدان از کاهش ۴۰ درصدی تصادفات فوتی همدان طی ایام اربعین حسینی خبر داد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: سلسله نشست‌های معرفتی حسینیه اندیشه در کتابخانه‌های عمومی از عاشورا تا اربعین با محوریت کتاب و با حضور متخصصان با موضوعات روز با هدف شبهه‌زدایی از واقعه کربلا برگزار شد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از ابتلای یک نفر به بیماری وبا خبر داد و گفت: تیم بهداشتی و درمانی برای جلوگیری از ابتلای افراد بیشتری به این بیماری تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.
معاون فرماندار ملایر:
معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه ملایر گفت: برگزاری مستمر جشنواره‌ها و رویدادهای گردشگری این شهرستان به ویژه جشنواره سنتی شیره‌پزی مانیزان موجب رونق صنعت گردشگری دراین شهرستان می شود.
محمود قاسمی با اشاره به انتشار بیانیه ای در روز عاشورا توسط یکی از سران فتنه اظهار کرد: در این بیانیه سران فته به نبال این بوده که جنایت های فتنه گران در عاشورای سال ۸۸ تحت الشعاع قرار بدهد.
رئیس پلیس فتا گفت: فردی که در نهاوند، فیلم کوتاه زورگیری و آزار و اذیت یک پسر جوان را در فضای مجازی منتشرکرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
عملکرد لشکر انصار در مرصاد به منزله حفظ تنگه احد در صدر اسلام بود
25 هزار گلوله تا صبح به طرف منافقان شلیک کردم تا نیروهای کمکی برسند.
دادستان همدان از منهدم شدن شبکه کلاهبرداری و ارتشاء در نهاوند توسط دستگاه های امنیتی و قضایی خبر داد و گفت: در جریان رسیدگی به این پرونده، دو مدیر عزل، پنج نفر از عناصر اصلی شبکه دستگیر و مابقی احضار شدند.

صفحه‌ها