نمایش 1 - 10 از 835
رزمنده دفاع مقدس گفت: همین که وارد سپاه استان همدان شدم خبر آزادی خرمشهر از رادیو اعلام شد و صدای شادی مردم را به گوش خود شنیدم و مجروحیت خود را فراموش کردم.
گفتگو با جانباز دفاع مقدس
داستان شمع و پروانه را تا به حال بسیار شنیده‌اید؛ اما آنچه ‌می‌خوانید، روایتی از‌‌ همان شمع و پروانه‌ای است که هیچ کس‌ و در هیچ کجای عالم از آن به دیده و نه شنیده و نخوانده‌ است.
رئیس پلیس راه همدان با اشاره به ترافیک سبک و روان در جاده‌های استان گفت: محور گنجنامه به تویسرکان همچنان بسته است.
منتخب مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: همدان ظرفیت زیادی در حوزه گردشگری دارد و باید با برنامه‌ریزی‌، همکاری و هم‌افزایی میان دستگاه‌های ذیربط این سهم را افزایش دهیم.
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از کشف 11 هزار قلم لوازم خانگي قاچاق با تلاش ماموران پليس امنيت اقتصادي اين شهرستان خبر داد.
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، مالی و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان از ایجاد مراکز دائمی خدمات گردشگری در ورودی‌های شهر همدان خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر استان همدان از اجرای طرح داوطلب‌یار امداد و نجات خبر داد و گفت: در این طرح پزشکان داوطلب در پایگاه‌های امداد و نجات به مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌دهد.
در گفتگو با یک کارشناس فرهنگی مطرح شد:
یک کارشناس فرهنگی با بیان اینکه همه آداب و رسوم ما ایرانیان، ریشه و مفهوم دارند، گفت: مجموعه آداب و رسوم، ما را از زندگی فردی جدا کرده و به رویداد اجتماعی پیوند می‌دهد.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان همدان خبر داد:
مسئول سازمان بسیج رسانه استان همدان با اشاره به اینکه نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر کار خود را از دیماه سال 1401 آغاز و تا دیماه سال 1402 پذیرای آثار تولیدی اهالی رسانه استان همدان بود، گفت: از مجموع 1250 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره و تصمیم هیات انتخاب اولیه، مجموعا 635 اثر به مرحله داوری راه پیدا کردند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: دوازدهم هر ماه به نیت سلامتی امام زمان(عج) طرح «قرار دوازدهم» با هدف تعجیل در فرج ایشان و نهادینه کردن فرهنگ ناب مهدوی، به همت مجموعه فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر برگزار می‌شود.

صفحه‌ها