نمایش 1 - 10 از 1660
مهرماه امسال/
مسئول حوزه علمیه الراضیه شهرستان اسدآباد گفت: امسال 153 طلبه خواهر تحصیل خود را در مدرسه علمیه الراضیه اسدآباد آغاز کردند.
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ:
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ از اعزام 2000 نفر از بسیجیان به 40روستای محروم شهرستان در قالب اردوهای جهادی خبر داد.
دادستان شهرستان اسدآباد خبر داد:
دادستان شهرستان اسدآباد از کشف و ضبط 569 بطری و قوطی مشروبات الکلی در شهرستان اسدآباد خبر داد و گفت: در این زمینه دو نفر سرنشین خودروی 405 توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.
در واکنش به یک جشن تولد اینستاگرامی/
یک نماینده ادوار مجلس در واکنش به برگزاری جشن تولد یک نماینده برای اینستاگرامش گفت: این کار سخیف و بچه بودن نماینده را به تصویر کشید.
یک پژوهشگر حوزه بانکی:
یک کارشناس مسائل اقتصادی و پژوهشگر حوزه بانکی با بیان اینکه دولت در اقتصاد ایران نقش اصلی را در رشد نقدینگی ایفا می‌کند و این امر به ساختار اقتصادی کشور و اتکا به درآمدهای نفتی برمی‌گردد، گفت: راه برون‌رفت از آن تکیه‌بر عامل فناوری و بهره‌وری در تابع تولید است که البته نیاز به عزم جدی و یک برنامه بلندمدت اقتصادی دارد.
مدیر موسسه اندیشه و انقلاب؛
مدیر موسسه اندیشه و انقلاب در گفت و گو با ما اظهار کرد: موسسه انقلاب و اندیشه که به منظور لبیک به مطالبات رهبری در حوزه اندیشه و فرهنگ انقلاب اسلامی ایجاد شده است در زمینه حمایت عملی از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی نیز وارد شده است.
امیر خجسته:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این حساسیت باید برای مسئولین راه و ترابری و استانداری ها باید باشد که امنیت جاده ها را برقرار کرده و نقاط حادثه خیز را اصلاح کنند.
یک فعال فضای مجازی:
یک فعال فضای مجازی می‌گوید: برنامه‌ریزی برای استقلال شبکه اینترنت جمهوری اسلامی از شبکه‌های صهیونیستی امری مبارک است و میتوان دست آنان را از تهدید کوتاه‌تر کرد.
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی:
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: ما رئیس دیوان محاسبات را در مجلس میخواهیم و باید با مستندات و دلائل متقن در مجلس صحبت بکند.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی همدان مطرح کرد:
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی همدان با اشاره به اهمیت روز مباهله اظهار داشت: درسی که روز مباهله برای امروز جهان دارد این است که در مقابل منطق و استدلال و حقانیت نظام اسلامی،قرآن و عترت بایستی سر تعظیم فرود آورد.

صفحه‌ها