نمایش 1 - 10 از 1551
روز قدس
مسئول اردوهای راهیان نور دانشجویی همدان عنوان کرد: امام خمینی (ره ) روز قدس را در قلب تاریخ وضع کردند تا به جهانیان ثابت کنند مسئله فلسطین مردمی ترین و فراگیرترین موضوعی است که به همه مسلمانان جهان مربوط است.
سردار اهوازیان:
یک فرمانده قرارگاه به‌کلی سری نصرت با بیان اینکه سپاه با حمله موشکی به داعش بخشی از قدرت خود را بالفعل کرد و این نشانه مشتی از خروارها قدرت بود، گفت: حمله کور تروریستی در تهران موجب شد تا بیشتر قدر و عیار حضور مدافعان حرم درجبهه مقاومت را بدانیم.
فرماندار اسدآباد:
فرماندار شهرستان اسدآباد بر حضور یکپارچه و وحدت‌بخش مردم مؤمن و شهیدپرور اسدآباد تأکید کرد و گفت: نباید محور پیام راهپیمایی که همان ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی است، فراموش شود.
رئیس بسیج اساتید استان همدان در گفتگوی اختصاصی با نافع:
رئیس بسیج اساتید استان همدان گفت: شهید چمران این استاد بسیجی هر جا که احساس کردند انقلاب و نظام مقدس اسلامی به حضور و تخصص ایشان نیاز دارد، وارد عرصه کار شدند.
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد:
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: حمله موشکی سپاه به مواضع گروه‌های تروریستی در خاک سوریه، استکبار جهانی را به کما برد.
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ:
فرمانده سپاه کبورداهنگ گفت:مردم غیور ایران اسلامی در روز قدس اقتدار و عزت این ملت را در مقابل دشمنان نظام به نمایش خواهند گذاشت.
رئیس بسیج اساتید استان همدان در گفتگو با نافع:
رئیس بسیج اساتید استان همدان اعلام میکند: در پروژه هایی که ارگان های مختلف در دست انجام دارند، آمادگی آن را داریم که بخش فرهنگی پروژه ها را بر عهده گرفته و برای آن پیوست فرهنگی تدوین نماییم.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه مسئولین باید از تحریم های جدید آمریکا درس عبرت بگیرند،اظهار داشت: ما نمیتوانیم ساکت بمانیم، باید متقابلا عکس العمل نشان دهیم، دولت، مجلس و مخصوصا آقای ظریف باید در مسئله تحریم های آمریکا با اقتدار ظهور پیدا بکنند.
استاد درس خارج حوزه های علمیه استان همدان بیان داشت: جای تاسف دارد کسانی که لباس روحانیت بر تن دارند، سخنانی می گویند و ادعایی دارند که نه با مذهب شیعه مطابقت دارد، نه با جملات و ادبیات عرب و نه با سایر سخنان و بیانات امیرالمومنین!
دبیر هیئت‌رئیسه مجلس
دبیر هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی کوتاهی، سکوت و انفعال نشان دادن در برابر مواضع غربی‌ها را در جهت تضعیف نظام خواند و گفت: این مهم بخشودنی نیست و اگر کوتاهی در این زمینه باشد، منجر به محکومیت و شکست است.

صفحه‌ها