نمایش 1 - 10 از 1501
به اتهام ورود غیرمجاز و تخریب مراتع و مزارع؛
دادستان شهرستان اسدآباد از بازداشت 6 نفر از عشایر در این شهر خبر داد و گفت: این امر به اتهام ورود غیرمجاز به مراتع منابع طبیعی، تخریب مزارع روستایی و حمل اسلحه غیرمجاز صورت گرفته است.
به اتهام تهديد و توهين به نامزد رياست جمهوري؛
دادستان شهرستان اسدآباد عليه يكي از روساي ادارات به اتهام تهديد در امر انتخابات و توهين به نامزد رياست جمهوري و مقدسات اعلام‌جرم کرد.
یکی از حوزویان اسدآبادی گفت: پیامبر اکرم(ص) با تشکیل سپاه و مرکز حکومت خود در مسجد از همان ابتدا حکومت سیاسی را شکل داد نه سکولار و لیبراسیم.
امروز/
رئیس فوریت‌های پزشکی اسدآباد گفت: بعدازظهر امروز براثر ریزش چاهی در روستای چنارسفلی جوان 31 ساله‌ای اهل روستای تاجی‌آباد فوت کرد.
هشدارهای دادستان اسدآباد به نامزدهای شورای شهر؛
دادستان شهرستان اسدآباد با اشاره به اخبار موثقی در خصوص خریدوفروش آراء در این شهر تأکید کرد: در صورت مشاهده تخلف در این زمینه و یا اقدامات ساماندهی شده برای حضور افراد غیربومی از روستاها و شهرها بدون چشم‌پوشی نامزد و افراد خاطی بازداشت خواهند شد.
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: یک نقطه ضعف بزرگی که در کارنامه دولت فعلی است امضا کردن سند 2030 است که یک سند بسیار زننده، ضد فرهنگ اسلامی و ضد اسلام است، اگر نبود در کارنامه این دولت مگر همین نقطه سیاه کافی بود که به آنها رأی ندهند.
مسئول بسیج مداحان شهرستان اسدآباد:
مسئول بسیج مداحان شهرستان اسدآباد، گفت: کاندیدایی که با بی‌توجهی به خطوط قرمز نظام از بردن نام عناصر فتنه در جلسات تبلیغاتی موجب سوت و کف زدن عده‌ای ناآگاه در داخل شدند، دردل مرد جا ندارند.
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: با وجود اینکه سومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری اقتصادی بود ولی متاسفانه چند نفر از کاندیداها به جای دفاع از برنامه های خود، دفاع از اینکه 4 سال دولت در دست خودشان بود چه کردند و اینکه برنامه های اقتصادی خود را عنوان بکنند مباحث انحرافی را مطرح می کردند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: چه شده که برخی مسئولان با تمام اشتباهاتشان خود را شرمنده‌ی مردم نمی‌دانند و آیا وقتش نیست که حق انقلابی بودن و ماندن، حق مستضعفین، اسلام‌خواهی و آب‌وخاکمان را مطالبه کنیم.
مسئول بسیج دانشجویی حوزه شهید مطهری با بیان اینکه متاسفانه شاهد آن هستیم فضای امنیتی و بسته دانشگاه فرهنگیان اجازه تحلیل را از دانشجویان گرفته است؛ گفت: این فضای امنیتی در دو ماه اخیر در پردیس شهید باهنر افزایش پیدا کرده است به گونه ای که با اکثر برنامه های روشنگرانه و بصیرتی تشکل های دانشجویی از جمله بسیج دانشجویی مخالفت می کنند.

صفحه‌ها