وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ ومدیریت حوادث استان همدان گفت: چهار نفر از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس اتباع خارجی شامل چهار تبعه پاکستانی و یک نفر تبعه عراقی است.
دادستان بهار:
دادستان بهار گفت: از آنجا که زیر ساخت‌های لازم برای جداسازی لجن و ارسنیک از پساب تصفیه‌خانه شیخی جان وجود ندارد و کشاورزان پایین دست از پساب ها برای آبیاری استفاده می کردند، دستورات لازم برای جلوگیری از این کار صادر شد.

اخبار ویژه

شهیده منیره سیف، نوعروس 17 ساله در سال 1360 به‌دست منافقین کوردل آمریکایی به شهادت رسید.
«مهدی فریدی» در اول تیر سال 1337 در همدان متولد شد و در هشتم اردیبهشت سال 1360 به شهادت رسید.
«حسین شاه‌حسینی» بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همزمان که در پایگاه سوم شکاری همدان مشغول خدمت بود، به فرماندهی عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همدان نیز منصوب و برای انجام هر مأموریت خطرناک پیش‌قدم شد و بار‌ها و بار‌ها تا یک قدمی شهادت رفت.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: هنرمندان تئاتر ملایر موفق به کسب تندیس‌های هفتمین جشنواره هنری فانوس شدند.
دادستان بهار:
دادستان بهار گفت: از آنجا که زیر ساخت‌های لازم برای جداسازی لجن و ارسنیک از پساب تصفیه‌خانه شیخی جان وجود ندارد و کشاورزان پایین دست از پساب ها برای آبیاری استفاده می کردند، دستورات لازم برای جلوگیری از این کار صادر شد.
دادستان همدان گفت: پرونده قضایی بحران آب همدان پس از انجام تحقیقات لازم، به لحاظ صلاحیت های قانونی به دادسرای تهران فرستاده شده و هرگونه تصمیم گیری در این باره با آن دادسرا است.
یک پژوهشگر در دانشکده علوم پزشکی اسدآباد تاکید کرد:
یک پژوهشگر در دانشکده علوم پزشکی اسدآباد توجه اساسی به ارائه خدمات سلامت مناسب به سالمندان لازم دانست و گفت: مطالعات حوزه خدمات سلامت سالمندی باید بیشتر مبتنی بر سلامت روان، ارائه خدمات سلامت اولیه، و اپیدمیولوژی بیماری‌ها باشد.
یک کارشناس و پژوهشگر در اسدآباد خبر داد:
یک کارشناس و پژوهشگر در دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد برای انجام پیشگیرانه رفتاری ایذر مطالعه‌ای را بر روی دانش‌آموزان دوره متوسطه شهر اسدآباد انجام داد.
مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه به دلیل وارداتی بودن برخی داروها و یا مواد اولیه آنها، گاهی اوقات به صورت مقطعی دچار کمبود می‌شوند گفت: در حال حاضر داروی همه بیماری‌های خاص در سطح استان موجود است.
توجه به مسائل اساسی در کشت گندم نظیر کشت در زمان مناسب و استفاده از فناوری‌ها در کشاورزی، از موارد ضروری است که خودکفایی کشور در تولید گندم را پایدار می‌کند و ما برای حفظ خودکفایی گندم و سپس صادرات این محصول، هیچ راهی جز حرکت به سمت این راهبردها نداریم.
تا قبل از اینکه آقا به ایرانشهر تشریف بیاورند،مردم شیعه و سنی هرکدام برای خودشان زندگی می‌کردند و کاری به کار هم نداشتند. اما محبت‌های آقا،پیشقدم شدن‌شان برای برقراری ارتباط با علمای اهل سنت و کمک‌رسانی بدون تبعیض‌شان به مردمان شیعه و سنی در سیل ایرانشهر،اختلاف و دودستگی میان شیعیان و اهل سنت را از بین برد و باعث شد دوباره مثل اعضای یک خانواده دور هم جمع شویم.