دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

10 سال پیش بود که کلنگ احداث مجموعه مینی ورود(جهان کوچک )در نزدیکی جاده سلامت و بام ملایر در زمینی به مساحت 48 هکتار به زمین زده شد.
فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان:
فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه پشت پرده تمام مذاکرات استکبار جهانی و صهیونیست‌ها هستند، گفت: بعید است که ما بتوانیم در این اوضاع پیروز شویم چرا که آنها نمیتوانند کشور اسلامی را تحمل کنند.

اخبار ویژه

خانه احزاب همدان خرداد راه اندازی می شود
مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان گفت: خانه احزاب استان تا پایان خرداد سالجاری با حضور چهره های سیاسی راه اندازی می شود.
     کودک 9 ماهه از آغوش مادر به دامن مرگ رفت
جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی خودروی سواری سمند کودک 9 ماه جان خود را از دست داد و والدین او مجروح شدند.
مشارکت همه جانبه شهرداری در ورزش همگانی
مشاور شهردار و سرپرست مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری مطرح کرد:
مشاور شهردار و سرپرست مدیرعاملی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان نیز در این نشست گفت: شهرداری همدان رویکرد حمایتی و مشارکتی برای توسعه ورزش همگانی دارد.
1 خرداد ؛ روز بهره‌ وري و بهينه سازي مصرف
در تعریف مفهومی بهره وری عبارت است از؛ استفاده مطلوب، موثر و بهینه از همه لحظه ها، مجموعه امكانات، ظرفیت ها، پتانسیل ها، سرمایه ها، نیروها و منابعی است كه به انسان برای رسیدن به رشد و شكوفایی همه جانبه كمك می كند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان:
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان بااشاره به وجود فروشگاه های زنجیره ای در استان گفت: فلسفه فروشگاه های زنجیره ای جهت رفاه حال مردم در سطح شهرهاست.
دانشجویان آفریقایی بهکاپ را در همدان فرا گرفتند
دبیر هیات گلف همدان با بیان اینکه دانشجویان اهل کشور بروندی در قاره آفریقا در همدان آموزش بهکاپ را فرا گرفتند گفت: این برنامه در راستای انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه بوعلی سینا همدان انجام شده است.
شهردار همدان اعلام کرد:
شهردار همدان ،حمایت از تولیدکنندگان داخلی بویژه تولیدات بومی را جزو برنامه های مدیریت شهری اعلام کرد و گفت: طبق مصوبه شورا طرح بهنام «برند همدانی، نماد افتخار ملی» در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
رئیس فراکسیون فرهنگیان:
رئیس فراکسیون فرهنگیان گفت:مطالعات تطبیقی نشان می دهد، حتی در کشورهایی که مدعی توسعه هستند ، آموزش وپرورش در این حجم خصوصی نشده است،عدالت آموزشی اولیه ترین حق شهروندی کودکان ونوجوانان است،که متاسفانه در آموزش وپرورش نقض شده است،
در ماه ضیافت الهی
حاج امیر چلویی از بنیانگذران سپاه همدان و از جانبازان دوران دفاع مقدس پس از تحمل سال‌ها درد و رنج جانبازی درگذشت.
خجسته:
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری در مجلس بر لزوم ارائه چارچوب‌های حقوقی و قانونی برای ارزهای دیجیتال تاکید کرد و گفت: متاسفانه ارز های دیجیتال ابزار اصلی پولشویی شده اند.

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 273
روزنامه واشنگتن پست در گزارشی با اشاره به ویژگی های رفتاری «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و ارزیابی روانشناختی وی، تاکید می کند که ترامپ شخصیتی هنجارشکن و خودشیفته دارد.
02/31/1397 - 10:40

صفحه‌ها

اشتراک در بین الملل