نمایش 1 - 10 از 950
همزمان با تداوم تظاهرات اعتراضی مردم در شهرهای مرکز و جنوب عراق علیه ضعف خدمات عمومی بویژه خاموشی های طولانی مدت و بی آبی و نیز قطع خط انتقالی برق صادراتی ایران به عراق بدلیل نیاز مبرم داخلی، شایعات و خبرسازی های فراوانی در این خصوص صورت گرفت.
او البته از دستگاه‌هايي که نتوانسته‌اند اوراق و اعتبارات دستگاه خود را جذب کنند، خواست که طي جلساتي که با هماهنگي برنامه و بودجه و استانداري برگزار مي شود، اين اعتبارات را جذب کنند.
قوه قضاییه به واسطه آنکه رئیس آن منصوب رهبر انقلاب است همیشه برای انقلابیون جایگاه متفاوت و احترام ویژه ای داشته است. طوری که موفقیت ها و دادگری های این قوه همواره مایه سرافرازی و افتخار انقلابیون و مخصوصا جوانان انقلابی بوده است و ناکامی های گاه و بیگاه این دستگاه نیز موجب ناراحتی.
ماجرا از قبل قابل پیش‌بینی بود و متاسفانه باید پذیرفت که مسئولان برنامه‌ریز و تصمیم‌ساز در عرصه اقتصادی و نیز دست‌اندرکاران امور نظارتی و اطلاعاتی کشور، کوتاهی غیر قابل توجیهی مرتکب شده‌اند.
چندی است که زمزمه جابه جایی یکی از دیگر مدیران بومی شهرستان یعنی یوسف سعیدی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان بهار که مدیریت آموزش و پرورش دو شهر بهار و صالح آباد را بر عهده دارد به گوش می رسد.
خبر سنگین است و بهت آور .دلار در سر آشیبی سقوط است و رئیس جمهور کشورمان ایران برای تفریح به منطقه تفریحی توچال رفته است.
روز گذشته سه اتفاق همزمان باعث شد تا جمهوری اسلامی و بخصوص انقلابیون مورد هجوم رسانه ای در فضای مجازی قرار گیرند: جریان ویلای لواسان، لغو موقت پخش بازی تیم ملی در استادیوم آزادی و عدم حضور کارلوس پویول در صدا وسیما
رهبر معظم انقلاب به هر زبانی که می‌شد این دو کمله یعنی «اقتصاد مقاومتی» را برای پیشبرد وضعیت اقتصادی کشور به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کردند.
بالاخره پس از چهار سال انتظار تیم ملی فوتبال ایران که به عنوان اولین تیم به روسیه اعزام شد عصر فردا ساعت 19:30در ورزشگاه کریستوفسکی سن‌پترزبورگ به مصاف تیم ملی مراکش می‌رود.
صحبت های دیروز عبدالرضا مصری در صحن علنی مجلس بسیار مهم و قابل توجه است. نماینده کرمانشاه در نطق میان دستور خود گفت: "نمایندگان در صحن از مرکز 118 بیشتر پاسخ تلفن می‌دهند و قوانین به این نوع تصویب می‌شود، متاسفانه نمایندگان جواب نامه داده یا نامه می‌نویسند و می‌پندارند قانونگذاری می‌کنند، 5 دقیقه پشت تریبون صحبت کرده و همدیگر را در آغوش می‌کشیم گویا از فتح الفتوح آمده یا از کربلای پنج بازگشتیم، هیات رئیسه هم کار خود را می‌کند و مزاحمتی برای ما ندارد."

صفحه‌ها