نمایش 1 - 10 از 901
جای تعارف نیست که جامعه هدف نمازی‌ها و زاغری، هرگز مردم عادی کف خیابان نبود و آنها دنبال یارگیری از مسئولین بوده‌اند و در این مسیر، موفقیت‌های بسیاری هم کسب کردند.
به بهانه روز دانشجو:
"آگاهی" عنصر حیات بخشی است که به واسطه آن می توان در یک جامعه کمال و رشد ایجاد کرد و یا با حذف راههای آگاهی بخش به انجماد و رکود آن جامعه اقدام کرد.
محمد علی پورمختار ، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی در کانال تلگرامیش بیانیه ای منتشر کرده و از تنزل جایگاه نمایندگی مجلس به یک واحد خدمات رسانی، توصیه، سفارش و پیگیری امور اجرایی گلایه می کند.
به بهانه روز مجلس؛
می گویند؛اشتغال زایی، محرومیت زدایی، تلاش برای جذب اعتبارات هر چه بیشتر، قانون گذاری، نظارت بر دولت و ایفای نقش سازنده و فعالانه درمجلس از وظایف نمایندگان مردم است اما یکی نیست ازاین دست تئوری پردازان سوال کند که چه کسی گفته مجلسیان باید این همه کار کنند؟! اگر قرار به این همه کار باشد پس چه کسی در مراسم تحلیف رئیس جمهور با "موگرینی ها" عکس سلفی بگیرد!
میدل ایست آنلاین
یک نشریه آمریکایی نوشت، ایران و روسیه، واشنگتن را از معادلات نظامی و سیاسی سوریه، به حاشیه رانده‌اند.
شجره خبیث و ملعونه داعش در خباثت و شقاوت ،گوی سبقت را از اسلاف گذشته خود ربود و با شنیع ترین روشها تعداد کثیری از مردم مظلوم دو کشور عراق و سوریه را به کام مرگ کشاند.
به بهانه سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع)؛
درک اهمیت جایگاه امامت بسیار حائز اهمیت است چرا که کسی که اصل امامت را در جامعه جاری می کند امام است.
از فرصت طولانی یک زندگی که می تواند با مطالعه ،عمیق تر و کارآ تر شود تنها هشت دقیقه را به مطالعه اختصاص می دهیم.
جشنواره رفع تکلیفی نمی خواهیم
عده ای از هنرمندان بر این عقیده اند که تأثیر برخی جشنواره ها در روند پیشرفت هنر تئاتر کمرنگ شده است و برگزیده شدن در این جشنواره ها نمی تواند ملاک خوبی برای ارزیابی باشد.
آیا شورا نشینان ازخندیدن به ریش شهروندان دست برخواهند داشت؟!
سریال پرجاذبه شهردار همدان همچنان ادامه دارد و به نظرمی رسد شورانشنینان قصد دارند این سریال را با آب بستن همچنان کش دهند!

صفحه‌ها