نمایش 1 - 10 از 826
یادداشت/هوشنگ نادری
یک کارشناس مسائل سیاسی به بهانه گمانه‌زنی‌های کاندیدا(نامزد) صندلی شهرداری تهران سهم‌خواهی طیف‌های سه‌گانه اصلاحات را بررسی کرده است.
یادداشت/فاطمه بگزاده
به‌راستی دلم برای افکار غلط تو می‌سوزد، تو به قول آقایمان با این ترقه‌بازی ما را از چه می‌ترسانی؟ اینجا ما همه مالک اشتریم و پشت این انقلاب ایستاده‌ایم...
مقاله/مهدی فردوسی
یک دکترای اقتصاد می‌گوید: این روزها و شاید بهتر باشد بگوییم این سال‌ها بحث داغ اقتصاد ایران پرداختن به مسئله¬ی نرخ سود بانکی و معمولاً سخن از کاهش آن در محافل اقتصادی است گویی که اقتصاد ایران مشکل دیگری جز این ندارد و اگر این نقیصه رفع شود در نردبان رشد و توسعه به سمت پله­‌های بالا حرکت کرده و غول­‌های اقتصادی دنیا را پشت سر خواهیم گذاشت؛
یادداشت /هادی فتحی اقدم
دیروز داعش به منافقین پیوست،شهدای ترور ایران از 17هزار به 17هزار و 12نفر رسیدند اما چیزی که قابل تامل بود اثبات این موضوع بود که هر گاه حاکمان در مقابل دشمنان وا می دهند و دوستان غربگرا در ایران قدرت بیشتری پیدا می کنند ما با فاجعه امنیتی بزرگی مواجه می شویم.
احکام حقوقی/
بر اساس قوانین و آئین‌ دادرسی کیفری ماده ۹۶ بند ب انتشار تصویر و سایر مشخصات متهم به درخواست بازپرس و موافقت دادستان مجاز است.
در گفت گو با رحیمی روشن مطرح شد
دکترای علوم سیاسی و عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان در رابطه مفت فروشی نفت به ترکیه و پیوند آن با قرارداد کرسنت اظهار داشت: دولت محترم باید شفاف سازی بکند که چرا گاز را مجانی به ترکیه می دهد و اصلا چرا در کرسنت ایران محکوم شده است.
واکنش یک شهروند به تحقیر و توهین یک خبرنگار/
یک شهروندان اسدآبادی در واکنشی به تحقیر و توهین مجری مراسم جشن پیروزی انتخاباتی به یک خبرنگار یادداشتی نگاشت.
یادداشت/
یک نویسنده کتاب دفاع مقدس با گلایه از کوتاهی و کج سلیقگی مسئولان نسبت به معرفی شهدا، گفت: مجسمه افرادی چون شهید همت‌ها، شیرازی و شیرودی‌ها که هرکدام پهلوانان این آب و خاک‌اند، را اگر با طلا هم بسازند، باز کم است.
یادداشت/
بار دیگر با زمزمه‌های تودیع یکی از مسئولان نهادهای فرهنگی اسدآباد، دغدغه و مشکلات فرهنگی این شهرستان به چشم می آید.
یادداشت/فاطمه بگزاده
نویسنده اسدآباد در یادداشتی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان نوشت: اگر کسی خوبی‌هایمان را فراموش کرد ما خوب بودن را فراموش نکنیم چراکه مجوز رسیدن به این مهمانی پاکی دل و چشم است فقط همین...

صفحه‌ها