نمایش 1 - 10 از 882
لزوم بهینه سازی زنگ ورزش در مدارس از جمله مسائل با اهمیتی است که باید نظام آموزشی کشوربیش از پیش به این مهم بپردازد چرا که ورزش سهم مهمی درارضای نیازهای دانش آموزان برعهده دارد.
برای افکار عمومی کاملا روشن است که ژست مبارزه با تروریست و داعش از سوی سردمداران آمریکا بویژه آقای ترامپ فریبکاری است. اگر ترامپ واقعا با تروریست در منطقه مخالف است، باید خود از حامیان سپاه باشد و به دلاوری‌های آن تعظیم کند.
اتمام آرامش سه ماهه با کنایه ها در دانشگاه
سخنرانی تند روحانی بار دیگر فضای سیاسی کشور را وارد وضعیتی غیر آرام کرد.
هوشنگ نادری/
یک کارشناس مسائل سیاسی در خصوص چرایی تنظیم گزارش خبری کذب علیه ریاست قوه قضائیه و نمایش تناقضات درون متنی آن اینگونه نوشت: خود این نکته یادآور این مسئله است که درغگو کم حافظه است و تنظیم کنندگان این خبر حتی زحمت یکپارچه سازی و رفع تناقضات را بخود نداده اند و یا سهل شایعه پراکنی ارجحیت داشته تا ریزه‌کاری‌ها فدای اصل مسئله گردد.
از حوالی ۵ سال قبل تحلیل‌هایی در قبال پرونده «برجامِ روحانی» ارائه شد که حضور «جواسیس اصطلاحی» در این پرونده را پیش‌بینی کرده بودند. فازهای بعدی این تحلیل‌ها چیست؟!
محمدی نوشت: در اوج گرفتاری و با اکراه تمام، فایل ویدئویی برنامه صدای امریکا را که قرار بود در آن روح الله زم اسناد جاسوسی دختر رییس قوه قضاییه را افشا کند، تماشا کردم.
بالاخره بعد از کش و قوس های انتخاباتی ، حسین مرادی با کسب 11 رای از پنجمین شورای شهر ،در جلسه روز سه شنبه 11 مهرماه 96 به عنوان شهردار همدان انتخاب شد.
تصویرسازی از شهدا در طول این سال‌ها همیشه در رسانه ملی موفق بوده است. چندی پیش مجموعه «سیمرغ» با موضوع زندگی شهیدان شیرودی و کشوری از شبکه آی‌فیلم بازپخش شد و من هم با علاقه بعد از سال‌ها به تماشای این اثر نشستم. راستش بعد از دیدن این سریال، متوجه شدم هنوز هم برای مخاطب تاریخ مصرف دارد.
اصلاح طلبان از استاندار چه میخواهند؟
به نظر می رسد پس از تلاشهای گسترده اصلاح طلبان استان همدان برای تغییر نیکبخت از استانداری اکنون و پس رنگ باختن وعده تغییر به جای چانه زدن برا تغییر به چانه زدن برا کسب امتیازات و نفوذ بیشتر در مدیریت استان رو آورده باشند.
معضل بیکاری در کشور به شکل گسترده‌ای وجود دارد و این چالش هم فقط مختص فارغ‌التحصیلان دانشگاهی نیست. وقتی صنعت، کشاورزی و سایر بخش‌های تولید نتواند شغل‌های متعددی ایجاد کند و در رکود باشد، طبیعی است که بیکاری هم در جامعه به وجود می‌آید.

صفحه‌ها