نمایش 1 - 10 از 941
طی روزهای گذشته رئیس جمهور آمریکا به طور رسمی تصمیم خود را درخصوص خروج از برجام اعلام کرد، این تصمیم با اینکه چندان نیز دور از ذهن نبود، اما موجی از واکنش ها در بین مردم، مسئولان و سیاسیون را موجب شد.
وای از روزی که مسؤولین شهر در مدیریت احداث و کنترل کوچه‌ها و خیابان‌های شهر به قدری عاجز و ناتوان باشند که ریزش‌های جوّی به مصیبت عظمای مردم شهر تبدیل شود.
اروپایی‌ها در حالی که آمریکا در برجام بود، جرات نداشتند در مقابل تهدیدات آمریکا موضع بگیرند، حال آقای روحانی چگونه انتظار دارد اروپایی‌ها بعد از خروج آمریکا از برجام و اعمال رسمی تحریم‌های جدید و قبلی، تحریم‌های ایران را بردارند.
پس از ماهها کش و قوس و ناز کردن های رئیس جمهور آمریکا، که البته سوابق غیر اخلاقی وی نیز به هیج عنوان قابل انکارنیست،این کابوی تازه به دوران رسیده آمریکایی از زمین برجام خارج شد.
نخستین جشنواره پویانمایی کشور در همدان کلید خورد و طی روزهای پانزدهم تا هفدهم اردیبهشت ماه روند کار را دنبال کرد.
طبق آنچه از سیاست اخیر دولت در ارتباط با سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) به چشم میخورد، عملا فعالیت صادر کنندگان محصولات کشاورزی با مشکل مواجه شده است و تا تثبیت سیاستهای ارزی دولت کار به درازا خواهد انجامید
این روزها فرمانداران استان همدان گویا درون یک چرخ و فلک نشسته اند و در شهرستانی تودیع و در شهرستانی دیگر معارفه می شوند آن هم در جغرافیایی مکانی یک استان!
معارفه فرماندار جدید به عنوان عالیترین مقام مدیریتی شهرستان بهانه ای شد برای یک گفتگوی بسیار صریح و بی پرده با مردم و مسئولین شهرستان و استان.
مسولین استان و نمایندگان مجلس طی دفعات مکرر بر لزوم توجه به صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی استان تاکید کرده اند اما از تاکید تا عملیاتی شدن یک شعار فرسنگها فاصله است.
در چند روز گذشته خبری مبنی بر استعفای معاون جوان سازمان محیط زیست منتشر شد که این خبر بار دیگر سازمان مذکور و متولیان آن را بر سرزبان ها انداخت.

صفحه‌ها