نمایش 1 - 10 از 856
شاعر بسیجی اهل رزن تقدیم کرد:
بانوی بسیجی شاعر اهل رزن، شعری سروده و به مقام شامخ شهید مدافع حرم «محسن حججی» تقدیم کرد.
نگاهی به انتخاب شهردار برای همدان؛
بحث انتخاب شهردار برای شهرهای کشور وارد مراحل جدید شده است.در این میان همدان به عنوان نخستین شهر و مدنیت در ایران جایگاه ویژه همچون همیشه دارد.
مساله اصلی واکنش ها به این پیام است. اثر این پیام چه بود؟ این خبر تا کجا نفوذ پیدا کرد؟ چه میزان واکنش ایجاد کرد؟ از واکنش های هیجانی و خبری عبور کنید. بالاخره هر نوع ساختار شکنی جذابیت خبری هم دارد. سوال این است که حوزه اثر چه میزان است؟ چه تعداد از هم صنفی هایش را همراه کرد؟
کمیته رفع حصر اگر عزم «درمانگری» دارد، باید اولاً: پیوستن منافقین جدید به منافقین قدیم را محکوم کند و اعلام نماید که فتنه ۸۸ محصول پیوستن این دو به هم بود.
با حقوق شهروندی در نگاه امام رضا(ع) آشنا شوید
این یادداشت صرفاً به برخی از نمونه ها و جلوه های حقوق شهروندی ازمنظر ثامن الحجج(ع) پرداخته است.
یادداشت/ مرضیه کریمی رادپور
«خبرنگاران چشم بینا و زبان گویای جامعه هستند» این جمله آشنایی برای قشر خبرنگار است که بارها در جلسات متعدد از سوی مسئولین مطرح می شود؛ اما درصد کمی از مسئولین به آن اعتقاد دارند.
یادداشتی پیرامون عکس سفلی نمایندگان مجلس با موگرینی/
وقتی ورودی‌ها از افراد و اشخاص انقلابی نباشد و آموزه‌های غربی و مکاتب و فرهنگ‌های دیگر وارد اندیشه هر فردی بشود، قطعاً در پردازش و خروجی‌ها که در عملکرد و رویکردها به منصه ظهور گذاشته می‌شود، تأثیرگذار خواهد بود؛ بنابراین امروز بایستی در ورودی‌ها بازنگری کنیم.
در واکنشی به بی‌توجهی یک قانون‌گذار به قانون/
یک عضو هیئت‌علمی دانشگاه بوعلی سینا در کانال تلگرامی خود در واکنش به شکستن بینی یک مأمور توسط یک نماینده مجلس نوشت: به نظر می‌رسد بهترین راه که بازدارند موارد مشابه در آینده باشد، قصاص است.
انقلاب اسلامی طلیعه و نشانه ای برای همه ی آرمانها خوب و خیر بشر در تمام دوران ها بوده و خواهد بود.
یادداشتی از دکتر حسن رحیمی روشن
بیانیه سه کشور فرانسه انگلیس وآلمان در همراهی با آمریکا، سه کشور اروپایی در اعتراض به پرتاب ماهواره بر سیمرغ در بیانیه ای از ایران خواستند از پرتاب هر نوع موشک خود داری کنند.

صفحه‌ها