نمایش 1 - 10 از 816
یادداشت/
آقایان و خانم‌های شورا! چهره مردم رنج‌دیده از تبعیض و محروم از امکانات را بر دیوار ذهنتان الصاق کنید و برای لحظه‌ای آن را فراموش نکنید که اگر چنین شود خیانتی بزرگ در حق‌شان روا داشته‌اید.
زمانی که نتايج آراء براي انتخاب عالي ترين مقام اجرایي؛ رياست جمهوري دوازدهم و محلي ترين نهاد مشورتي؛ پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر و روستا از طريق رسانه ها اعلام شد تحليل هاي متعددي از سوي افراد، رسانه ها ،احزاب سياسي،و شبکه هاي اجتماعي منتشر گرديد که سعي در تفسير انتخابات بر اساس يافته ها و علايق خود داشتند اما استان همدان چهره ي متفاوتي در اين دوره از خود به نمايش گذاشته و همدان را بعنوان مهد انقلابيون به كشور معرفي كرده است .
شریعتمداری:
مدیرمسئول کیهان، حمله روحانی به برخی ازکانون‌های اقتدار نظام را باعث جری شدن آمریکا و شیوخ برخی کشورهای عربی دانست و گفت: دولت آقای روحانی دراولین روز انتخاب خود، سایه جنگ را برای ملت سوغات آورده است.
برادر باقر! امروز 25 اردیبهشت 96 در حالی که در اوج محبوبیت رقابت انتخاباتی قرار داشتی، حرکتی را انجام دادی و در جهت تغییر و افزایش توان انقلابی‌گری به نفع حجت‌الاسلام و‌المسلمین رئیسی این سید اولاد پیغمبر و سرباز ولایت ایثارگری کردی که هیچ واژه‌ای توان رساندن این پیام را در قامت خود نمی‌بیند.
یادداشت/
یک کارشناس فرهنگی می‌گوید: حضور چشمگیر بانوان اسدآبادی در کاندیداتوری شورای شهر نویدی برای فعالیت در حوزه بانوان است اما مسئله که کام را تلخ می‌کند، نوع تبلیغات پوستری آنان بوده که کاش توجهی به عفت عمومی هم می‌شد.
برجام و نقض آن علاوه بر غیرقابل‌اعتماد بودن استکبار، غیرقابل‌اعتماد بودن جریان غرب‌گرا و غیرانقلابی را نیز در کشورمان اثبات کرد.
عصر و غروب روز جمعه، بیست و دوم اردیبهشت ماه نود و شش، صدا و سیما روز سختی را در پیش خواهد داشت؛ مناظره ای سنگین و پیچیده که محل تراکم تمرکز هاست و رکورد تماشای تلویزیون در سال‌های اخیر خواهد شکست و گستره مخاطبان بین‌المللی می شود؛ اما پیش بینی گام سوم این گفت‌وگو های شش ضلعی دو جانبه، تقریباً کار سختی است.
در سفر حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس دولت یازدهم به همدان سخنانی بیان شد که با شأن و جایگاه یک رئیس جمهور سازگاری ندارد و نام آن را تنها می‌توان انتحار سیاسی دانست، اما به چه قیمت؟
امروز انتخابات بهانه ای شده است هر گروهی که اساسا چیزی به اسم جمهوری اسلامی را قبول ندارند وارد فاز حمایت از یک نامزد شوند و هر آنچه دل تنگشان میخواهد به زبان آورند .
در حالی که دولت يازدهم آخرین روزهای عمر خود را سپری می‌کند امروز حجت‌الاسلام حسن روحانی در ادامه سفرهای تبلیغاتی در همدان حضور يافت.

صفحه‌ها