http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

 

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

آخرین عناوین سایت

دبیر اجرایی "جشنواره فرهنگی هنری بانوی انقلابی"، از برگزاری نخستین دوره از این جشنواره در همدان خبر داد.
در آستانه نوروز، شورای پنجم مطابق روال مرسوم مدیریت شهری، با برگزاری نشستی سعی کرد ساماندهی دستفروشان را باردیگر مورد توجه قرار دهد که البته به نظر نمی رسد اعضاء این دور را از شورا نیز برنامه مشخصی برای این مهم داشته باشند.

اخبار ویژه

گرانی و وضعیت اقتصادی بد مردم به بازار همدان هم نفوذ کرده است به طوری که ما شاهد خلوتی بازار هستم و از طرفی هم مالیات سنگین در این رکود بازار داد کسبه همدانی را درآورده و خیلی از آنها را به ورطه ورشکستگی رسانده است.
رئیس پلیس‌راه نهاوند گفت: براثر برخورد شدید یک دستگاه نیسان با وانت‌بار در جاده یکی از روستاهای نهاوند متأسفانه یک نفر کشته شد.
در راستای بزرگداشت آتشنشانان واقعه پلاسکو انجام شد؛
تندیس " فرشته نجات" به منظور زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان ساختمان پلاسکورونمایی شد.
دانشجویان،جوانان واقشار مختلف مردم همدان با امضای طوماری در نماز جمعه ی شهرهمدان خواستار تسریع و جدیت در ایجاد شبکه ملی اطلاعات در کشور و حمایت از پیام رسان های داخلی شدند.
بررسی قول و قرارهایی که فقط در حد شعار انتخاباتی باقی ماند؛
اگرچه تنها چند ماه از آغاز دولت دوازدهم گذشته است اما انتظار می رفت با توجه به اینکه دولت یازدهم نیز با همین تیم اداره می شد، ریل گذاری برای محقق شدن وعده ها سریع تر صورت بگیرد. هرچند سیاست های اقصادی دولت نشان می دهد که با این رویه هیچگاه این وعده ها عملیاتی نمی شود.
رئیس پلیس راه استان همدان خبر داد:
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: ریزش برف موجب لغزنده شدن تمامی جاده های برون شهری این استان شد و در حال حاضر برخی از محورها از جمله جاده همدان - تهران و همدان - اسدآباد شاهد مه گرفتگی هستیم.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان:
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری 5 هزار عنوان برنامه، همزمان با ایام الله دهه فجر سال جاری خبر داد.
رئیس اداره نظارت و پایش استان همدان:
رییس اداره نظارت و پایش استان با اعلام اینکه آلودگی نیروگاه دشهید مفتح ناشی از سوخت بی کیفیت است گفت: باید سوختی برای نیروگاه در نظر گرفته شود که از میزان گوگرد کمتری برخودار باشد تا سبب آلودگی نشود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر با اشاره به برگزاری برنامه سوگواره یاس نبوی در بقاع متبرکه ملایر گفت: همزمان با ایام فاطمیه ۱۰ نفر از مبلغان به بقاع متبرکه شهرستان ملایر اعزام می‌شوند.
کارشنای اقتصادی مطرح کرد:
کارشناس مسائل اقتصادی با بیان دلایل افزایش نرخ ارز در کشور گفت: یکی از مهم ترین دلایل افزایش نرخ ارز در کشور انجام مبادلات اقتصادی کشور با ارز هایی از قبیل یورو و دلار است که باید این امر از اقتصاد کشور حذف شود؛
سرپرست دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به حضور نخستین ها در یازدهمین نمایشگاه گردشگری گفت: در نمایشگاه امسال با نخستین شهر گل یا گردشگری گل با محوریت مازندران، نخستین سالن گردشگری کودک و خانواده با محوریت استان همدان و اولین جزیره ایلات با ارائه بلیت رایگان برای استفاده از کنسرت ها و نمایش های آداب و رسوم اقوام با و گردشگری غذا متمرکز شده ایم.
مدیر دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، از برگزاری جشن پیروزی انقلاب در 150 کانون فرهنگی و هنری مساجد استان همدان در ایام الله دهه فجر خبرداد.

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 171
درپی عدم حصول توافق در مجلس سنای آمریکا، تعطیلی دولت فدرال این کشور 2 روزه شد.
11/01/1396 - 09:48

صفحه‌ها

اشتراک در بین الملل