http://nafee.ir/sites/default/files/ad118.gif

 

دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

آخرین عناوین سایت

کارشناس مسائل بین الملل:
کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارتخانه این کشور از تل آویو به بیت المقدس گفت: مسلمین جهان باید نسبت به مسئله امروز قدس واکنش‌های جدّی داشته باشند تا شاهد گسترش دامنه تحرکات و نفوذ اسرائیل نباشیم.
رییس پلیس راهور استان همدان خبر داد:
رئیس پلیس راهور استان همدان از افزایش دو درصدی برخورد با تخلفات رانندگی به منظور کاهش تصادفات خبر داد و گفت: پنج درصد ازثبت تخلفات توسط دوبین های نظارتی انجام می شود.

اخبار ویژه

فرماندار اسدآباد:
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت :بزرگترین کارخانه کاغذ سازی کشور توسط بخش خصوصی در این شهرستان احداث می‌شود.
- همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس/ که عوارض شده ویرانگر و من نوسفرم...چون رئیس است، عوارض که نمی داند چیست/بُعد منزل نبُود در سفر روحانی!
فرماندار رزن در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان از تخصیص 36 درصد از اعتبارات شهرستان رزن در سال جاری خبر داد.
رئیس هیات نابینایان و کم بینایان همدان:
رئیس هیات نابینایان و کم بینایان همدان با بیان اینکه دونده های نابینا و کم بینای ملی پوش این استان در بازی های پاراآسیایی 2017 امارات صاحب 2 مدال ارزشمند شدند.
افزایش عوارض خروج از کشور باعث اعتراض سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار گفت: بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو در این شهرستان سه عضو یک خانواده جان خود را از دست دادند.
ترامپ که نقاط ضعف بزرگی چون شاکیان متعدد تجاوز جنسی یا ارتباط با روسیه در دوره انتخابات را دارد و برای جبران این گاف‌های بزرگ مجبور است برابر خواست سرویس‌های اطلاعاتی و شبکه تصمیم‌گیری آمریکا عمل کند
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هیچ کس مجار به دریافت پاداش پایان خدمت میلیاردی نیست،گفت: در شرایطی که یک معلم دوو نیم سال منتظر پاداش پایان خدمت خود است، عده ای میلیاردی پاداش می گیرند.
15 دی ماه، آخرین مهلت ارسال مقالات به کنگره ملی «هزاره باباطاهر» دبیر علمی کنگره ملی «هزاره باباطاهر» با بیان اینکه مهلت ارسال مقالات تا ١٥ دی‌ماه تعیین شده است، گفت: متقاضیان در مهلت تعیین شده باید مقاله کامل خود را از طریق سامانه اعلام شده به دبیرخانه همایش ارسال کنند
تصویری که در ادامه می‌بینید، واقعی است و نقطه‌ای کم نظیر در ایران را به نمایش می‌گذارد.
چمران
رئیس سابق شورای شهر تهران درباره دلیل اعتراض به نتیجه انتخابات گفت: هیچ‌گاه نگفتم و نمی‌گویم که رأی من بیشتر بوده، اما به این شکل که اعلام کردند نیز نبوده و به همین دلیل موضوع را پیگیری کرده و کار به دادگاه نیز کشیده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان گفت: وزیر کشور حکم عباس صوفی را به عنوان شهردار جدید شهر همدان صادر کرد.
در آبان ماه امسال ایران ۴٫۸ تن گل کلم و کلم بروکلی به ارزش ۱۴۴۰ دلار از امارات وارد کرده است.
جمعی از بازنشستگان کشوری و لشگری همدان در اعتراض به عدم اجرایی نشدن قانون خدمات کشوری مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری 14 توزیع‌کننده مواد مخدر و کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز در نهاوند خبر داد
ویدئویی در خبرگزاری های عربی در حال انتشار است که در آن ادعای کشف یک چاه جدید زمزم مطرح می‌شود.
رییس اتحادیه قصابان استان خبر داد:
رییس اتحادیه قصابان استان از کاهش 2 درصدی قیمت گوشت قرمز در استان خبر داد و گفت: طی 4 ماه گذشته 15 تن گوشت قرمز از کشور های ارمنستان، سیستان و بلوچستان و استرالیا وارد استان شده است.

خاطرات رزمندگان دفاع مقدس

سرویس بین الملل

نمایش 1 - 1 از 127
وزرای دفاع ایران و ترکیه تاکید کردند وزرای دفاع ایران و ترکیه در گفت‌وگوی تلفنی تصمیم ترامپ در اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس را اشتباه و خطایی بزرگ قلمداد کردند.
09/21/1396 - 13:07

صفحه‌ها

اخبارمهم

اشتراک در بین الملل