وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 15 بهمن 1393 ساعت 09:57   |   کد مطلب: 12648
بسیج رسانه استان همدان دررابطه با حرکت شایسته استاندار در عزل مدیرکل امور مالی توهین کننده ارزش های نظام و ملت بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش نافع،

به نام خدا

مقام معظم رهبری: "این انقلاب بی نام امام خمینی(ره) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست".

نظام جمهوری اسلامی ایران، حاصل خون سروقامتانی است که در راه دفاع از اسلام و آرمان‌های والای بنیان‌گذار کبیر انقلاب، جان خود را نثار کرده و در برابر دشمنان و مستکبران ایستادند و اگر نبود رهبری پیامبرگونه حضرت امام خمینی(ره)، هنوز هم ملت ایران در زیر یوغ ستمگران زیسته و غیرت و فرهنگ کهن ایرانی در زیر چکمه‌های آمریکا، طاغوت و طاغوتیان لگدمال می‌شد.

توهین به بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، حرکتی سخیف و برخاسته از جهالت و بی‌تقوایی  افرادی است که طعم روزهای انقلاب و حماسه را نچشیده و با برخورداری از روح انقلاب‌ستیزانه به دنبال پیاده ساختن اهداف و نقشه‌های شوم دشمنان نظام هستند.

با کمال تأسف در روزهای گذشته، یکی از مقامات ارشد استانداری همدان در اقدامی عجیب و تأمل برانگیز در یکی از شبکه های اجتماعی، اقدام به انتشار مطالبی موهن بر ضد بنیان‌گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) کرده و ضمن مقایسه مراسم تشییع و خاکسپاری امام(ره) با پادشاه عربستان به ایشان اهانت کرد.

به حمدلله، اقدام به موقع و هوشمندانه برخی رسانه‌های انقلابی استان موجب آشکار شدن این هتاکی گشته و استاندار همدان ضمن دستور عزل این کارمند خاطی وی را به مراجع قانونی معرفی نمود.

هرچند برخی عناصر و دوستان وابسته به این شبکه اجتماعی که از قضا در دستگاه ارشد استان فعالیت می‌کنند به حمایت از این حرکت سخیف و بی‌ادبانه برخاسته و اعتراض امت حزب‌ا... استان و بسیجیان به این موضوع را نابجا قلمداد کردند!

سازمان بسیج رسانه سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، ضمن محکوم ساختن این هتاکی از اقدام سریع و به موقع  استاندار محترم همدان قدردانی می‌نماید و از مسئولان قضایی، اقدام قاطع و مناسب با این عنصر خاطی و ضد انقلاب را خواستار است.

سازمان بسیج رسانه استان همدان

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما