وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 18 مرداد 1394 ساعت 11:37   |   کد مطلب: 15705
هاشمی رفسنجانی در شرایطی نمایندگان مجلس شورای اسلامی را در سال انتخابات مجلس مورد هدف قرار داده است که امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب، بارها در سخنرانی های خودشان از در راس امور بودن مجلس سخن می گفتند.

به گزارش نافع به نقل از راه دانا، حالا این شائبه به وجود می آید هاشمی رفسنجانی که همواره دم از نزدیکی با امام(ره) و ارائه خاطرات گوناگون از ایشان می پردازد، این جمله مهم و کلیدی رهبر کبیر انقلاب را فراموش کرده است؟

با نزدیک شدن به روزهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، هر یک از جناح های سیاسی تلاش می کنند تا فضای جامعه را برای پذیرش طیف مربوط به خود بیشتر آماده کنند.

در این میان برخی از افراد با زیر پا گذاشتن اخلاق، سعی در تخریب جریان مخالف خود داشته تا از این طریق هم مانع از ورود جریان های مخالف خود به مجلس شده و هم راه را برای ورود خود به انتخابات هموار کنند.

هاشمی رفسنجانی هم با نزدیک تر شدن به انتخابات تعداد سخنرانی ها و حضورهای خود در محافل سیاسی را بیشتر کرده است؛ به طوری که روز گذشته در دیدار دبیران استانی سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار با تخریب دولت قبل، باز هم عملکرد مجلس را زیر سوال برده و تهمت های جدید خود را به سوی مجلس روانه کرده است.

هاشمی در این دیدار مدعی شده است که گروه های تندرویی در مجلس هستند که از تریبون باز آن در راستای خواسته های جناحی استفاده می کنند.

وی بدون در نظر گرفتن این که این نمایندگان با آرای مردم به مجلس راه پیدا کرده‌اند گفت: برای انتخابات اگر چه محدودیت هایی داریم و بعضاً بیشتر می شود، اما در مجموع حرکت به سوی بهتر شدن امور و انتخاب نمایندگان واقعی اندیشه های مردمپیش می رود.

هاشمی در جایی دیگر در خصوص محدودیت دولت و رابطه تقابلی با مجلس اشاره کرده و علت عدم تغییر برخی از مدیران اصول گرا را همین محدودیت ها دانسته است.

در حالی که هنوز یک هفته از توهین هاشمی به مجلس خبرگان مبنی بر دخالت شورای نگهبان در انتخابات نگذشته است که دوباره برخی نمایندگان مجلس در کلام آیت ا... متهم شده اند.

به نظر می رسد هاشمی به دنبال ایجاد فضایی در راستای فضای انتخاباتی سال 88 بوده که از ماهها قبل از انتخابات ساز مخالفت با برگزار کنندگان انتخابات را کوک کرده است.

در جریان سال 88 نیز هاشمی از ماه‌های قبل از انتخابات با زیر سوال بردن نتیجه انتخابات و دستگاه‌های نظارتی باعث شد تا شائبه تقلب به وجود آمده و در نهایت فتنه ای در کشور رقم بخورد.

حالا هاشمی رفسنجانی در شرایطی نمایندگان مجلس شورای اسلامی را در سال انتخابات مجلس مورد هدف قرار داده است که امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب، بارها در سخنرانی های خودشان از در راس امور بودن مجلس سخن می گفتند. حالا این شائبه به وجود می آید هاشمی رفسنجانی که همواره دم از نزدیکی با امام(ره) و ارائه خاطرات گوناگون از ایشان می پردازد، این جمله مهم و کلیدی رهبر کبیر انقلاب را فراموش کرده است؟

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

برخورد شما ساده انگارانه است. مجلس وقتی در راس امور بود که سیستم سیاسی کشور نخست وزیری بودٰ الان سیستم سیاسی کشور ما ریاستی - پارلمانیه. می دونم که نظرم رو نمایش نمیدین. ولی خدا وکیلی دو تا کتاب بخونید بعد نظر بدین. چه اصراری داری هاشمی رو از نظام جدا کنید؟ مگه برنامه اسرائیل و امریکا حذف انقلابیون نیست؟
کجا بودین؟ وقتی احمدی نژاد کشور رو به خاک سیاه می نشوند کجا بودین؟ دلواپسی و نگرانی شما فقط به چند نفر محدود میشه؟ بیایید جواب حمایت هاتون رو از رحیمی و مشایی و بقایی بدین. واقعا هاشمی به روستایی ها توهین کرده؟ چرا مطلب رو وارونه منتشر می کنید. هاشمی گفته زمان انقلاب و جنگ عده ای راحت طلب توی روستاهاشون در حال عشق و حال بودنٰ‌دقت کنید: عده ای. حالا که چی واقعا؟ کاش برای رضای خدا کار می کردین کاش کاش از احساسات پاک روستایی سواستفاده سیاسی می کنید. واقعا شرم آوره. شما که به آزادی بیان اعتقاد نداریدٰ‌توقعی ندارم نظرم رو حذف نکنید. ولی به خون شهدا قسم تون میدم اگه دنبال منافع شخصی هستید مردم و شهدا و نظام رو هزینه نکنید.

دیدگاه شما