وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 27 شهريور 1393 ساعت 12:26   |   کد مطلب: 9576
در مسابقات هاکی سالنی قهرمانی کشور رقم خورد
تیم هاکی همدان قم را شکست داد
تیم هاکی همدان قم را شکست داد
هاکی بازان قم در مسابقات هاکی سالنی قهرمانی کشور برابر تیم هاکی همدان مغلوب شدند تا سرنوشت صعودشان به آخرین مسابقه کشیده شود.

به گزارش نافع، مسابقات هاکی سالنی قهرمانی کشور در اراک ادامه یافت و تیم هاکی استان قم در مسابقات دوم و سوم خود به یک پیروزی و یک شکست دست یافت.

هاکی بازان قمی پس از پیروزی بر سیستان و بلوچستان در نخستین بازی، دومین مسابقه خود را برابر تیم هاکی اصفهان برگزار کردند و موفق شدند این تیم را با نتیجه 3 بر 2 از پیش رو بردارند.

در این مسابقه علی امیرآبادی (2گل) و امیرحسین بیگدل لو برای تیم هاکی قم گلزنی کردند تا دومین پیروزی پیاپی قمی‌ها در این مسابقات رقم بخورد اما شکست برابر همدان در سومین بازی وضعیت این تیم را پیچیده کرد.

هاکی بازان قم در مسابقه سوم برابر همدان با نتیجه 3 بر 2 در مسابقه‌ای نزدیک بازنده شدند در حالی که امیرحسین هدایتی هر دو گل تیم هاکی استان قم را برابر همدان به ثمر رساند.

بدین ترتیب تیم هاکی سالنی قم در آخرین مسابقه مرحله گروهی به دیدار مرکزی می‌رود و در صورت پیروزی برابر مرکزی و شکست سمنان برابر اصفهان می‌تواند به مرحله دوم صعود کند.

در تیم هاکی سالنی قم سعید آفتابی، علی امیر آبادی، امیرحسین هدایتی، ابوالفضل وفایی‌زاده، محمدرضا هاتفی، حسین بیگدلو، میلاد سیجانی، احمدرضا محمدی و رضا مولایی حضور دارند.

تیم مینی هاکی قم نیز در نخستین بازی خود مغلوب اصفهان شد و در بازی دوم هم با همدان مساوی کرد، سرانجام طعم پیروزی را چشید و میزبان مسابقات را شکست داد.

هاکی بازان بخش مینی در سومین بازی به دیدار تیم هاکی استان مرکزی رفتند و با هنرنمایی جواد امیرانی که به تنهایی 3 گل به ثمر رساند و نیز گل‌هایی از علی اصغر پسندیده و مهدی بختیاری، 5 بر یک برابر میزبان پیروز شدند.

تساوی هاکی بازان قم در بخش مینی برابر همدان سبب از دست رفتن امیدهای قم برای صعود در این بخش شد چنان که قم و سمنان با تساوی یک بر یک و با گلزنی جواد امیرانی برای قم به کار خود خاتمه دادند و نماینده قم در رده سوم جدول بخش مینی هاکی قرار گرفت.

بازیکنان تیم مینی هاکی استان قم را ابوالفضل آفتابی، محمدجواد امیرانی، علی اضغر پسندیده، ابوالفضل شعبانی، مهدی پیام، مهدی بختیاری، علی شکری، محمدمهدی نور‌زاده، جلال آموزور، محمدامین صمدی، حسین علی‌پور، علی علی‌پور و احمدرضا قلی‌زاده تشکیل می‌دهند.

مربیگری تیم هاکی استان قم بر عهده احسان یوسف وند است و سرپرستی آن را علی بختیاری بر عهده دارد ضمن اینکه در این رقابت‌ها 7 تیم مینی و 7 تیم سالنی از 8 استان فارس، همدان، قم، سیستان و بلوچستان، سمنان، چهار محال و بختیاری، مرکزی و اصفهان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت