وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 10 تير 1393 ساعت 18:09   |   کد مطلب: 8039
فیفا باشگاه پاس همدان را به علت شکایت یک بازیکن برزیلی که ادعا می کند تیم پاس همدان بدهی اش را پرداخت نکرده 270میلیون تومان جریمه کرد .

البته مدیرعامل باشگاه پاس این ادعا را رد کرده و معتقد است این بازیکن با جعل امضای سیدمحمد کاظم اولیایی مدیرعامل سابق باشگاه پاس همدان به دنبال پیش بردن مطامع خویش است .
مدیرعامل باشگاه پاس همدان در گفتگو با خبرنگار ما گفت : کری دنس کلواتر کوتو بازیکن اهل کشور برزیل در همان سالی که پاس به همدان انتقال یافت در آزمون فنی وینکوبگوویچ سرمربی وقت پاس شرکت کرد و حالا برای سه روز حضورش در همدان باید 270 میلیون تومان طبق حکم فدراسیون جهانی فوتبال پرداخت کنیم .
آقای بهرام یدی در توضیح این حکم فیفا گفت : این بازیکن برزیلی پس از آنکه با وعده کادر فنی وقت تیم مبنی بر اینکه به خانه برگرد تا شروع تمرین رسمی را اطلاع دهیم به کشورش باز می گردد و پس از مدتی که متوجه رد صلاحیت خود می شود در اقدامی غیرقانونی امضای کاظم اولیایی مدیرعامل وقت باشگاه را جعل کرده و به فیفا بابت بدهی 75 هزار دلاری خودساخته شکایت می کند.
وی افزود : این بازیکن در حرکتی حرفه ای با طراحی سربرگ باشگاه پاس با آرم جعلی و امضایی متفاوت با امضای کاظم اولیایی ، نوعی قرارداد خودساخته را بابت شکایت به فیفا ارایه می دهد و کمیته انضباطی فیفا هم بدون اطلاع از موضوع اقدام به تشکیل پرونده و شکایت می کند.
یدی اظهار داشت : حکم فیفا بیست و هشتم آذر 1391 به باشگاه پاس همدان ارجاع داده شده و در همان موقع مسوولان باشگاه اعتراض خود را نسبت به اینکه شکایت این بازیکن برزیلی وجاهت قانونی نداشته و امضای اولیایی تقلبی است کتبا به فیفا اعلام می کند اما متاسفانه این اعتراض مورد پیگیری مستمر قرار نگرفت تا اینکه سوم تیر امسال حکم صادره با امضای پالمرو معاون دبیر کمیته انضباطی فیفا به باشگاه نمابر شد تا 270 میلیون تومان بدهی مورد ادعای وی پرداخت شود.
وی خاطرنشان کرد : بررسی های انجام شده توسط امور حقوقی باشگاه نشانگر این است که امضای شکایت نامه این بازیکن برزیلی با نام اولیایی متفاوت با امضای اصلی مدیرعامل سابق پاس است .
آقای یدی ادامه داد : کاظم اولیایی شخصا می تواند شکایت خود را به فیفا ارجاع دهد ضمن اینکه امور حقوقی باشگاه هم پیگیری لازم را برای اثبات تخلف کری دنس کلواتر کوتو بازیکن اهل کشور برزیل خواهد داشت.
مدیرعامل باشگاه پاس همدان با اشاره به اینکه متاسفانه مدیران قبلی در این زمینه اقدام جدی انجام نداده اند گفت : درصدد هستیم تا تخلف بازیکن برزیلی را قبل از حکم دیگر فیفا ثابت کنیم .
آقای یدی گفت : دراین دو ماه گذشته که به سمت مدیرعاملی انتخاب شده ام حدود 800 میلیون تومان بدهی به بازیکنان خارجی پرداخت کرده ایم .
تیم پاس هم اکنون در رقابت های لیگ یک فوتبال کشور قرار دارد.

منبع:ایرنا

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت