دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 23 شهريور 1393 ساعت 13:10   |   کد مطلب: 9479
اجراي طرح كنترل و نظارت بر مراكز پذيرايي و باغ رستوران ها در همدان
رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي انتظامي استان همدان از اجراي طرح كنترل و نظارت بر مراكز پذيرايي و باغ رستوران ها طي 48 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش نافع به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، سرهنگ " احمد رحيمي " در تشريح اين خبر گفت: در راستاي ارتقاء امنيت اخلاقي و اجتماعي، پاكسازي مظاهر علني فساد و همچنين ايجاد رضايتمندي عمومي، طرح كنترل و نظارت بر مراكز پذيرايي و باغ رستوران ها، با بكاركيري تمام توان وامكانات اداره نظارت بر اماكن عمومي پليس اطلاعات و به مدت 48 ساعت به مرحله اجرا در آمد.

وي افزود: در اين طرح از تعداد 45 واحد باغ رستوران و مراکز پذيرايي به صورت محسوس و نامحسوس در مناطق مختلف شهر همدان مورد كنترل و نظارت عوامل نظارتي قرار گرفت که در نتيجه آن به تعداد 30 نفر از متصديان واحد هاي صنفي تذکر کتبي و شفاهي داده شد و به 5 نفر از متصديان اين اماکن اخطار پلمب داده شد.

اين مقام انتظامي در ادامه بيان داشت: در راستاي اجراي طرح ياد شده تعدادي اقلام ضد فرهنگي و مقاديري مواد مخدر کشف و 2 نفر متهم دستگير شد.

رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي استان همدان با تاکيد بر استمرار اجراي طرح هاي نظارتي و کنترلي مراکز پذيرايي، باغ رستوران ها و ساير صنوف، خاطرنشان کرد: طرح هاي پاکسازي با قاطعيت در سطح استان اجرا و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت