آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 10 شهريور 1394 ساعت 14:51   |   کد مطلب: 16210
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان از تصویب 5رشته جدید در مقطع دکتری و کار‌شناسی ارشد این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش نافع، اصغر تیموریان مطلق اظهار کرد: با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری 5 رشته جدید به شمار رشته‌های تحصیلات تکمیلی این واحد دانشگاهی اضافه شد، رشته مدیریت ورزشی و الهیات علوم قرآن و حدیث در مقطع دکتری و رشته های مکانیک  گرایش طراحی کاربردی ، معماری گرایش طراحی داخلی و ریاضی گرایش کاربرد تحیق در عملیات در مقطع کارشناسی ارشد با توجه به نیاز منطقه مورد تصویب قرار گرفته است.

معاون آموزشی واحد همدان ادامه داد: با تصویب این رشته‌ها شمار رشته‌های مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی همدان به 43 رشته و رشته های دکتری این واحد دانشگاهی به 19 رشته مقطع رسیده است.

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی همدان اکنون با داشتن بیش از 166 رشته به ترتیب 19 رشته دکتری، 43 رشته کار‌شناسی ارشد، 63 رشته کار‌شناسی و 41 رشته کاردانی با داشتن بیش از 14 هزار نفر دانشجو مشغول به فعالیت است.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان با توجه به آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشگاه نیز گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت azmoon.org در ۱۰۳ رشته در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته  واحد همدان ثبت نام کنند.

وی بیان کرد: ثبت‌نام داوطلبان هیچ محدودیتی به لحاظ مدرک دیپلم متوسطه آنها وجود ندارد و هر داوطلب می‌تواند از هر یک از مجموعه‌های آموزشی بر اساس علاقه انتخاب رشته پس از تهیه کارت اعتباری و ثبت‌نام در سایت مرکز آزمون ثبت‌نام کنند.

پایان پیام/م.د

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت