آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 4 شهريور 1394 ساعت 15:19   |   کد مطلب: 16094
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و بوعلی همدان به مناسبت بازگشایی لانه روباه پیر بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش نافع، در این بیانیه آمده است:"

 

و لن یجعل الله للکافرین علی المومنین سبیلا》آیه ی 141سوره ی مبارکه ی نساء

آيا شما مطلع هستيد كه ما پنجاه سال در تحت سلطه انگليس و امريكا تمام هستى‏مان به باد رفت؟ شما توجه داريد به اينكه كشور ما در تحت سلطه‏اى كه توسط رضا خان، انگليسها به ما تحميل كردند، و توسط محمد رضا كه انگليسها و امريكايى‏ها و شوروى‏ها به ما تحميل كردند، اينها چه كردند با مملكت ما، با كشور ما؟ شما آيا داد مظلومها را هيچ وقت بنايتان هست كه گوش كنيد؟ يا همان فرياد ظالمها را به آن ترتيب اثر مى‏دهيد؟ (صحیفه امام.جلد 13-صفحه ی 68)

 این سخنان امام پیری است که در مسیر رهبری کشور بارها و بارها به مسئولین و حتی جهانیان متذکر شده اند.حال شما را چه شده است؟گویی کلام امام و راه امام را به دست تحریف و فراموشی سپرده اید.مجوز دادن به شبکه BBC که مستقیما تحت نظر وزارت امور خارجه و سرویس جاسوسی انگلیس فعالیت می کند و بازگشایی سفارت انگلیس،در خاک پاک ایران که لاله های سرخی از خون مبارزانش رویانیده ما را به مرور تاریخ وامی دارد؛آنچه در برگ برگ کتاب تاریخ روابط ایران با انگلیس، خوانده می شود خطوطی سیاه است از جنایاتشان ،علیه سرزمین مان؛حتی نقطه ای روشن در میان نیست تا دل به آن خوش کنیم و خوشبینانه به ایجاد روابط با آنها دل ببندیم.

تحمیل قراردادهای رویترز،تالبوت،لاتاری،دارسی،1907،1919،گس-گلشائیان، جدا کردن افغانستان ، بخشی از بلوچستان و همچنین بحرین از ایران، حمایت از کودتای رضا خان و فرار او از ایران،حمایت از کودتای28 مردادو فتنه88،حمایت از براندازان نظام جمهوری اسلامی از طریق دادن پناهندگی،حمایت از سلمان رشدی، نویسنده کتاب موهن آیات شیطانی، حمایت از تحریم ها علیه ایران، ایجاد فرقه های بابیت و بهائیت، ایجاد انحراف در انقلاب مشروطه، اشغال ایران در جنگ جهانی دوم و تحمیل فقر و قحطی و وارد کردن خسارات جانی برای میلیون ها ایرانی ، همراهی با آمریکا در سرکوب انقلاب اسلامی، تحریک قومیت ها و گروهک ها بعد از انقلاب اسلامی ، حمله به سفارت ایران در انگلیس، نقش داشتن در ترور دانشمندان هسته ای و ....

 اینها، فقط مشتی از خروار جنایات و خیانت های انگلیس است ... بوی چه چیزی به مشام روباه پیر رسیده ،که این همه با حرص و طمع و با ذوق زدگی راهی ایران شده است؟در این بحبوبه ی تایید و نقد برجام و پیش رو داشتن انتخابات نمایندگان مجلس، این عمل دولت، تنها سبب ایجاد تشنج و عدم اعتماد به دولت و شاید موجب برهم زدن وحدت ملی می شود.....و چندی پیش دانشجویان دغدغه مند از سر دلسوزی و ایمان به راه امام ،لب به اعتراض گشودند اما گویی فرش قرمزی که برای ورود سفیر انگلیس پهن شده آغشته به خون آن هاست. دولتی که دیروز حامی آزادی بیان و نقد بوده ،امروز منتقدی را محبوس می کند .

و در پایان این سخن جوانی دغدغه مند است با بازگشایی این لانه جاسوسی ، ما ساکت نخواهیم نشست و آنچه را که مردم ایران در گذشته با روباه پیر کردند را بازسازی خواهیم نمود.

تا کفر هست، مبارزه هست؛تا مبارزه هست ،ما هستیم.

پایان پیام/م.ت

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت