وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 5 آذر 1393 ساعت 12:34   |   کد مطلب: 11213
 موفقیت های امروز کشور نشات گرفته از تفکر بسیجی است
معاون اجرایی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: موفقیت‌های امروز کشور نشأت گرفته از تفکر بسیجی است چون بسیجیان بدون در نظر گرفتن حب و مقام با اخلاص در تمام صحنه‌ها حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش نافع به نقل ازجهاد پرس اجتماع “شکوه پایداری” بسیجیان قهاوند با حضور یک هزار نفر از اقشار بسیج این منطقه در شهر قهاوند  به مناسبت ۵ آذر روز بسیج برگزار شد.
در این مراسم  پیشکسوتان دوران دفاع مقدس،  مسئولان استانی و شهرستانی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و بسیجیان تمام اقشار حضور داشتند.
سرهنگ پاسدار علی حسنی در تجمع بسیجیان منطقه قهاوند گفت: موفقیت های امروز کشور نشأت گرفته از تفکر بسیجی است چون بسیجیان بدون در نظر گرفتن حب و مقام با اخلاص در تمام صحنه‌ها حضور پیدا می‌کنند.
معاون اجرایی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان اظهار داشت: با تبعیت از ولایت فقیه، استقامت بر عقیده های الهی خود، مقاومت در برابر زورگویی های دشمن، وحدت و آمادگی می توانیم با قدرت از ارزش ها و نظام محافظت کنیم.
وی با اشاره به تشکیل نهاد مقدس بسیج به فرمان امام راحل ، اظهار داشت : امام با فرمان تشکیل بسیج مستضعفین ، در واقع نیروی ملت را وارد عرصه دفاع از انقلاب اسلامی نمود .
سرهنگ پاسدار علی حسنی گفت: در طول ۳۵ سال بعد از انقلاب عامل اصلی مقابله با توطئه‌ها و فتنه‌های گوناگون نیروهای مخلص بسیجی بودند که در همه میدان‌ها و صحنه‌های انقلاب اسلامی حضور فعال داشتند.وی افزود: هدف امام خمینی (ره) از تشکیل بسیج در ایران اسلامی تشکیل بسیج جهان اسلام و رسالت مهم آن است، لذا همه امت اسلامی باید برای تحقق اهداف و آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی تلاش کنیم.حسنی با اشاره به مذاکرات هسته ای ، اظهار داشت  : باید بدانیم که تصمیم و اراده نظام اسلامی این است که این مذاکرات به نتیجه نهایی مطلوبی برسد ، نتیجه ای که منافع و مصالح گوناگون نظام اسلامی را به بهترین شکل ممکن ، تأمین کند .وی تصریح کرد : ما در این مذاکرات به دنبال رسیدن به یک توافق خوب و عزتمندانه بوده و توافق به هر قیمتی را قبول نمی کنیم . جمهوری اسلامی معتقد است بر اساس  معیار های سازمان انرژی اتمی ، همه کشور ها حق دارند از مزایای صنعت هسته ای برخوردار شوند و   هیچ کشوری حق انحصار این صنعت را به بهانه های واهی ندارد .
انتهای پیام/ر.ح

دیدگاه شما