آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 3 تير 1393 ساعت 12:31   |   کد مطلب: 7925
 دعوت ازسه تکواندوکار خردسال ملایری به مسابقات قهرمانی کشوری

به گزارش نافع، رضا صفرخانیانˈ افزود: این دوره از رقابت های تکواندو قهرمان کشوری پنجم و ششم تیرماه سال جاری در رده سنی خردسالان در خانه تکواندو و فدراسیون برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ملایر قطب تکواندو استان همدان است، ابراز امیدواری کرد: تکواندو کاران ملایری همانند دوره های قبل، بتوانند در این دوره از رقابت های قهرمانی کشوری نیز خوش درخشیده و مقام های برتر را کسب کنند.

رییس هیات تکواندو ملایر بیان داشت: ابتدای سال جاری تکواندوکاران ملایر در دو رده سنی خردسالان و نونهالان در مسابقات استانی شرکت کردند و موفق به کسب جواز حضور در مسابقات کشوری شدند.

صفرخانیان افزود: تکواندو ملایر همواره صاحب مقام های اول و دوم استان همدان است و تاکنون سابقه پنج مرتبه حضور در لیگ کشوری را دارد که در لیگ نوجوانان مقام چهارمی این رقابت ها را از آن خود کرد.

وی اظهار داشت: تیم تکواندو ملایر با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های بالای این رشته ورزشی، قصد حضور در لیگ نونهالان و لیگ نقش جهان در رده سنی جوانان و بزرگسالان را دارد.

صفرخانیان خاطرنشان کرد: به طور حتم، برای حضور در لیگ کشوری نیاز به اسپانسر داریم و چنانچه هزینه 300 میلیون ریالی مورد نیاز برای حضور در لیگ تامین نشود، از حضور در لیگ کشوری باز خواهیم ماند.

وی همچنین از حضور تیم تکواندو ملایر در لیگ استانی در دو رده سنی خردسالان و نونهالان خبر داد و گفت: هیات تکواندو ملایر با توجه به فضای بسیار خوب برگزاری مسابقات و تجربه میزبانی لیگ های کشوری، تقاضای میزبانی مسابقات کشوری در رده سنی نونهالان را به استان همدان برای اخذ موافقت فدراسیون تکواندو ارایه کرده است.

ˈرضا صفرخانیانˈ داور بین المللی تکواندو از شهرستان ملایر به نمایندگی استان همدان برای حضور در بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور خردسالان دعوت شد.

ملایر دارای بیش از 400 تکواندو کار در مقاطع مختلف سنی در رده بانوان و آقایان است.

منبع:ملایر

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها