آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 14 شهريور 1393 ساعت 09:35   |   کد مطلب: 9321
کاراته‌کار همدانی طلای امید را از آن خود کرد
مسابقات کاراته سراسری سبک شوتوکان ایران که از صبح دیروز در قم آغاز شد مدال طلای کاتای امید به ورزشکار همدانی رسید.

 رقابت‌های سراسری کاراته سبک شوتوکان ایران که از صبح امروز در سالن 2000 نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم آغاز شده است در بخش کاتای انفرادی رده سنی امید دنبال شد.

در این رقابت، نماینده کاراته همدان بهترین عملکرد را داشت و البته قمی‌ها از مدال‌های این رده، بی‌نصیب نماندند و یک برنز را به دست آوردند.

پس از درخشش نمایندگان استان فارس در جداول دوگانه مسابقات کاتای نونهالان، موفقیت قم در کاتای انفرادی نوجوانان و قهرمانی بوشهر در کاتای تیمی، در مسابقات انفرادی کاتای امید، محمدامین عاقلان از همدان موفق به کسب مدال طلا شد.

این کاتاروی قمی در رقابت با علی حسابی، کاراته کای گیلانی موفق‌تر عمل کرد و توانست رای داوران تاتامی را به سود خود کرده و تیم کاراته همدان به صاحب نخستین مدال طلا کند.

پس از نمایندگان همدان و گیلان، سعید عاشوری از استان قم و امیرحسین دانش پژوه از استان بوشهر مقام سوم مشترک را به دست آوردند و این در حالی است که تیم کاراته قم پیش از این مدال طلای کاتای انفرادی نوجوانان را به دست آورده بود و با برنز عاشوری به دومین مدال خود در بخش کاتا رسید.

رقابت‌های کاراته سبک شوتوکان ایران به مدت دو روز طی روزهای 13 و 14 شهریور برگزار می‌شود و 15 تیم از استان‌های سراسر کشور در این مسابقات سبکی شرکت می‌کنند.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها