آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 7 دى 1392 ساعت 05:14   |   کد مطلب: 4476
حماسه 9دی، میثاقی ماندگار بین مردم و ولایت است
دبیر ستاد برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی در استان همدان گفت: مردم در این روز بصیرت خود را به دنیا نشان دادند و با حضور میلیونی خود اعلام نمودند که مقتدا و ولی فقیه خود را در هیچ زمانی و تحت هیچ شرایطی تنها نخواهند گذاشت و این مرام و خصلت هر ایرانی غیرتمند است.

به گزارش نافع، محمد جواد بیات افزود: اگر به تبیین حماسه 9 دی پرداخته شود می بینید خلق این حماسه جاودان ریشه در اعتقاد و باورهای مذهبی ملت دارد.
وی با اشاره به فتنه های گسترده توسط دشمنان در طول تاریخ انقلاب اسلامی بیان كرد: فتنه 88 كه توسط عوامل فریب خورده داخلی و سردمداران استكبار اتفاق افتاد از جمله توطئه های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی و برای ضربه زدن به انقلاب بود.
دبیر ستاد برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی در استان همدان، با بیان اینكه استكبار همواره اعتقادات دینی مردم را مورد هدف قرار داده است، گفت: در روز عاشورای حسینی به خوبی مشاهده كردید كه چگونه برخی عوامل فریب خورده به مقدسات توهین و قلب داغدار مردم را جریحه دار كردند.
وی تصریح كرد: باید با حضور در آیین گرامیداشت این روز، حماسه ای جاودانه تر از 9 دی 88 خلق كنیم.

بیات گفت: فتنه 88 نمادی شفاف از سرمایه گذاری فرهنگی استکبار جهانی برای به زانو درآوردن نظام اسلامی با فریب بعضی عناصر داخلی بود، اما مردم با حضور آگاهانه و هدفمند خود پیام روشن و قاطع خویش را با صدای رسا اعلام کردند که درتمامی عرصه ها همچون سالهای دفاع مقدس، مقتدارنه، آگاهانه و با تجهیز سلاح ایمان، علم و بصیرت با محوریت ولایت فقیه از آرمان ها و اصول اسلام و انقلاب اسلامی صیانت می نمایند.
وی افزود: نهم دی‌ماه 88 ملت ما یکبار دیگر اوج عظمت و قدرت خود را نسبت به دوستداری امامت و ولایت نشان دادند و چنان سیلی محکمی به بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی زدند که دگربار آمریکا و همدستانش از جمله رژیم نامشروع اسرائیل و همچنین بدخواهان داخلی فکر شکستن حریم امن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به ذهن خود راه ندهند.
دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با تاکید بر ضرورت گرامیداشت هرچه باشکوه‌تر حماسه تاریخی ملت بزرگ ایران در روز نهم دی‌ماه افزود: نهم دی ماه میثاق امت با ولایت و رهبری است و هیچ وقت فراموش نخواهد شد و هر جریانی که بخواهد در مقابل ولایت فقیه و حاکمیت احکام آسمانی اسلام بایستد، مورد بغض و نفرت ملت ایران قرار می گیرد و همه ما باید از پندها و عبرت‌های حماسه نهم دی‌ماه به‌خوبی استفاده کنیم و آینده انقلاب اسلامی را آنگونه که شایسته است رقم بزنیم.

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما