آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 5 دى 1392 ساعت 08:16   |   کد مطلب: 4456
 بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی استان همدان به مناسبت 9 دی
9 دی روزی ویژه در تاریخ انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش نافع به نقل از بسیج دانش آموزی، 9 دی بازتولید حماسه امام حسین )ع(در عاشورای 61 هجری است. مردم در 9 دی نشان دادند که نخبگان حقیقی هستند. چرا که تنها حضور آنان بود که هشت سال دفاع مقدس را به سرانجام رسانید. 9 دی، «نه» به کسانی بود که ایران اسلامی را با کشور های شرق اروپا اشتباه گرفته بودند. 9 دی، «نه» به استکبار نوین غربی در سلطه بر ملت ها بود.نکته افتخار آمیز حماسه نه دی برای مردم، عمل بر حسب تکلیف بود.

9دی 88 روزی بود که ملت ایران با حرکتی خود جوش و انقلابی در فضای غبار آلود فتنه ی پیچیده و سنگین آن روزها حضوری مجاهدانه و نمایشی از آمادگی و سرزندگی را رقم زد و پاسخی درخور و دندان شکن به 8 ماه اهانت و توهین به ارزش های مقدس این مرز و بوم به ويژه اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه که در راس این ارزش هاست، داد.

آری 9 دی ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. 9دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز.

اما عده ای دیگر نیز هستند که هرچند در سال 88، در متن فتنه حضور نداشتند ولی در لوای سیاسی خود بستر مناسبی رابرای حضور فتنه گران ایجاد کرده بوند، که با هوشیاری امام و امت فتنه آنها دفع شد. این افراد باید بدانند که برای حضور در انتخابات بایستی حساب خود را به طور کامل از فتنه گران جدا کنند و بستر اعتماد مردم را فراهم کنند. چرا که تا قبل از این عمل، حساب آنها با فتنه گران یکی است.

در 9 دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود :همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

ما دانش آموزان بسیجی استان همدان ضمن گرامیداشت این یوم‌الله عظیم به امید پیروزی جبهه حق بر باطل و رسوایی عالم گیر فتنه گران شرق و غرب، بر بیعت خودو پیمان سربازی در نبرد همیشگی حق علیه باطل، به فرماندهی امیر و امام قافله صبر و بصیرت تا ظهور منجی، پای فشرده و از حضرت باریتعالی، توفیق اتصال به این خدمت را خواستاریم

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما