وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 31 شهريور 1393 ساعت 10:47   |   کد مطلب: 9637
عزم جدی شهرداری و شورای شهرهمدان برای تحقق پارک 48 هکتاری
شهردار منطقه یک همدان گفت: عزم شهرداری و شورای شهر تحقق پارک 48 هکتاری در همدان است.

به گزارش نافع به نقل از فارس، مهدی مجیدی  با بیان اینکه عزم مسئولان شهرداری، شورای شهر و مسئولان ارشد استان تحقق پارک 48 هکتاری است، اظهار کرد: امکان تغییر طرح پارک 48 هکتاری شهر همدان وجود نداشته و این ابر پارک سرانجام محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه سود ایجاد پارک 48 هکتاری نصیب فرزندان شهروندان خواهد شد، افزود: مساحت بوستان مردم 14 هکتار است و به یک آبرو برای همدان تبدیل‌شده در حالی‌که اگر پارک 49 هکتاری محقق شود تغییر بزرگی در شهر همدان روی خواهد داد.

شهردار منطقه یک همدان با تأکید بر اینکه شهرداری متعلق به مردم است، تصریح کرد: این پارک برای همه مردم بوده و اگر مالکان این محدوده با شهرداری همکاری کنند به تمام حق‌ و حقوق خود خواهند رسید.

وی با اشاره به اینکه اگر مردم با شهرداری همکاری نکنند دادگستری ورود پیدا خواهد کرد، ادامه داد: با ایجاد پارک 48 هکتاری گردشگری همدان نیز رونق خواهد گرفت و فرصت بزرگی برای گذراندن اوقات خانواده‌ها ایجاد می‌شود.

مجیدی با بیان اینکه تاکنون 10 هکتار از این محوطه تملک شده، خاطرنشان کرد: مالکانی که با شهرداری به توافق برسند از امتیازات بیشتری نیز برخوردار خواهند شد.

وی با تأکید بر اینکه تاکنون نیز اجرای این طرح زیادی به تأخیر افتاده است، یادآور شد: هر چه زودتر تملک انجام شود، عملیات اجرایی پارک نیز زودتر آغاز می‌شود.

دیدگاه شما