دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 23 مرداد 1393 ساعت 09:39   |   کد مطلب: 8951
برق رسانی به روستای ساری بلاغ طی مانور عملیاتی مدیریت بحران
رئیس شرکت توزیع برق کبودراهنگ گفت :در یک مانور عملیاتی مدیریت بحران برق به روستای ساری‌بلاغ برق‌رسانی می‌شود.

ایرج افشار در جلسه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اظهار کرد: مانور عملیاتی شرکت توزیع برق در شهرستان با شرکت اکیپ های خدماتی و پیمانکاران با سناریوی از پیش مشخص شده در تاریخ سه شنبه ۲۸ مردادماه در منطقه ای به طول ۵ کیلومتر برگزار خواهد شد.

وی این مانور را در جهت برق رسانی به روستای ساری بلاغ عنوان کرد و گفت: در این مانور نیروهای عملیاتی از شهرستان‌های استان با همکاری واحدهای معین و پیمانکاران حضور دارند.

ایرج افشار اهداف این مانور را افزایش سطح توان و آمادگی واحدهای کمک کننده در کوتاهترین زمان، آشنایی مسئولان با بخشی از محدوده شهرستان، رشد هماهنگی بین دستگاه ها و افزایش سرعت و توان مقابله با بحران اعلام کرد و اظهار امیدواری کرد که این مانور نتایج و برکات خوبی در جهت توسعه برق در شهرستان داشته باشد.

وی همچنین آمادگی جهت رفع عیوب شبکه در اثر بحران و خاموشی های با برنامه و بی برنامه در حداقل زمان را از اهداف این مانور اعلام و کرد و گفت: رضایتمندی مشترکین خواست قلبی ماست و امیدوارم برق رسانی در حداقل زمان انجام پذیرد.

فرماندار کبودراهنگ نیز در این جلسه گفت: بهره برداری از برق روستای ساری بلاغ مهمترین دستاورد مانور عملیاتی مدیریت بحران برق در این روستا خواهد بود.

احسان قنبری با اشاره به سفر شهرستانی استاندار همدان به کبودراهنگ در خرداد ماه گفت: عملیات اجرایی پروژه برق‌رسانی به روستای ساری بلاغ در مدت یک ماه انجام شد.

وی به همکاری و هماهنگی دستگاه های مختلف جهت هر چه بهتر اجرایی شدن این مانور تاکید کرد و گفت: در صورت امکان در این مانور از بالگرد نیز استفاده شود.

قنبری گفت: از استاندار همدان نیز برای حضور در این مانور دعوت به عمل خواهد آمد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت