وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 9 مرداد 1394 ساعت 14:20   |   کد مطلب: 15511
زنده سوزاندن یک نوزاد فلسطینی توسط صهیونیست‌ها
شبکه تلویزیونی المیادین، تصویر نوزاد فلسطینی را که شهرک نشینان اسرائیلی سحرگاه امروز با حمله به خانه یک فلسطینی، او را زنده سوزاندند، پخش کرد.

به گزارش نافع، شبکه تلویزیونی المیادین در خبری فوری اعلام کرد: رسانه های رژیم صهیونیستی از شنیده شدن صدای مهیب انفجار در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین اشدود و سقوط چند موشک به این شهر خبر دادند.
این رسانه ها منبع شلیک این موشک ها را شهر غزه اعلام کرده اند.
رسانه های رژیم صهیونیستی همچنین از شلیک پنج موشک به طرف اسرائیل و سقوط آن در مناطق غیر مسکونی خبر داده اند.

منابع فلسطینی از کشته شدن یک نوزاد فلسطینی و زخمی شدن 3 عضو دیگر از اعضای یک خانواده در پی اقدام شهرک‌نشینان صهیونیستی در آتش زدن خانه آنها در «نابلس» در شمال کرانه باختری، خبر دادند.

 

این منابع اعلام کردند این حادثه، بامداد امروز در منزل مسکونی در روستای «دوما» نزدیک نابلس رخ داد و شهرک‌نشینان پس از به آتش کشیدن این خانه، همچنین شعارهای تبعیض‌آمیز و توهین‌آمیزی علیه عرب‌ها نوشتند.

این منابع تصریح کردند «علی سعد دوابشه» نوزاد یک و نیم ساله این خانواده در پی این آتش‌سوزی جان خود را از دست داد و بقیه اعضای خانواده دچار حالت سوختگی از درجه سوم شده‌اند.

به‌گفته این منابع، شهرک‌نشینان یک خانه دیگر را در این روستا به آتش کشیدند ولی این حادثه تلفاتی در بر نداشت.

اقدام وحشیانه صهیونیست‌ها موجی از خشم و انزجار عمومی در شبکه‌های اجتماعی در پی داشته است و بسیاری از کاربران اینترنتی با محکوم کردن این اقدام از سکوت و هم‌پیمانی سران کشورهای عربی در قبال تجاوزات متعدد و سازمان یافته رژیم صهیونیستی انتقاد کرده‌اند، برخی خبرنگاران نوشته‌اند اگر چنین اقدامی علیه یک اسرائیلی انجام شده بود تل‌آویو اعلام جنگ می‌کرد.

تصاویری که فعالان فلسطینی از این جنایت منتشر کرده‌اند

منبع:تسنیم

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت