وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 20 تير 1393 ساعت 12:47   |   کد مطلب: 8243
گشایش نمایشگاه دستاوردهای کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان
نمایشگاه دستاوردهای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان همزمان با دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان عصر پنجشنبه در محل کمیته امداد همدان گشایش یافت.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ه) استان همدان در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: نمایشگاه دستاوردهای مددجویان این نهاد از سال 90 تاکنون هر ساله درماه مبارک رمضان در مرکز استان دایر می شود و از دو سال گذشته در شهرهای ملایر و نهاوند نیز برپا شد.

ˈعلی نامدارˈ افزود: در سال جاری نیز همزمان با ماه مبارک مضان نمایشگاه دستاوردهای مددجویان کمیته امداد این استان علاوه بر همدان ، ملایر و نهاوند در شهرستان های بهار و کبوداهنگ دایر خواهد شد.

وی اضافه کرد: در این بازارچه و نمایشگاه، مددجویان کمیته امداد همدان تولیدات و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه 30 غرفه پیش بینی شده است گفت: علاوه بر عرضه تولیدات مددجویان، غرفه های فرش بافی و عملکرد واحدهای مختلف کمیته امداد استان در سال گذشته در این غرفه ها به نمایش در می آید.

نامدار از اجرای حدود 15 طرح برای حمایت از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: طرح اکرام ایتام ، مفتاح الجنه، شفا، کوثر، رحمت، اطعام و جشن گلریزان از جمله این طرح ها است.

نمایشگاه دستاوردهای کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان به مدت شش شب در محوطه کمیته امداد همدان واقع در خیابان سعیدیه آماده بازدید عموم است که در حاشیه این نمایشگاه برنامه های متنوع با حضور خوانندگان و هنرمندان مطرح استان اجرا می شود.

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان 44 هزار خانوار در قالب 88 هزار و 835 نفر را به طور مستقیم زیر پوشش قرار داده است. 

منبع:ایرنا

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت