وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 3 مهر 1392 ساعت 07:28   |   کد مطلب: 2298
ایجاد رابطه با ایران منطبق بر اصول خاص و مشخصی است
 صحبتهای آقای روحانی می‌تواند نقش ارزنده‌ای در روابط دیپلماتیک ایران داشته باشد چرا که پیام این صحبتها این بود که ایجاد رابطه با ایران منطبق بر اصول خاص و مشخصی است.

نماینده مردم ملایر در مصاحبه با خبرنگار نافع گفت: حضور روسای کشورها در سازمان ملل همواره در آشنایی دیدگاه مردم با سایر کشورهای دیگر تاثیر‌گذار است و شرایطی را فراهم می‌کند که نمایندگان کشورها به معرفی بخشی از اهداف، برنامه ها و نظرات بپردازند و سایر ملتها را از آن باخبر سازند.

علی‌نعمت چهاردولی با اشاره به صحبت‌های ریاست جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل‌متحد یادآور شد: صحبتهای آقای روحانی می‌تواند نقش ارزنده‌ای در روابط دیپلماتیک ایران داشته باشد چرا که پیام این صحبتها این بود که ایجاد رابطه با ایران منطبق بر اصول خاص و مشخصی است.

وی همچنین ادامه داد: آقای روحانی در سخنرانی خود علاوه بر دفاع و معرفی مواضع ایران، چون حقوق هسته‌ای، مساله فلسطین و... به همه ملتها و دولتهای جهان اعلام کردند که جمهوری اسلامی ایران پایبند به آرمانها و ارزشهایی است که برای ایجاد ارتباط با این کشور باید به این مواضع و خط قرمزها احترام گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: در واقع آقای روحانی در صحبتهای خود زمینه را با ظرافت خاصی برای گفتگو با سایر کشورها فراهم  کرد و می‌توان گفت، حضور و صحبتهای ایشان در راستا معرفی مواضع و جایگاه ایران و همچنین بهبود روابط دیپلماتیک سازنده بوده است.

 

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت