وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 3 شهريور 1393 ساعت 08:17   |   کد مطلب: 9137
برق رسانی به روستای ساری بلاغ نمونه یک کار جهادی است
فرماندار شهرستان کبودراهنگ از عملیات برق رسانی به روستای ساری بلاغ در مدت 10 روز خبر داد و گفت: اجرای این پروژه در کبودراهنگ نمونه بارزی از مدیریت جهادی بود.

 احسان قنبری در دیدار با امام جمعه شهرستان به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: با برق رسانی به روستای ساری بلاغ همه روستاهای شهرستان کبودراهنگ دارای برق شدند.

احسان قنبری از افتتاح۲۲ پروژه شرکت توزیع نیروی برق شهرستان به مناسبت هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه ها در مجموع یک میلیارد و ۲۶۳ میلیون تومان هزینه در بر داشته است.

وی مهمترین پروژه شرکت توزیع نیروی برق شهرستان را برق رسانی به روستای ساری بلاغ عنوان کرد و گفت: این پروژه نمونه یک کار جهادی و مثال زدنی برای سایر دستگاه ها است که با دستور استاندار همدان در سفر به شهرستان صورت گرفت و پس از طی مراحل اداری در مدت ۱۰ روزه عملیات برق رسانی انجام شد.

قنبری ضمن تقدیر از رئیس شرکت توزیع نیروی برق شهرستان و همکارانش گفت: بنده نمونه کار جهادی را در این اداره که با بهره گیری از پتانسیل ادارت برق شهرستان های استان مثل تویسرکان، رزن، فامنین و اسدآباد صورت گرفت، دیدم و این کار نمونه یک کار نادر بود و باید آن را یک رکورد در نظر گرفت.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: برق رسانی به طول پنج و نیم کیلومتر در عرض ده روز کار بزرگی است که امیدوارم افتتاح این طرح با حضور استاندار همدان در کبودراهنگ به مناسبت هفته دولت صورت گیرد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت